TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki


QaFiki

Сообщений 61 страница 80 из 217

61

cravey написал(а):

okē, tādā gadienā, es te malču par jauniem fanfikiem, līdz tev būs pagājis kd :D

nēeee!
es tik un tā to vielu cik zināšu tik zināšu, nemainīs ja man galvā sēdēs tikai qaf!
Varbūt Brians palīdzēs normāli uzrakstīt! :D

0

62

Lasu Enchanted Cottage. wow. Ja šitā turpināšu, tad no mājas neizvilkšos pat par spīti sencim...

0

63

cravey написал(а):

http://slave-o-spike.livejournal.com/ta … ror+darkly

bilan, es čista no mājas neizvilkšos...

0

64

Zin tas stāsts kur briani apmainās vietām ir interesants! :D

albalonga написал(а):

bilan, es čista no mājas neizvilkšos...

nu laikam sāc atmest tam ar roku un nododies pilnai qaf apsēstībai!

0

65

bumerbmw написал(а):

Varbūt Brians palīdzēs normāli uzrakstīt! :D

Ja vadamies pēc Kinija "Fuck 'em all" attitude, tad vispār, daram to ko gribam!!  :playful:

albalonga написал(а):

bilan, es čista no mājas neizvilkšos...

:D Vot i Bilan :D

0

66

cravey написал(а):

Ja vadamies pēc Kinija "Fuck 'em all" attitude, tad vispār, daram to ko gribam!!  :playful:

ooo jā! :D:D:D

0

67

Man Asnate atrakstīja attiecībā par tādu fanfiku, kur Braiens satiek Geilu - tāds vēl neesot, tā ka vēl ir iespēja kādam izpausties šādā sižetā :D

0

68

cravey написал(а):

Man Asnate atrakstīja attiecībā par tādu fanfiku, kur Braiens satiek Geilu - tāds vēl neesot, tā ka vēl ir iespēja kādam izpausties šādā sižetā :D

ak dievs būtu interesanti!

0

69

Loving Brian Kinney was a lifelong vocation. A thankless responsibility. An incurable condition.

Enchanted cottage ir super.

0

70

albalonga написал(а):

Enchanted cottage ir super.

Es ar tikko izlasīju! :) Dikti jauks un sirsnīgs :) Man beigas patika :D - "I love you too, Justin. No where's that fucking eggnog?"  :rofl:

0

71

cravey написал(а):

"I love you too, Justin. No where's that fucking eggnog?"

jā, man patika, ka Braiens tomēr ir Braiens. Perfekts darbs. Un man ļoti patika Justins te - ar visu valodas raustīšanu un fiziskajām problēmem viņš nepadevās. Un tā konfrontācija sākuma, kad Justinam bija lēkme, kad viņs teica, lai Braiens nekad viņu neapsaukā. Malacītis.

Tagad lasu to fanfiku par divie izplatījumiem. Nabaga Justins, kad Braiens paprasīja, vai viņs ir epeleptiķis, ka roka raustās. Un atkal otrā izplatījumā nabaga Braiens - bez Justina tiešām dzīve ir reāli sūdīga. Ideja un izpildījums super. Es kaifā. Tikai vēl trīs nodaļas izlasīju, bet atšķirība starp braienu, kuram bij lemts satikt Justinu, un Braienu, kuram nebij, ir milzīga. Smieklīgi, ka tajā nezināmajā izplatījumā Tedijs bij tas, kas savāca Justinu. Man jau vienmēr likās, ka Tedijam patīk Justins. Tedijs vienmēr ir gribējis Braienam līdzināties un Bleiks ar ir Justina tips izskata ziņā.

0

72

Bū, labi, ka laicīgi apstājos lasot tavu pēdējo postu :D A to būtu pamatīgi saspoilerojusi sevi :D

Vienīgais, kas man pietrūka EC bija Teds un Emets, grūti man viņus iedomāties kā mirušus :(

0

73

cravey написал(а):

Vienīgais, kas man pietrūka EC bija Teds un Emets, grūti man viņus iedomāties kā mirušus

un Bens. Maikijs bez Bena ir kaut kas traģisks...

0

74

albalonga написал(а):

un Bens. Maikijs bez Bena ir kaut kas traģisks...

Aha, ā un vel man nepatika, ka bija inklings uz to, ka Maikijs vēl joprojām ir iemīlējies Braienā, un beigās vēl visam plusā sāka domāt par to, ka viņš varēja būt laimīgs Portlendā... :sceptic:

0

75

cravey написал(а):

Aha, ā un vel man nepatika, ka bija inklings uz to, ka Maikijs vēl joprojām ir iemīlējies Braienā, un beigās vēl visam plusā sāka domāt par to, ka viņš varēja būt laimīgs Portlendā...

es tak saku - bez Bena viņš ir traģisks... :(

0

76

albalonga написал(а):

es tak saku - bez Bena viņš ir traģisks... :(

Completely fucked up http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gif

0

77

cravey написал(а):

Completely fucked up

And not in the good, life affirming way... :rofl:

0

78

Heyyy!
es tagad raudāšu!
Man gribas tagad atkal jūsu vainas dēļ turpināt lasīt fanfikus!
Jūs esat riebīgas, bet nekas saņemšos un nedomāšu par to vismaz kādu pusstundu!

0

79

:D

patiesībā man sāka deguns tecēt. tā reāli - burtiski ūdens saka tecēt ārā. hohohoh, mēs visas slimojam ar qafikiem un pamatīgām saaukstēšanām. Smieklīgi. Tas, ka es visu dienu pie datora sēžu un lasu ar nepalīdz noteikti. Kāju pēdas nosalušas, bet nu slinkums ta iet meklēt zeķes, vai ne...

Lasu to divu izplatījumu fanfiku un - njā. Man tajā nepareizaja izplatījumā Justina reāli pietrūkst.

0

80

HAAHAHAH, es ar lasu divu izplatījumu fanfiku, un reāli norēcos :D

"So," Ted said shaking his head, "you don't know who Justin is now?"

"Of course I know who Justin is, I just don't know him now, see?" Brian said as if it was the clearest thing in the world.

"So you know Justin now, but you don't know him now-now?" Ted asked.

"Yes," Brian said. "You got it."

"What did I get?" Ted asked confused.

Emmett leaned in to whisper into Ted's ear, "well, when you get it, could you explain it to me?"

"I knew Justin then, so I know him now, but because I supposedly don't know him now, things have changed," Brian exclaimed.

"Oh," Ted said. "So you know him then-now but not now-now, right?"

"Yes," Brian said excitedly. He had to get the hell out of there.

Brian had always refused to admit how much meeting and getting to know Justin had changed him over the past year and a half. But it had and here was living proof in the form of Kip. Of course, Brian couldn't think of all the other ways Justin had influenced his life.

At least, he wouldn't right at that moment. He really needed to keep a clear head about him and dwelling in how fucked up things were at the moment and talking to his friends was not helping matters at all.

"I have to go and find Justin now."

"Is that then-now or now-now?" Ted asked.

"Theodore!" Brian exclaimed.

Nu vnk ideāls Tedijs :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki