TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki


QaFiki

Сообщений 201 страница 217 из 217

201

albalonga написал(а):

šito kaut kad sen lasīju un patika, lai gan principā Brians totāli OOC, bet mīlīgi.

nu jā bet tas nav svarīgi! :D
šodien dabeidzu lasīt vēl vienu diezgan interesantu, bet nu visā visumā viņiem intīmajā ziņā prakstiski nekā nebija!

0

202

Bāc. inner_justin ir ielikusi beidzot savu Big Bang kas saucas "All your lovers revange". Es sāku lasīt un jau raudu darbā. Brians ir smagi slims ar vēzi 4 gadus pēc 513 un Maikls atsauc Jastinu mājās. Jastinam protams par Briana vēzi neviens neziņoja. Tagad jau ir pilnīgi pēdējie mirkļi. Ess lasu. Un arī Jastina tēvs pirms diviem gadiem ir nomiris ar vēzi. Lasu tos aprakstus un... Bāc. Tā tēma man ir pārāk personiska. Es nez - laikam jau forumā visi zina, ka pirms pusotra gada mana mamma nomira no vēža. Es joprojām no mobilā neesmu izdzēsusi viņas telefona numuru... Fuck. Es nez. Es nez. Es gribu lasīt, jo tā ir inner_justin, bet reizē negribu, jo jau no pirmā paragrāfa sagruzījos un sāku bimbāt. Bet man ir mazohistiskas tieksmes, tā ka... Fuck...

http://inner-justin.livejournal.com/306991.html

0

203

Zaķīt, Tu mani tikko saraudināji  :'(
Tagad dikti gribas Tevi samīļot *hug*
Turies, sauļuk, es arī tagad sākšu lasīt :]

0

204

Ai, etansy, mīlulīt, neraudi. būs jau labi. Izlasīju un... Nu jā. Beigās tur bij iejaukts Supernaturālais un... VBiņs pati jau vairākkārt bija teikusi, ka lepojas ar ''sito un ka tas viens no labākajiem, ko viņa uzrakstījusi. Es tā nedomāju. Nez. Mna vienkārši BJ nesasaucas ar mistiku un supernaturālo un nu nez. Man pat būtu prasījies, ka tas supernaturālais Justinam viss būtu izlicies un Brians būtu nomiris, lai cik traģiski tas nebūtu. bet nu doma skaidra - kas Justinam svarīgāks - māksla vai brians. Un nu kā redzams Brianam Justinam dzīvība bija svarīgāka par savu. Ir labi momenti un domas tur, bet kopumā man ne visai. Es ātri izlasīju un daļēji pārlasīju un tomēr pats sākums par vēzi mani izkustināja visvairāk, beigas pat ne tik ļoti. Un Justin/Mikey - tas jau vienkārši bija jokaini, bet nu it kā sapratu, kēpēc viņa tā. Un tomēr - es domāju, ka nekad tas nenotiktu. lasu tagad discothequey post 513 - The Weirdnes. Nu viņš ir WIP, bet vot šitas man baigi patīk.

http://archiveofourown.org/works/84551/chapters/114182

0

205

Jā, man arī patīk discothequey šis jaunais. Dikti ceru, ka viņai sanāks laiks turpināt Branches un Found :]

Tas inner_justin tāds īpatnējs, no vienas puses tas supernatural tomēr tā veiksmīgi iepīts. Citādi nekā parasti.

0

206

Pagājušo sestden ar bumy aizrunājāmies par qafikiem un Es svētdien, pirmdien, otrdien pārlasīju savu laikam mīļāko BJ fiku - Inescapable. Šodien no darba pārnācu un sāku pārlasīt vēl vienu mežonīgi mīlu - Giant Steps. Un mani tas iedvesmoja tik ļoti, ka no Thali pasūtīju taizemiešu virtuvi. Ņam, ņam. Man kopumā Āziešu virtuve ne visai, bet var uzķert ļoti labas lietas, ja vien tur nav mežonīgie sīpolu vāļu, mūžīgi ieceptie kraukšķīgumi un mežonīgi saldās mērces. Pīle saldkrējuma mērcē ar asajiem rīsiem ar baziliku bija dikti ņammīgi. Rīdienai vēl jūras asaris jūras produktu mērcē ar taizemiešu gaajiem rīsiem palika. Ah. Nav brīnums, ka Briasn tik bieži ko tādu pasūta.

0

207

albalonga написал(а):

Ņam, ņam.

Heh, tad, kad es vēl biju gaļēdājs, tad es bieži iegriezos GanBei vai mēģināju kaut ko mājās pati sameistarot. Diezgan veiksmīgi pašam taisīt vistu saldskābajā mērcē vai rīsus ar olu un dārzeņiem, vai arī medus cāli.

Es šodien noskatījos pirmās 3 sezonas vēlreiz (nu cik var dienas laikā noskatīties, pārtinot pāris vietām pāri) un man nežēlīgi sagribējās bottom!Brian stāstus, bet vēl neesmu meklējusi.
Kā arī izlasīju par inner_justin sačakarēto prātu un visu dienu domāju, vai viņa man kko nav zemapziņā ienesusi, no kā ar steigu vajadzētu atbrīvoties. Tagad tā jokaini, nevar saprast, ko īsti visi viņas stāsti nozīmēja.

0

208

Nu j'a es st'astījuu par vineu fiku un tik tagad beidzot atcerējos ka jāielik tač links! :D
LITTLE WHITE LIES by Moonshadow Woman

Summary: Justin leaves when Brian sends him away in Episode 202 and how their lives have changed.
Rated: NC-18
Categories: Orphan Characters: None
Challenges: None
Series: None
Chapters: 8 Completed: Yes
Word count: 58130 Read: 7128
Published: March 13, 2008 Updated: March 13, 2008

http://www.midnightwhispers.ca/viewstor … ;warning=3

0

209

ok pirms neesmu aizmirsusi un spēju atrast. Justnam ir astmas lēkme.
1 daļa
2 daļa

0

210

Pēc ilgiem laikiem es atkal atradu kādu fiku ko vienkārši nespēju lasīt, jo viņš ir tik tālu OOC un tik ātri sāk runāt par mīlestību, ka pat nespēju lasīt tālāk neskatoties, ka man tēma patīk.

0

211

Title: Catch Me A Catch
Author: Cindy
Pairing: Brian and Justin
Rating: R-for language
Summary: Brian decides it’s time to settle down, but things aren’t always easy.

Свернутый текст

Brians iet uz randiņiem, vai ir vērts teikt vēl kaut ko, man liekas, ka tas jau visu izsaka. PAtiešām fantastisks oneshots.

0

212

Paldies, ka ieteici. Kā reiz pabeidzu vienu j2 un domāju gulēt iet, bet vēl īsti negribas. Nu tad sito vismaz izlasīšu.

0

213

albalonga написал(а):

Paldies, ka ieteici.

Vienmēr Laipni.

0

214

Ev, esvakar to izlassiju un tagd pamaniiju, ka tai pashai autorei, kurai bija List, tagad ir jau 22 nodaljas no 23 jaunam fikam

Title: Spin and Fall
Author: conzieu
Pairing: Brian/Justin, Ted/Blake
Rating: NC 17
Warnings: AU, Bottom!Brian, Several POV separated by marker,
Summary: Brian always goes out of town, when he feels the need to bottom. JT, the young top who relieves his itch in Seattle is everything he wants. With him Brian is a different man, but soon his worlds collide and JT's past complicates the situation.
http://www.livejournal.com/tools/memories.bml?user=conzieu&keyword=Spin and fall&filter=all

0

215

albalonga написал(а):

Ev, esvakar to izlassiju un tagd pamaniiju, ka tai pashai autorei, kurai bija List, tagad ir jau 22 nodaljas no 23 jaunam fikam

hmm izrādās es nekad pat nebiju lasījusi un pat īsti piefiksējusi tādu fiku kā The List un tikko izlasīju summaries un secināju ka Shit jāizlasa, bet saņemšos un tomēr to darīšu rīt, jāsāk normālā laikā iet gulēt!

0

216

Penis!fic
Author: techgirl_on_ij
Title: Penis!fic
Beta: later2nite Thank you!
Pairing: Brian/Justin
Timeline: 101

Свернутый текст

šādi varētu izklāstīt katru turpmāko sēriju no QAF.

0

217

short drabble. really funny one!

TITLE-CONTRAPTION
AUTHOR-ladynomad915
RATING-PG13
SUMMARY-Brian is having problems with something
DISCALMER-I do not own qaf

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki