TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki


QaFiki

Сообщений 81 страница 100 из 217

81

Tagad es ar varu turpināt lasīt to pašu ko jūs tur lasat!  :crazy:

0

82

cravey написал(а):

Nu vnk ideāls Tedijs

Ai, jā - es šiten smējos bez skaņas. Njā, cik auto°mātiski gan tas kļūst - smieties bez skaņas, kad sencis is around. Zin, negribas jau dot lieku iemeslu, lai šis nāk un prasa, par ko es smejos....

Ev, es pēdējā laikā ik pa brīdim latviešu valodā runājot bāzos iekšā ar angļu valodu - mostly qaf stilā, bet reizem arī tapat, kā tagad. Es darbā vismaz jau pāris reizes esu nobļāvusies Jesus Fucking Christ, pat vienkārši Fuck vispār nerunājot. Ak, ja - vakar darbā skatījāmies to Jamaikas gidu un Ken Lee un vienkārsi līdz asarām visas. :D

0

83

albalonga написал(а):

Ak, ja - vakar darbā skatījāmies to Jamaikas gidu un Ken Lee un vienkārsi līdz asarām visas. :D

HA HAA HAAA :D

Bilan, tagad lasu, un man gribas iekaustīt otras universe Kiniju! Cūka riktīgs  :angry: Vai viņš tiešām tāds būtu palicis, ja nebūtu Džastinu saticis? %-)

UN FAK, man ir temperatūra - 37,4. Jūtos vnk šausmīgi :(

0

84

Fak, ku labs stāsts! Riktīgi super sižets, tāds, ka nezin, kas notiks turpmākajās rindiņās  :shine:

0

85

cravey написал(а):

Fak, ku labs stāsts! Riktīgi super sižets, tāds, ka nezin, kas notiks turpmākajās rindiņās  :shine:

tas tiesa!
Tiku līdz 9 nodaļai un laikam šodien beigšu a to jāiet gulēt! Jo man atšķirībā no jums uz skolu rīt tomēr jāvelkās, bet tā negribaš!

cravey написал(а):

UN FAK, man ir temperatūra - 37,4. Jūtos vnk šausmīgi :(

Un cravey tu arī varēji jau iet gulēt, lai ātrāk izveseļotos!

0

86

bumerbmw написал(а):

Un cravey tu arī varēji jau iet gulēt, lai ātrāk izveseļotos!

NO fucking way!!!! Es nevarēju atrauties no tā fanfika! MY GOD! NU VNK SUPER, NU IDEĀLI, BILAN!!! Esmu nosmējusies un noraudājusies. Ahh, manā uztverē šo vajag ilzsīt katram QAF fanam, tur viss tik perfekti aprakstīs, Braiena sajūtas, Džastina nozīmība ne tikai Braiena dzīvē, bet visu pārējo dzīvē. Nu fantastika :) Vienīgi man bik tomēr otra Braiena žēl palika beigās  :'( , bet lai nesaspoilerotu - malču :)

Tagad varu iet čučēt :)

0

87

cravey написал(а):

NO fucking way!!!! Es nevarēju atrauties no tā fanfika! MY GOD! NU VNK SUPER, NU IDEĀLI, BILAN!!! Esmu nosmējusies un noraudājusies. Ahh, manā uztverē šo vajag ilzsīt katram QAF fanam, tur viss tik perfekti aprakstīs, Braiena sajūtas, Džastina nozīmība ne tikai Braiena dzīvē, bet visu pārējo dzīvē. Nu fantastika :) Vienīgi man bik tomēr otra Braiena žēl palika beigās  :'( , bet lai nesaspoilerotu - malču :)

Tagad varu iet čučēt :)

OMFG!
tu visu nakti nosēdēji lasot fanfiku?
Nu ok saprotama lieta! :D Tagad man ir jāsaņemās un tomēr jāaizvelkās uz to skolu! :D
Pēc skolas laikam tikai lasīšu šo fanfiku! :D
Nespēju sagaidīt!
Bet tu man liec noprast, ka viens Brians paliks bez Justina! Vai tas ir iespējami?

0

88

bumy, es apmēram zinu sižetu, bet nespoilerošu.

Kakls šodien vēl trakāk sāp, temperatūīra 37,3. Dzeru AThera Flu un vilkšos uz darbu kauč kā. Bā, sviets, es gan agri ļoti gulēt aizgāju ar cerību, ka piecelsos vesela. Še tev.

cravey, tev vajag pērienu. es saprotu, ka svarīgs fanfiks, bet nu nevar slims cilvēks līdz šešiem rītā lasīt. Pēriens tev. a bumy malacis - uz skolu jāiet un laicīgi gulēt aizgāja.

Lab, karoč - dzeru savu dziru, ģērbjos un ar nemazgātiem matiem slāju uz darbu. pofig. vienkārši ja tagad vilksos matus mazgāt un tad uzreiz ārā, tad viss - tikpat labi var uzreiz slimības lapu ņemt.

0

89

albalonga написал(а):

cravey, tev vajag pērienu. es saprotu, ka svarīgs fanfiks, bet nu nevar slims cilvēks līdz šešiem rītā lasīt. Pēriens tev. a bumy malacis - uz skolu jāiet un laicīgi gulēt aizgāja.

:D Esmu samācījusies no Braiena - povers par slimību, ka tik beigas ātrāk uzzinu :D Nu šodien jau tā vairs nedarīšu, jau atkal dzeru pienu ar medu un soda  :x

Kā jau vakar rakstīju - malču, attiecībā uz fanfiku :) Varu vienīgi pateikt, ka man šausmīgi patika Jo :D Tā norēcos, kur viņam bija tas dialogs ar Braienu (mūsu Braienu) tajā šopā :D Tie now-now un then-then vispār labie  :rofl:

0

90

hahaha, vot šiten es ar gāžos no smiekliem...

Michael furrowed his brows at Brian knowing exactly what that smile meant.

"We will talk about this later!" Michael said while fuming.

"Talk about what?" Emmett asked.

"Nothing," Michael said.

"No, he 's right. You said we'll talk about this later. What's this?" Ted asked.

"Nothing," Michael said again more angrily.

"Oh, so you'll talk about nothing later? Can't you talk about nothing now, here in front of Emmett and me?" Ted asked.

"Ted!" Michael screeched.

Brian chuckled. "He meant, Einstein, as in it's none of your business," Brian said in Ted's ear.

"Fine, but if it's nothing," Ted continued.

Brian and Michael rolled their eyes. "So we need to go do that thing," Michael said, directing his statement at Brian.

"The thing," Brian said.

"Yeah that thing," Michael stressed, not wanting to alert the guys to where he and Brian would be going. "So hurry up and eat your breakfast so we can go do that thing."

"What thing is that?" Brian asked.

Ted and Emmett watched back and forth as the conversation went from one to the other.

"The thing, Brian. The thing!!" Michael screeched.

"Oooh, could Teddy and I go do the thing too?" Emmett asked.

"No, only me and Brian," Michael said.

Justin walked over at that moment. "What's going on?" he asked as he put his pencil behind his ear.

"Brian and Michael are going to do some...thing," Ted said while waving his hand in the air.

Justin raised an eyebrow. "You're doing a thing with Michael," he asked.

"It's not that kind of thing," Brian smiled back at Justin.

"And he won't let us go with them to do the thing," Emmett pouted.

Justin shook his head, "do you really want to do this thing with them Emmett?"

"No, I just don't want to be left out," Emmett said. "I never get to do anything."

"You and I can go do some thing later, okay?" Ted said to Emmett.

"Yay!" Emmett said with glee while clapping his hands.

Debbie walked over at that moment. "What are you guys going to do?"

"Things," all four said.

0

91

O jā :D :D :D Riktīgi labs šis bij!! Es saku, es vakar lasīju un ik pa laikam skaļi izteicos - FUCKING BRILLIANT!!! :D

0

92

Es tagad šo izlasīšu, tas tāds maziņais, bet varētu būs smieklīgs :D

http://slave-o-spike.livejournal.com/12474.html

0

93

es joprojām lasu divu izplatījumu fiku, bet mani te traucē darbā - strādāt liek. Un drīz jau visas izlozes pēc kārtās... :D

0

94

ģeniāli un tik patiesi

And then it hit Brian like that ton of proverbial bricks.

All the things that had changed since Justin wasn't in his life, the things he was seeing now in the past few hours since his life changed for the worse; it all made sense.

Their little extended family, for as much as they cared and loved each other needed something more. It needed that extra little push in the right direction. Someone to come along and call them on their shit.

Justin was the shot in the arm to their little world, the world they had become entirely too cozy in.

And without him, this, all this was the horrific result.

0

95

bet ja godīgi tas fiks ir brīžiem nežēlīgi nomācošs... Tik žēl to Braienu, kuram Justina nav bijis un vēl vairāk to, kuram ir bijis un viņš ierodas te un šī bez-Justina-pasaule ir īsta elle. Un visi ir nelaimīgi. eh.... :'(

0

96

Beigas jau labas :) Lai gan, nu nez, es laikam vienmēr atrodu, kam piesieties  :disappointed:

0

97

cravey написал(а):

Beigas jau labas  Lai gan, nu nez, es laikam vienmēr atrodu, kam piesieties

nu par sižetu runājot - es uzreiz patiesībā sapratu sižetu, uzminēju, jo warningos bij ierakstīts Magor Character Death, but not what you think... You will see. Un es uzreiz sapratu un - apstiprinājās.... :D

0

98

albalonga написал(а):

nu par sižetu runājot - es uzreiz patiesībā sapratu sižetu, uzminēju, jo warningos bij ierakstīts Magor Character Death, but not what you think... You will see.

Nja, un vienalga man šausmīgi pietrūka beigās, nu nevar tā...

0

99

albalonga написал(а):

a bumy malacis - uz skolu jāiet un laicīgi gulēt aizgāja.

Nu cik laicīgi, man vēl draudzene pus 1 izdomāja apsveikt ar bijušo dzimeni un vēl kādu stundu gandrīz nopļāpājām! :D

Es tūliņ sākšu raudāt!
Man vēl tik daudz jāizlasa! ahhh! TAs ir mokoši!

Un ūs abas, es saprotu simošanu ar fikiem, bet no sākuma izārstējieties un tad slimojiet ar tiem tālāk!

0

100

hahahahaha, nu nav tik traki, ja reiz uz darbu eju, tad esmu pelnījusi arī fikus. Ak, aizlasījos to Destiel fiku. Tas ir vienkāršii - wow. Un es spēju iztēloties tik labi. gāš - es esmu slimīgs fag hag...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QaFiki