TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 20. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


20. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

Sākumā galvenie notikumi un vēlāk ap 16, kad būšu darbā - ielikšu sīku izklāstu!!!

Hulija pasaka Ga par savām izvarošanas atmiņām, bet tā arī nepasaka, kas tajās atmiņās ir - aizbildinās, ka negrib tagad par to runāt.

Lusero sākas dzemdības. Viņu nogādā Meridā, kur viņai piedzimst meita. Alvaro visu laiku uzvedas kā kretīns un ir dusmīgs par meitu.

Doks pie sevis nodomā, ka nepadosies un neatteiksies no Hu.

Ir vairākas romantiskas ainas ar mūsu mīļo HuGu un vairākkārtēji: "Es tevi mīlu!!!" :heart:  :heart:  :heart:

Hugo vairs nāv jāguļ inkubatorā!!!! :yahoo:

Skolotājs atklāj, ka Nadja nav Skolotāja. Viņš to pastāsta Kasandrai, kura lūdz pagaidām to nevienam neteikt. Vēlāk Skol atklāj, ka Nadja ir Kasnadras meita...

Nadja šantažē Kasandru, kura satiekas ar to kretīnu, kurš gandrīz no galināja Ga.

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/35.jpg

Grā ir drudzis no murgiem, ka Ga varētu viņu pamest. Gabriels tā arī nespēj pateikt Grā, ka ir kopā ar Hu un viņu neprecēs.

Beidzas ar to, ka Hu atnāk pie Lasaras un ierauga tur Grā...

0

2

Sīks izklāts, kurš šeit parādīsies vēlāk pēcpusdienā - es ceru, ka ap 16!!!

Piedodiet, ka tik vēlu - diemžēl aizkavējos, bet te nu ir sīks izklāsts...

Sākas ar to pāšu, ko beidzās. Hu stāsta par savu izvarošanas murgu un saka, ka tas ir abstrākts, jo dīvainā kārtā tajā esot... Un Ga prasa – Kas tad īsti tajā ir. Hu aizgriežas un saka, ka negribot tagad par to runāt. Ga jūt līdzi un pārdzīvo, un prasa, kāpēc viņa agrāk to neizstāstīja??? Hu saka, ka bijusi nedroša, baidījusies. Bet tagad vairs nē. Viņa mīlot Ga un Ga saka, ka viņš ar viņu mīlot.

Eva saka fransisko, ka arī viņam vajadzētu atrst jauku meiteni, lai visi būtu laimīgi. Bet Fra saka, ka ir tikai divas sievietes, kuras viņam kaut ko nozīmējušas, viena ir precējusies (Hulija), bet otra drīz precēsies (Eva)... (Es mīlu Fra aizvien vairāk un vairāk – cerams viņš ar reiz savu laimi atradīs – tā varētu būt tā Hu draudzene no pilsētās – kā jūs domājat????)

Skol un Eva priecājas, ka HuGa noteikti salabuši. Pienāk Čepe, kurš ar priecīgs – nekādi pesteļi neizjaukšot īstu mīlu.

Lusero sākas dzemdību sāpes – pie viņas ir Doks, Hulio, Sole, Kasandra un Klāra, bet Lusero atsakās braukt uz slimnīcu līdz būs atnācis Alvaro

TD. Abi balodīši – HuGa ir pārradušies mājās. Hu atgādina par viņu kāzu nakti, kad nebija nekā un saka, ka visam vajadzēja būt citādi. Ga paceļ Hu uz rokām un nes uz viņas istabu tā, kā parasti dara jaunlaulātie pirmajā naktī. Marsials un kalpone noskatās un ir priecīgi.

Atv beidzot ierodas Sole, Lusero, Doks dodas uz Medidu un visi saka, ka Alv arī jābrauc. Viņš negrib, bet Hulio piespiež. Tā tie četri dodas prom.

Čepe atnāk pie Lasaras un ņirgājas par viņas neizdevušajiem plāniem par Grā un Ga kopā, jo viņa ķēvīte, jūtot sāncenses tuvumu, esot mainījusies un atguvusi savu vīru. Las protams dusmīga un dzen Čepi prom.

HuGa. Abi skūpstās Hu gultā. Ga it kā grib iet prom uz savu istabu, bet Hu neļauj – saka, ka grib vienmēr gulēt un pamosties līdzās Ga. Abi ir dikti romantiski un atkal apmainās ar: “Es tevi mīlu.” – frāzēm.

Lusero un Sole slimnīcā. Dzemdības jau gandrīz sākušās un Lus grib, lai Alv ir kopā ar viņu. Bet alv kaut kur aizlaidies, protams.

Kas un Hulio sarunājas Montanjo rančo – pārdzīvo par Lus un runā par kretīnu Alv.

Skol atnāk pie evas un stāsta, ka atnākusi vēstule, ka skolotāju reģistrā tādas Nadjas Tomasas nemaz nav...

Doks runā ar Alv un cenšas viņam iepravīt smadzenes, bet Alv atkal uzvedas kā kretīns...

Klāra zvana Kamilo un saka, ka viņa meita dzmedē. Šis dusmīgs par traucējumu un saka, ka tas viņu neinteresē.

Doks saka Solei un Lus par Alv – ka šis atteicies būt klāt Lus. Bet mierina. Sole pat piedāvājas pati būt klāt.
Lasara lūdzas dievēm, lai Grā iegūtu Ga.

Grā murgo, ka Ga viņu sauc bet viņa viņu neatrod. Un vēl Čepe viņu pa vidu lamā.

Huga mīlējas. Atkal apmainās ar “Es tevi mīluu!!!!”

Jau rīts. Ga iziet no Hu istabas ar stulbu smaidu uz lūpām. Satiek marsialu, kurš protams pavelk viņu uz zoba. Ga saka: “Vakar es pieskāros debesīm...” Bet Mars atgādina, ka jāizrunājas ar Hu par Grā, citādi tas viss var sabrukt. Ga baidās atkal pazaudēt Hu.

Grā ir drudzis. Lasara saka, ka tā ir slikta zīme.

Lus+Alv. Alv dusmīgs, ka piedzimusi meita. Pēc Lus lūguma iedot skūpstu, noskūpsta tik viņas pieri. Lus saka, ka negrib viņu spiest būt te kopā ar viņu – tā, ka ja negrib te but, lai iet prom. Šis priecīgs par atļauju – aiziet. (Kretīns!!!!!)

Klāra pasaka Hu pa telefonu par Lusero dzemdībām. Atnāk ramons, kuram Klāra ar visu izstāsta.

Kasandra tēlo, ka galva sāp, tāpēc Hulio aizbrauc uz Meridu viens.

Doks runā ar soli un prasa vai Hu jau zina par Lus dzemdībām (Pat sole man šķiet saprata, ka Doks dikti grib Hu satikt)

HuGa. Hu pastāsta par Lus bērnu. Ga saka, ka darba dēļ uz Meridu nevar braukt. Aizbildinās ar darbu un grib iet prom. Pateicas vēl arī par brokastīm. Hu viņu nelaiž (Ir jau jūtams, ka ne jau darba dēļ viņš nevar, bet gan Grā!)

Doks atceras pēdējo sarunu ar Hu, kur viņa teica, ka viņiem vairs nav jātiekas. Doks pie sevis domā: “Kad ga atkal viņu piekrāps – es būšu blakus un mierināšu!”

Ļaužu bars pārmet Māc, ka viņš laulās Skol ar Evu – a šis atgādina viņiem par Mariju magdalēnu. Ienāk eva un to redz.

Skolotājs atnāk pie Kas un saka, ka Nadja ir viltvārde.

Ga atnāk pie Grā, kura ir slima. Šī laimīga, ka viņš atnācis. Grā saka, ka grib mirt, ja viņš nebūs ar viņu. Noģībst. Ga tā arī neko nevar viņai pateikt.

Kas un Skol runā par Nadju – ka viņa nav Skol. Kas pierunā, lai Skol pagaidām to nevienam nesaka.

Eva un Māc. Māc mierina Evu.

Ga+Grā+Las. Ga nes Grā uz Las būdu.

Ārsts pasaka Hu ka mazajam Hugo vairs nav jāguļ inkubatorā!!!!!! Hu ļoti laimīga!!!

Meridā, slimnīcā. Kamilo skatās uz Lus meitiņu zīdaiņu telpā. Pienāk Hulio un apsveic viņu. Aicina pie Lus, bet kam atsakās. Pienāk Alv un pasaka, ka viņa meita dikti neglīta. Hulio viņam iegāž par to!!!!

Lasara var teikt, ka šantažē Ga – viņam esot jāpilda Grā solītais. Grā redz tagad viņa dēļ esot slima...

Kas ar kādu runā pa telefonu un sarunā nākošajā dienā tikties...

Ga ir attaicinājis dakteri pie Grā.

Lusero ar sīci jau ir atpakaļ Montanjo rančo. Alv pasaka par savu meitu: “Viņa izskatās pēc krunkainas žurciņas” (atvainojiet, bet te es skaļi smējos!!!!!). Visi dusmīgi apsauca Alv.

Skol un Eva. Skol saka, ka abi pārcelsies citur, lai viņu liktu mierā. Pasaka, ka pastāstījis kas par nadju. Eva saka, lai skol Kasandrai neuzticas.

Lus un Alv – nekā jauna – šis atkal izturas kā kretīns...

Kas un nadja. Nadja saka, ka prom bez naudas nebrauks un dod Kas nedēļu.

Skol atceras kādu mākslinieku, kura gleznas redzējis Mehiko. Mākslinieka uzvārds bijis Tomass – tāpat kā Nadjai. Skol un Eva skūpstās.

Sole un leandro skūpstās. Samuels atkal pa kluso novēro. Klāra balodīšus pārtrauc un Leandro dodas prom

Grā un Lasara. Lasara kopj Grā un saka, ka viss būs labi. Ga vienalga piederēs viņai.

HuGa. Hu pasaka par Hugo. Abi laimīgi. Bet ga domīgs – noteikti pārdzīvo par Grā.

Kas un hulio. Kas viltīgi cenšas pierunāt, lai Hul viņai nopērk rančo, kur viņa varētu sākt savu biznesu.

Meksikā Skol meklē Rodžeru Tomasu. Viņš jau ir miris, bet skol uzzina, ka viņam bija meita Nadja.

Čepe un Hu. Čepem slikti jo vairs nav Las zālīšu. Čepe pastāsta, ka sastr1idējies ar Las, bet nesaka par ko. Hu uztraukusies.

Ga runā ar mars un Mars dusmīgs, ka Ga nav izrunājies ar Grā.

Skolotājam parāda bildi ar Rodžeru tomasu, viņa sievu un meitu. Skol atpazīst, ka sieva ir Kas un saprot, ka Kas ir Nadjas māte.

Kasandra satiekas ar to kretīnu, kurš gandrīz nogalināja Ga (tā kretīna bilde ir manā iepriekšējā ierakstā – vienkārši nezinu viņa vārdu!!!)

Hu atnāk pie lasaras un ierauga tur slimo Grā. Abas skatās viena uz otru un tā arī beidzas...

0

3

Beidzot viņi ir laimīgi! Tikai Gabriēlu moka sirdsapziņa, nabadziņš.
Brīnos par Lusero, uz ko viņa cerēja?! Un vēl negribēja braukt uz slimnīcu bez Alvaro, muļķe.

0

4

man šodien ieraksts nočakarējās-pašas pirmās minūtes neredzēju. :(
Bet svarīgāko jau nepalaidu garām. :)

Tik jauki, ka HuGa ir laimīgi, vienīgi Gab ir tāds sašļucis... Man viņa pat žēl-nabagu sirdsapziņa moka.
Un mazais bumbulītis :D arī vesals. :ok:

Skolotājs gan ir baigais detektīvs... :D

0

5

shodienas serija mani patiewam aizrauja!! sanda tev neliekas ka ta glezna(ko paradija muzeja tante skolotajam) uz kuras uzzimetas kassa kopa ar mazo nadju ... tur kass nav uz sevi liidziga?? :angry2:  vai  patiewam ?kursh vel redzeja atbildiet man!!

0

6

HuLiA, man gan Kassandra izskatījās līdzīga. Pat ļoti. Viņas purnu nevar sajaukt ar kādu citu. :D

0

7

Liels, liels  paldies par video un sīkiem aprakstiem!!!!

0

8

HuLiA написал(а):

ur kass nav uz sevi liidziga??

man gan izskatījās līdzīga... tikai tipa daudzus gadus atpakaļ... bet man likās līdzīga. Nadja gan nē...  :haha: (jokoju, Nadja tak tur bija tikai bēbis.. :D )
(manos video arī ir tas uzņemts... laikam)  ^_^

0

9

ne kass ir baiga /// man vina ne loti patik=( :blush:

0

10

HuLiA написал(а):

tur kass nav uz sevi liidziga??

Jaa man vinna arii likaas ka nav liidziiga!!!!

0

11

Shodien lielaako dalju redeeju ;) Biju prieciiga skatiities uz Huliju un Gabrielu !! Tik jauki :)  :yahoo:

0

12

HuLiA написал(а):

sanda tev neliekas ka ta glezna(ko paradija muzeja tante skolotajam) uz kuras uzzimetas kassa kopa ar mazo nadju ... tur kass nav uz sevi liidziga??   vai  patiewam ?kursh vel redzeja atbildiet man!!

Man gan liekas, ka bij Kas dikti līdzīga!!!!

Bet šodienas sērija super!!!! Beidzot arī sīko izklāstu pabeidzu - tik patiniet atpakaļ!!! ^_^

0

13

albalonga написал(а):

Man gan liekas, ka bij Kas dikti līdzīga!!!!
Bet šodienas sērija super!!!! Beidzot arī sīko izklāstu pabeidzu - tik patiniet atpakaļ!!!

Malacis, albalonga tikko izlasiiju beigas,ko neredzeeju  :rose:

0

14

man liekas ka shodiena serija bija baig laba hu gabr atkal ir kopa :P

0

15

Ilze написал(а):

Malacis, albalonga tikko izlasiiju beigas,ko neredzeeju

Bija prieks rakstīt!!! :D

0

16

Ei - tauta - a kurš rīt atstāstu rakts?????????????? Es noteikti nē - jo dikti vēlu būšu mājās un laikam ierakstīsu nevis likmi bet "Sirdsbalsi" - dikti gribas redzēt vismaz pirmo sēriju!!! :D  Tā, ka rīt ar nepacietību gaidīšu arī Julias video!!! ^_^

0

17

albalonga написал(а):

Ei - tauta - a kurš rīt atstāstu rakts?????????????? Es noteikti nē - jo dikti vēlu būšu mājās un laikam ierakstīsu nevis likmi bet "Sirdsbalsi" - dikti gribas redzēt vismaz pirmo sēriju!!!   Tā, ka rīt ar nepacietību gaidīšu arī Julias video!!!

Oups. :D
Es arī rīt navaru-man visādas lietas jādara un man galīgi nebūs laika uzdrukāt. Labi ja paspēšu noskatīties kkad.
Es jau uz Tevi cerēju, albalonga... :D ;)

0

18

missy написал(а):

Oups.
Es arī rīt navaru-man visādas lietas jādara un man galīgi nebūs laika uzdrukāt. Labi ja paspēšu noskatīties kkad.
Es jau uz Tevi cerēju, albalonga...

Sorry - bet rīt nekādi nesanāks. Ceturtdien gan varētu!!! :rolleyes:

0

19

albalonga написал(а):

Sorry - bet rīt nekādi nesanāks. Ceturtdien gan varētu!!!

Es jaun neko, saprotu, ka nav laika, bet es arī rīt nevaru. Un kurš tad uzrakstīs?  :nezinu:

Es varētu 5dien. ;)

0

20

missy написал(а):

Es jaun neko, saprotu, ka nav laika, bet es arī rīt nevaru. Un kurš tad uzrakstīs?   
Es varētu 5dien.

Būs jālūdz mūsu mīļajai Juliai!!!!! Lai video pafilmē un arī kādu atstāstiņu uzcep!!! :D

Julia - lūdzu!!!! :first_move:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 20. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts