TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El juramento TV3


El juramento TV3

Сообщений 1 страница 20 из 43

1

Rādīs 15:15 darbadienās.
Sauksies Postošās kaislības.

0

2

Postošās kaislības??? :D :D :D ak!!!!!! vai tiešām grūti iztulkot nosaukumu pareizi?

Bet nu varēšu droši neskatīties un nepārdzīvot par to :D :D :D
Bet prieks kā tāds, ka rādīs vēl vienu telenoveli :)

0

3

Em, bet mmaarriiaa - TV3 mājaslapā rakstīts, ka El Juramento, nevis Traicion!

Un sākas no 8. septembra!

0

4

:rofl:

ak, dievs, krīze, laikam neko, kam labi teitingi, nevar atļauties nopikt. Un es uz PA cerēju.

0

5

aNgeL написал(а):

Em, bet mmaarriiaa - TV3 mājaslapā rakstīts, ka El Juramento, nevis Traicion!

Un sākas no 8. septembra!

Es sajaucu nosaukumu, redzēju, ka reklamē El juramento, bet galvā bija La traicion nosaukums. To, ka no 8. septembra sākas zinu, tikai neuzrakstīju :)

0

6

Nju skaidrs :D :D Gadās :D nu vienalga - Juramento arī skatīties netaisos...bet nu Traicion manā izpratnē būtu daudz labāka izvēle.. :D

0

7

tikai ne to,es gandriz apraudajos :'( es tik citigi skatijos Sargengelus,bet tagad es neredzesu..interneta ari nekur nevar nokacat..Ja butu PA man nebutu zel.Bet tagad IR. :mad:  :'(

0

8

hm. un ši ziņa, godīgi sakot, manī neizraisa nekādas emocijas..

0

9

mja...  :sceptic:

0

10

nu mums jau jāa.. bet vispār gan jau Latvijā skatīsies :)

0

11

Es jau skatījos šo noveli RTVi. :) Izlaidu daudzas sērijas, tāpēc tagad bez lādēšanas varešu tas noskatīties. :D Normāla telenovele, bet ar Fernando Kariljo un Gabiju man tā patiktu daudz vairāk. :)

0

12

redzēju pirms brīža pa TV3 reklāmu ;) Reklāma..un sižetiski jau piesaistoši izskatījās.. nu jāa.. ja būtu Kariljo un Gabija, tad noteikti būtu forumā cita uztvere :D :D

0

13

ja būtu Kariljo un Gabija, tad noteikti būtu forumā cita uztvere

kas zin... kas zin... :D

bet vispār gan jau Latvijā skatīsies

ugums.. grēks žēloties, jo krīze un nav naudas... bet kad būs reitingi 0 ar "-" Tv3 radīs šo seriālu plk. 05.00 un teiks, ka Latvijā telenoveles nav vairs tik populārās kā pirms četriem gadiem. un tāpēc mēs radīsīm krievu un vācu seriālus. tiem ar' nav ne vainas, bet vēlētos ko labāku no LA ^^

0

14

aNgeL написал(а):

bet nu Traicion manā izpratnē būtu daudz labāka izvēle..

manā arī.

un jā, stulbeņi tādi, PA vajadzēja. šito es ar nedaudz pa RTVi paskatījos, varu teikt tā - pat 1. sērija ir neinteresanta (man tā likās) un vsp tur ir tāda varone Makarena - nu riktīgi krīt uz nerviem un tāaada dura + tā aktrise nemāk raudāt , ķipa bimbo tik, a asaras nevienas.. pē.

0

15

angelina написал(а):

un jā, stulbeņi tādi, PA vajadzēja.

Es arī gribus PA, kaut arī pa vasaru gandrīz visu noskatījos gribu perfektā kvalitātē redzēt, jo telenovele baigi forša Lore un Mauricio kopā.

0

16

nu redzēs, ja sanāks, paskatīšos varbūt kādas sērijas - tīri intereses pēc :)

0

17

Ceru ka pēc tam būs PA,lai gan laikam neispējami.Vēl gribētu Dona Barbara(tas man liekas iespējamāk.)

0

18

man jau liekas, ka PA ir reāla iespēja.

0

19

nu nez, man vairs PA tv3 nešķiet reāla iespēja :(

0

20

nu tad pa RTVi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El juramento TV3