TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Tv3 El Juramento vietā sāks rādīt Makleoda meitas


Tv3 El Juramento vietā sāks rādīt Makleoda meitas

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

No 11.februāra 15:15
Forši, ka ies Makleoda meitas, bet atkal jau latīņamerikāņu seriālus nerādīs.

0

2

Diez kura sezona?

0

3

ai, fuj, atkal telenoveļu fanus piečakarēja... :(

0

4

Es pastījos TV3 mājaslapā un izrādās, ka 1. sezona būs! :(
Jopcik, ja jau telenoveles nerāda, tad vismaz Makleodām turpinājumu būtu rādījuši, nevis viss no gala.. :suspicious:

0

5

nu es jau padomāju, ka nez vai jaunās sērijas... viņi ietaupa uz tā rēķina vnk,,

0

6

Stulbi.. :suspicious: Lai gan tas El Juramento bija dikti murgains, bet man patīk.. :D Osvaldo Rioss.. :love:

0

7

Žel... :(  Man nekas nav pret Makleoda meitām, pati kādu laiku skatījos, bet tomēr gribējās kādu telenoveli..Vispār tagad vienīgi LNT rāda telenoveles, bet kādas?.. Tikai kaut kādas Venevision , kuras nav tā labākas..Žēl gan, cerēju uz kādu jaunu Telemundo telenoveli, bet atkal nekā..

0

8

Fuj, stūlbi..vairs nav ko teikt :(

Отредактировано Marlena Favela (03.02.2010 10:42)

0

9

es laikam pat nemaz nebrīnos! Vismaz Pasion rādīs, bet tas arī no rīta, kad neviens nav mājās..

0

10

Laikam TV3 arī iestājusies krīze,ja vairs nevar atļauties iegādāties kvalitatīvus latīņamerikāņu seriālus,ja jau atkal izvēlējās rādīt ''Makleoda meitas'',tad tiešām varēja atsākt rādīt no tās vietas,kur pārtrauca,nevis sākt rādīt atkal no pirmās sērijas,bet runājot par ''Kaislību'' raidlaiku,tad piekrītu,ka daudziem tas tiešām nav pats izdevīgākais laiks,jo jābūt skolā vai darbā.

0

11

Terēze написал(а):

bet runājot par ''Kaislību'' raidlaiku,tad piekrītu,ka daudziem tas tiešām nav pats izdevīgākais laiks,jo jābūt skolā vai darbā.

bet tā jau lnt ik pa brīdim dara.. ieliek kaut ko labu no rīta.. Atceros, ka tā bija ar "Likme uz mīlestību", kas wsp bija paņirgāšanās, jo sāka rādīt vakarā un tad pēc nez cik sērijām pārcēla no rīta...un arī Alborada, Pamāte no rīta tik radītas.

0

12

aNgeL написал(а):

Atceros, ka tā bija ar "Likme uz mīlestību", kas wsp bija paņirgāšanās, jo sāka rādīt vakarā un tad pēc nez cik sērijām pārcēla no rīta...un arī Alborada, Pamāte no rīta tik radītas.

mjā, man vismaz veicās ar to, ka tolaik man bija iespēja ierakstīt un noskatīties vakarā... Tagad tādas nav.. Ja būtu lieki līdzekļi, viasatam ir tip kkāds dekoderis par smuku cenu, kurš piedāvā iespēju ierakstīt, pārnest pat uz datoru un tml... Bet par to var nesapņot tagad. :D

0

13

Kādai auditorijai tad LNT prāt ''Kaislības'' tad būtu tikai jāredz-mājsaimniecēm un pensionāriem,vai?Vai skolēni,studenti un strādājošie negribētu seriālu atkal redzēt?Vai tiešām pēcpusdienas un vakara raidlaiks ir tik noslogots,ka jārāda no rīta?

0

14

Paloma написал(а):

Ja būtu lieki līdzekļi, viasatam ir tip kkāds dekoderis par smuku cenu, kurš piedāvā iespēju ierakstīt, pārnest pat uz datoru un tml... Bet par to var nesapņot tagad

Ooo..tas jau izklausās baigi forši - ierakstīt un pārnest uz datoru!! ahh...jāa..noderīga lieta.

0

15

Nu, tāds vismaz ir tas stereotips - ka telenoveļu pamata mērķauditorija ir pensionāres un mājsaimnieces... Ej nu ieskaidro kaut ko citu...

aNgeL написал(а):

Ooo..tas jau izklausās baigi forši - ierakstīt un pārnest uz datoru!! ahh...jāa..noderīga lieta.

izklausās jau gan! :D varētu tā kā otrā okeāna pusē ierakstīt seriālus un likt netā. :D nu varbūt kādreiz... labākos laikos... :D

0

16

Paloma написал(а):

varētu tā kā otrā okeāna pusē ierakstīt seriālus un likt netā

aha, par to pašu iedomājos..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Tv3 El Juramento vietā sāks rādīt Makleoda meitas