TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Spāņu dziesmu tops!


Spāņu dziesmu tops!

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Izņēmu lieko no tēmas, lai paliek tikai Angelique4444 veidotais tops :)

Отредактировано aNgeL (02.09.2009 19:17)

0

2

Sveiki, ja varat tad ieliekat savu Spāņu dziesmu TOP6, ja vēlaties varat likt mazāk vai vairāk, jo es vnk gribēju papildināt savu dziesmu sarakstu ar Spāņu dziesmām. Tas nav obligāti! 8-)
Mans TOP10:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Отредактировано Angelique4444 (13.12.2015 22:25)

+2

3

Man tas liekas Mission Impossible :D Es varu, piemēram, atvērt tēmu forumā, kur telenoveļu dziesmas saliktas un par katru otro teikt, ka tā ir mana mīļākā. :D Bet mēģināšu vēlāk salikt to, ko uz doto brīdi visbiežāk klausos :)
P.S. Droši varēji veidot arī atsevišķu tēmu šim topam :)

0

4

aNgeL написал(а):

Man tas liekas Mission Impossible  Es varu, piemēram, atvērt tēmu forumā, kur telenoveļu dziesmas saliktas un par katru otro teikt, ka tā ir mana mīļākā.

:D

aNgeL написал(а):

Bet mēģināšu vēlāk salikt to, ko uz doto brīdi visbiežāk klausos P.S. Droši varēji veidot arī atsevišķu tēmu šim topam

Paldies!  8-)  ;)

0

5

Ak šausmas, cik tas ir grūti...varētu Top 100 taisīt :D Kaut kādā veidā atfiltrēju 10 dziesmas, bet puses vietā tikpat labi varētu likt arī kādas citas, kuras patīk tikpat ļoti.
Pirmajā pusē saliktās gan ir nemainīgi vistuvākās. Pie tām pieskaitu arī Hoy tengo ganas de ti, bet tā kā tā jau ielikta, otrreiz nelikšu.  :love: Arī visas pārējās tavas dziesmas man patīk ļoti.
Man ienāca prātā, ka varētu šajā tēmā arī likt dziesmas ne tikai topa veidā, bet vienkārši, ja kāda ļoti patīk vai asociējas ar kaut ko, ir kāds stāsts vai tāpat vien ja gribas ielikt.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. Ieliku šo video, jo šajā telenovelē var atpazīst dažas sejas no Atriebības zemes.

+2

6

No mūziķiem mana lielākā mīlestība ir bijis David Bisbal, es viņā iemīlējos, kad vēl mācījos 10. klasē, pareizāk sakot viņa balsī, TĀDA balss, kura spēj aizskart dvēseles stīgas. Kādreiz nenormāli daudz viņu klausījos, man mp3 bija tikai viņa dziesmas, citas dziesmas esmu tā pārklausījusies, ka jāpaiet ilgākam laikam, lai to darītu atkal. Agrāk, jaunībā Davids izpildīja klasiski popsīgās latino melodijas, kuras arī nav sliktas, kad ir garastāvoklis arī tās esmu vēlreiz paklausījusies, atsauc atmiņas, uzlādējošas, kad Davids pieauga viņš pievērsās nopietnākam dziesmu izpildījumam un vairs nav atgriezies pie pop latino melodijām, bet viņa pēdējās dziesmas man reti, kura patīk. Manā topā ir Enģelīša minētās dziesmas Herederos, Cuidar nuestro amor, kuras nelikšu, jo jau ir bijušas, bet vispār es visu topu varētu no Davida vien izveidot. Man arī ārkārtīgi patīk Marc Anthony balss, un Enģelīša ieliktā dziesma, Ahora quien man kādreiz ir bijusi vismīļākā dziesma, balāde, kurā ir viss, ko es varu sagaidīt no dziesmas, dvēseli plosoša, pilnīgi. Vivo por ella ir mana mīļā bērnības dziesma, kuru nebiju gadiem klausījusies, bet pirms gada atkal sāku, burvīgas balsis. Salikt pa vietām ir ļoti smagi, tādēļ izkārtojumam nav nozīmes, viss mainās arī pēc garīgā, kaut kas izkrīt, kaut kas nāk klāt. Vairāk dziesmas ir pēc sajūtām un atmiņām, nevis tādēļ, ka notis kādai pareizākas. Hoy tengo ganas de ti ir manā topā, gan Davida Bustamantes izpildījumā, gan arī Agileras&Fernandesa
1. David Bisbal "Esta ausencia", šī gan ir nemainīga pirmā vieta jau gadiem, sajūtas kā ar Ahora quien

2.David Bisbal "Desnudate mujer" tematika par krāpšanu(neatbalstu, protams), bet ne tur galvenā doma, stāsts par mīlestību, atdošanos kaislei, kad jūtas tik stipras, kad viss ir vienalga

3.Manuel Mijares "Corazon salvaje" ak, tik daudz atmiņu uzjumdī, kad klausos, tā vien liekas, ka neesmu šajā laikmetā

4.Manuel Mijares "El privilegio de amar" atkal jau atmiņas, tā vien liekas, ka esmu vēl bērns, kurš vasarā vēro šo telenoveli, īstenībā diezgan nomierinoša

5.Christian Castro "Alguna vez" vienkārši skaista dziesma un melodija

6.Juan Gabriel "Abrazame muy fuerte", atkal jau atmiņas par skaisto ūdenskritumu, telenoveli, kuru maza tā skatījos, dziļi vārdi

7. Laura Pausini "En cambio no"

+2

7

aNgeL написал(а):

Man ienāca prātā, ka varētu šajā tēmā arī likt dziesmas ne tikai topa veidā, bet vienkārši, ja kāda ļoti patīk vai asociējas ar kaut ko, ir kāds stāsts vai tāpat vien ja gribas ielikt.

Piekrītu tev! 8-)

0

8

Te būs arī mans tops, bet man arī ir diezgan grūti salikt pa vietām, jo visas dziesmas ļoti patīk! :)

1.

2.

3.

4. Šis tik patīkamas atmiņas uzdzen!!! :love: Vēl joprojām patīk gan dziesma, gan pati t-novele!!! :)

5. Njuu, šī man ir un paliek mīļākā t-novele un tāpat arī dziesma! :)

6.

7.

8.

9.

10.

+3

9

Tā kā Ārons šobrīd Latvijā ir aktuāls, gribēju atgādināt par šīs dziesmas eksistenci :)

Aaron Diaz & Carlos Ponce - Santa Diabla

+2

10

Šeit būs mans tops!Tiešām tas ir tik grūti, varētu taisīt top 20, un pat tad būtu grūti :D
Es neliku pa vietām, bet vienkārši tās 10 dziesmas, kuras man ir ļoti iepatikušās!

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

+3

11

Paldies, Rosa Diamante. Tavā sarakstā atradu vairākas aizmirstas, iemīļotas dziesmas  :love:

0

12

Šīs ir vēl dziesmas, kuras es tagad klausos un esmu iemīļojusi.
1.
2.
3. paldies aNgeL 8-)
4.
5.

+3

13

aNgeL написал(а):

Tā kā Ārons šobrīd Latvijā ir aktuāls, gribēju atgādināt par šīs dziesmas eksistenci
Aaron Diaz & Carlos Ponce - Santa Diabla

Oj, paldies, ka atgādināji - atkal pakaifoju! :love: Ja nu kas labs bija šajā telenovelē, tad tā bija dziesma :D man vismaz ļoti patīk!

Vispār šī kaitīga tēma, kurā var iesēsties un pazust līdz ar galiem. :D Laikam tāpēc es nevienu no topu dziesmām neesmu ieslēgusi, jo tad bail neapstāties... :D

0

14

:love:

+2

15

Corazon que miente ir viena no manām pēdējo dienu klausītākajām dziesmām  :love:

P.S. Cik burvīgs Tev paraksts ar iemīļotām aktrisēm :)

+1

16

aNgeL написал(а):

P.S. Cik burvīgs Tev paraksts ar iemīļotām aktrisēm

Paldies!  :flirt:  8-)

+1

17

Atcerējos, ka eksistē šāda tēma. Pēdējais ieraksts nav nemaz tik ļoti sen, bet mūziku taču bieži klausāmies, tāpēc varbūt varam šo tēmu atdzīvināt? :flirt:

Esmu iemīlējusies šajā coverā, vienkārši nevaru beigt klausīties :love:

Varbūt tās, kuras lasa manu fotostāstu, atpazina, ka tas ir aktieris no Soy Luna :D

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Spāņu dziesmu tops!