TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El juramento TV3


El juramento TV3

Сообщений 21 страница 40 из 43

21

a tā man arī šobrīd nav un nebūs, ja man nenopirks decimetru antenu vai kā to sūdu sauca.

0

22

ak tāa. bet nu, Angy - Tev vienmēr ir internets, un PA jau redzēts vairākas reizes, tā ka nav tik traki, ja piem. nebūtu iespējas vispār noskatīties.. :)

0

23

bet es gribu arī tv :D

0

24

nu tad esi pacietīga un nezaudē cerību!

0

25

nē, es neesmu pacietīga. tomēr jau pietiekoši ilgs laiks pagājis.

0

26

angelina написал(а):

nē, es neesmu pacietīga

bet Tev jau nav izvēles :D

0

27

jā, tāpēc es vairs negaidu, ka tv3 vai lnt atjēgsies.

0

28

Šodien nejauši ieslēdzu un kādas 5 min paskatījos..kāreiz to brīdi, kurā Santjago un Andrea (xi, uzzināju viņu vārdus pat :D ) iepazinās.. bet nez..es kaut kā tajās dažās min nesajutu ķīmiju starp viņiem..

0

29

loģiski, ka nesajuti, jo tādas vsp nebija :D

0

30

angelina написал(а):

loģiski, ka nesajuti, jo tādas vsp nebija :D

Viens no sliktākiem pāriem ever!!!

0

31

Nu nez!
Kaut kāda stulbuma dēļ man pat iepatīkās aiz garlaicības paskatīties to seriālu un gribas uzzināt kas būs tālāk!
Es laikam esu nojūgusies, jo nespēju saprast, kas mani pie viņa pievelk!

0

32

bumerbmw написал(а):

Nu nez!
Kaut kāda stulbuma dēļ man pat iepatīkās aiz garlaicības paskatīties to seriālu un gribas uzzināt kas būs tālāk!
Es laikam esu nojūgusies, jo nespēju saprast, kas mani pie viņa pievelk!

xi, xi.. interesanti :D nu sižetiski man liekas, ka interesants seriāls..man tikai galvenie varoņi kā pāris kkā nepatīk.. diemžēl man pat aiz garlaicības nav laika paskatīties un pavērtēt.. :D

0

33

Tā jau ir,ka visu nenoskaidro līdz galam un strēbj karstu,šī Santjāgo atriebība Andreai tagad vēršās pret viņu pašu,vēlāk Santjāgo vēlāk nožēlos savu pārsteidzīgo rīcību,savā ziņā šis seriāls sasaucās ar ''Nopirkto mīlu'' un vēl citiem seriāliem,kurus galvenais varonis vēlās atriebties savai mīļotajai sievietei par nodarījumiem,ko viņa nav izdarījusi.

0

34

aNgeL написал(а):

xi, xi.. interesanti :D nu sižetiski man liekas, ka interesants seriāls..man tikai galvenie varoņi kā pāris kkā nepatīk.. diemžēl man pat aiz garlaicības nav laika paskatīties un pavērtēt.. :D

es jau pilnīgi tubē atradu kur krieviski paskatīties!
Ja godīgi leilāko ties man rēka nāk par tiem dialogiem ko viņi tur saka, un visu laiku tik viens un tas pats un nekas netiek darīts lietas labā!
Man gan galvnie varoņi daudz maz patīk!
Bet tomēr! Kā es ko tādu varēju sākt skatīties?

Terēze написал(а):

Tā jau ir,ka visu nenoskaidro līdz galam un strēbj karstu,šī Santjāgo atriebība Andreai tagad vēršās pret viņu pašu,vēlāk Santjāgo vēlāk nožēlos savu pārsteidzīgo rīcību,savā ziņā šis seriāls sasaucās ar ''Nopirkto mīlu'' un vēl citiem seriāliem,kurus galvenais varonis vēlās atriebties savai mīļotajai sievietei par nodarījumiem,ko viņa nav izdarījusi.

To jau sapratu un jau esu tikusi seriālā līdz vietai, kur viņš uzzin, ka Andrea nav vainīga un tad kā jucis vinai cenšas atvainoties atkal greizsirdīgs paliek u.t.t!

0

35

bumerbmw написал(а):

To jau sapratu un jau esu tikusi seriālā līdz vietai, kur viņš uzzin, ka Andrea nav vainīga un tad kā jucis vinai cenšas atvainoties atkal greizsirdīgs paliek u.t.t!

šitais ir interesanti :D

0

36

aNgeL написал(а):

šitais ir interesanti :D

tas gan!
Tagad vi'niem jau jaunas probl'emas priekšā! :D

0

37

es esmu redzējusi dažas sērijas. Bet nessaprotu kā Andrea vispār varēja iemīlēties Santiāgo, jo tur nu no malas viņa psihiskās novirzes redzamas un viņš pret viņu  neizturējās kā baigais džentelmenis, bet viņa vienalga ar viņu izdomāja precēties.

0

38

mmaarriiaa написал(а):

Bet nessaprotu kā Andrea vispār varēja iemīlēties Santiāgo, jo tur nu no malas viņa psihiskās novirzes redzamas un viņš pret viņu  neizturējās kā baigais džentelmenis, bet viņa vienalga ar viņu izdomāja precēties.

tākā pašu sākumu neskatījos, bet praktiski no tās vietas, kur viņa grib tikt prom no mājām un nokrīt no zirga sāku skatīties, varbūt man ir vieglāk skatīties tālāk!
Bet ja godīgi es ar nespēju īsti saprats ko viņa viņā atrod!

0

39

Es neesmu redzējusi nevienu sēriju,saturu zinu vienīgi no ''Rīgas viļņos'' publicētajām anotācijām un TV3 reklāmām,tomēr tiešām grūti saprast,kā Andrea var iemīlēt vīrieti,kurš viņu pazemo un noniecina.

0

40

Terēze написал(а):

grūti saprast,kā Andrea var iemīlēt vīrieti,kurš viņu pazemo un noniecina.

tas ir dzīves noslēpums!
Un kā viņa vispār tik bieži viņam spēja piedot un pēc tam kad atklājās patiesība ar ātri piedeva!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » El juramento TV3