TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki


QaFiki

Сообщений 1 страница 20 из 217

1

ak, es te lasu, lasu, lasu. Un ik pa brīdim fanfikos ir citātu pērles. Piemēram tas, kas man paraktstā un tad vēl šitas viens:

Violin music sounded like dying cats (Šito Braiens domā)

un no mana paraksta - šito Braiens Justinam IM sesijā uzrakstīja. Man mežonīgi patika

If you ever stop being attracted to me, don't tell me. Just shoot me in my sleep and go find somebody else.

0

2

sāku lasīt Apassionato un šeit es vienkārsi skaļi smējos.

"Alright then. Hey, that guy you did, do you think he knew anyone on the titanic?

Bet vispār autore baigi sarežģītās kontrukcijās raksta. Vismaz priekš manis. Brīžiem nākas pārlasīt teikumu, lai iebrauktu.

0

3

albalonga написал(а):

sāku lasīt Apassionato

Yay! Es ar tūliņ turpināšu lasīt ;)

Bet vispār autore baigi sarežģītās kontrukcijās raksta. Vismaz priekš manis. Brīžiem nākas pārlasīt teikumu, lai iebrauktu.

Yap, priekš manis ar, bet ar visām tām sarežģītajām konstrukcijām, es dažas kļūdas jau esmu ievērojusi :D

0

4

Vēl šis esot labs :), pati tūliņ iesākšu lasīt, ta redzēs, cik tālu tikšu:

Truth in Advertising

0

5

Chopin's Nocturne No. 8, Opus 27 No. 2
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6cxkLZoEFEk[/youtube]

un links uz mp3:
http://www.mediafire.com/?venzrynmm2e

0

6

o-ooooo... es te tikko gandrīz no krēsla nogāzos. tā Appassionato autore ieteica vinas citas autores fanfiku. Veru es tās autores lapu vaļā

http://soundczech.livejournal.com/

Un tur ir mans veidots fanarts - banneris, kur iekšā mani mīļi telenoveļu pāri un trīs manu fanfiku pāri.......... Un es to parakstu esmu lietojusi tikai šajā telenoveleslv forumā... Un cik sapratu, tā meitene ir no Čehijas. Nu es čehu forumā bieži tusējos. Diez, kura tā ir. Ak, internets. Bet tik jocīgi, ka kāds savā LJ tādu bilžuku liek, sevišķi jo tur ir iekšā trīs veidoti pāri - manu fanfiku pāri, kuri citiem manā izpratnē neizsaka neko. Nez...

Un te ir tas ieteiktais fanfiks

http://soundczech.livejournal.com/59991.html

0

7

Augstākminētais fanfiks ir laikam reālistiskākais, smagākais, bet ar pamatīgu pēcgaršu. Iesaku visiem izlasīt - ir tik divas, bet garas nodaļas. Es izlasīju un vienkārši -wow. Fanfiks ir post121 - Braiens aizbrauc strādāt uz Ņujorku. Notikumi risinās 6 gadus pēc tam. Ar''i Justins jau 3 gadus dzīvo Ņujorkā un viņi netīšām satiekas klubā. Justins ir kļuvis ļoti līdzīgs Braienam sexa ziņā. Viss sākas ar draudzību. Tas viss kas un kā pamazām notiek, sīkumi, sadzīve, vienkāršas lietas, kas liekas tik īstas, tik reālas. Ideāls darbs vienkārši. Es pat teiktu, ka ģeniāls savā ziņā. Sexa aprakstu nav nemaz. Vispār. Un viss rakstīt it kā no Justina POV, bet ne pirmajā personā. Man brīžiem pietrūka Braiena POV, bet pēc vārdiem un izturēšanās varēja just. Tiešām, tāda pēcgarša, ka noteikti kaut kad pārlasīšu šito.

0

8

O, ok, es ar centīšos izlasīt :)

0

9

Izlasīju vienu fanfiku - Treading - jocīgu fanfiku. Bet interesantu un spēcīgu fanfiku. Un beidzās viņš ar šādu rindkopu

Life wasn't weird, or funny, or cruel, or good. It was none of those things. It was all of those things at once. It was a balance. A rhythm that no one will ever really be able to understand. It was exhilarating highs and crushing lows, and it was easy to mistake the moments in between as being mediocre or ordinary even when they weren't. They were moments that could become a high or a low at any given second, especially if you knew how to turn them the right way.

Life was nothing, if not potential.

Un principā tāds, kā šī rindkopa bija viss fanfiks. Es noteikti to nedievinu, pat nemīlu, bet tomēr es nespēju apstāties un izlasīju. Jo nekas nebija paredzams, nekas nebija tā, kā gaidīts. Un Justins bija Justins, bet Braiens bija Braiens, lai gan post 513 un pēc pieciem gadiem stipri mainījušies, bet joprojām viņi. Tāpēc man vajadzēja zināt. Beigas protams labas.

http://jaded-optimism.livejournal.com/t … mism-14035

0

10

Zinat ko!
MAn sagribējās palasīt kādu labu fanfiku!
Būtu interesanti palasīt to, kur Justins kļūst līdzīgs Brianam. Nevar man kāda tam iedot linku?

0

11

bumy - šitas, ko es jau liku - http://soundczech.livejournal.com/59991.html

Justins ir līdzīgs braienam un šis fanfiks ir gandrīz antiromantisks, bet stilistika ir spēcīga.

0

12

Izlasīju pirmo daļu un ja godīgi man pat patīk! :D

0

13

hahaha, man ar šitas fanfiks reāli patīk.

0

14

albalonga написал(а):

hahaha, man ar šitas fanfiks reāli patīk.

aha!
Pabeidzu! :D
Zinu esmu lēna, bet tur neko nevar padarīt!
Bāc vietā, kur Debija visu beidot atklāja es to pat varēju iedomātires un ja godīgi rēka parāva.
Bet ja godīgi man sākums darbam labāk patika nekā nobeigums, jo tur otrajā daļā justins vairāk sāka līdzināties savam ierastajam es!

Nu tā ko tālāk iesaki/iesakat?

0

15

bumerbmw написал(а):

Nu tā ko tālāk iesaki/iesakat?

tu tieši gribi fikus, kur Justins braienam līdzinās vai kā? Ir viens AU fiks, bet tam tik vēl 5 nodaļas pagaidām gatavas un saucas - Waking up in Vegas. Vairāk tā uz sitiena pat nez. Es vienīgi varu iteikt post 513 - Kondo sērijas, kuras man ļoti patīk.

Ā, un par Subject to change - nez, man liekas, ka kādā brīdī Justinam japaliek par Justinu un Braienam par tādu Brainu, kādu Justins no viņa izveido - savādāk nespēj viņi kopā eksistēt. Un man mežonīgi patika, ka te Braiens bija tas, kurš pirmais mīlestībā atzinās, bet Justins pateica, lai Braiens mazāk pīpē... :rofl:

0

16

albalonga написал(а):

Un man mežonīgi patika, ka te Braiens bija tas, kurš pirmais mīlestībā atzinās, bet Justins pateica, lai Braiens mazāk pīpē... :rofl:

oo jā tā vieta bij kolosāla.
Tur vispār tādas vairākas vietas bij foršas! :D:D:D

albalonga написал(а):

tu tieši gribi fikus, kur Justins braienam līdzinās vai kā?

nē vienkārši kkaut kādus labus!
ņjā tagad sāku lasīt nowhere to run un ir diezgan interesanti un sapratu, ka ja sap party laikā Justins toč būtu izvarots tad seriālam nebūtu 5 sezonas! :D

0

17

nu man tas Nowhere to run pārāk smags liekas. es sāku un apstājos.

0

18

albalonga написал(а):

nu man tas Nowhere to run pārāk smags liekas. es sāku un apstājos.

nu es te lasot apraudājos dažās vietās, bet izlasīšu pilnībā gribu zināt kā beigsies tas viss murgs kas ar Brianu un Justinu notiek!

Ne pa tēmu, bet man ļoti patīk atkal banneris!
Tagad vien uz to gribēsies skatīties! :D

0

19

hahaha, labi, ka Mariposa apsveikumu ielika un es atjēdzos, ka šodien Modri. Ātrumā taisīju banneri un pat noziedojos un dušā neiegāju pirms darba. Bet nu man pašai baigi patīk, kā sanāca. Tas ir īsts sapnis - tik daudz Jensenu... :D

0

20

albalonga написал(а):

Tas ir īsts sapnis - tik daudz Jensenu... :D

oo jā!
Vot sapnī viņu patiesām vajadzētu kādreiz redzēt! :D:D:D

albalonga написал(а):

hahaha, labi, ka Mariposa apsveikumu ielika un es atjēdzos, ka šodien Modri.

LAbāk vēlu nekā nekad! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki