TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns latviešu seriāls LNT


Jauns latviešu seriāls LNT

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

LNT rudens skaistākais mīlas stāsts - "Mīli mani mūžam"

"Mīli mani mūžam" ir stāsts par divu jauniešu - Elīzas un Gustava mīlestību. Par divām naidīgi noskaņotām ģimenēm - Grosvaldiem un Vīksnām, kuru bērni satiekas un iemīl viens otru. Elīzai un Gustavam ir jāslēpj sava mīlestība, jo viņi zina, ka ģimenes aizliegs būt tiem kopā. Intrigas, meli un nodevība Elīzu un Gustavu sagaida uz katra soļa. Tomēr, lai kādus šķēršļus liktenis tiem liktu pārvarēt, viņu mīlestība būs stiprāka. Patiesi skaits mīlas stāsts, kādu mēs ikkatrs izdzīvojam savos sapņos.

Grosvaldu ģimene: Jaunākā meita Elīza (Zane Aļļēna), tēvs Pauls (Juris Žagars), māte Una (Leonarda Ķestere), vecākie brāļi Renārs (Intars Rešetins) un Nils (Gints Andžāns).

Vīksnu ģimene: Dēls Gustavs (Dainis Grūbe), tēvs Fēlikss (Normunds Laizāns), mazā māsa Alise (Terēze Knauere), vecmāmiņa Ināra (Inta Tirole) un Fēliksa radinieks Olafs (Kārlis Freimanis).

Spilgtus personāžus seriālā atveidos arī tādi aktieri kā Ieva Pļavniece, Karina Lučiņiņa, Elizabete Nīmane un Ivars Kļavinskis.

Seriāla režisors ir Armands Zvirbulis, producente - Ligita Lukstraupe. Scenāristi - Viktors Duks, Jānis Lācis un Daina Tabuna.

0

2

Iespējams paskatīšos...tad jau redzes. :dontknow:

0

3

jāa, scenāriji, protams, visi ir meksikāņu telenoveļu iespaidā...

0

4

Cerams,ka šis seriāls atšķirībā no ''Svešās dzīves'' un ''Cerību ielas''neizgāzīsies,atceros,ka abiem seriāliem tika solītas vismaz 2 sezonas,bet abiem 1.sezona tā arī palika vienīgā, pamatojums bija,ka abi seriāli bija sevi pilnībā izsmēluši un es tam ticu,kā arī pilnībā piekrītu angelinai,ka scenārijs ir radies meksikāņu telenoveļu iespaidā.Vismaz labi,ka raidlaiks nesakrīt ar TV3 rādīto ''Ugunsgrēku'',varēs redzēt abus latviešu seriālus.Interesanti būs redzēt galvenajā lomā Zani Aļļēnu,kuru varēja redzēt arī ''Ugunsgrēkā'',jeb toreiz vēl''Neprāta cenā''oficiantes Daces lomā,tur viņas loma bija pārāk sīka un nenozīmīga,lai varētu rasties īsts priekšstats par Zanes aktrises dotībām.

0

5

šodien reklāmu redzēju :D bet nu jauki, ka latvieši seriālus arī mēģina tuvināt telenovelēm, lai gan man neliekas , ka tas piestāv.

0

6

man neliekas ticami tie tēlojumi. viņiem VAJADZĒTU mācīties no daudziem latino aktieriem.

0

7

angelina написал(а):

man neliekas ticami tie tēlojumi.

jāāā.. kaut kā tā ir, ka it kā cenšas tā kā atdarināt, bet nav jau tas tik viegli, tāpēc galā vienalga ir labāk, ja tēlo pa savam un izveidojas attālināti telenoveļu varianti - tajā veidā, kurš piemīt Latvijas aktiermākslai..

0

8

Bildes dazas----

0

9

http://milimani.lnt.lv/images/gallery/large/54_106.jpg

0

10

http://milimani.lnt.lv/images/gallery/large/54_55.jpghttp://milimani.lnt.lv/images/gallery/large/54_68.jpghttp://milimani.lnt.lv/images/gallery/large/54_126.jpg

0

11

Vairāk negribējās likt...nu,galvenais varonis  balts,varone arī..domāts jau laikam kā nevainīgie mīlētaji. :D

0

12

Mh. maybī kādu sēriju noskatīšos. :D

angelina написал(а):

man neliekas ticami tie tēlojumi.

Vo piekritu.  :P

0

13

neesmu sajūsmā par latviešu seriāliem... visi, ko esmu redzējis līdz šim liekas kaut kādi stīvi...
latviešu seriāliem tiešām nemaz nepiestāv telenoveļu sižeti... bišķi pliekani izskatās..
Piedodiet, latviešu seriālu mīļi, bet šajā ziņā neesmu patriots... tāpēc arī uz jauno seriālu lielas cerības nelieku...

0

14

mjam, ar mani tāpat - tas, ko esmu redzējusi man ne pārāk ir paticis. Nu, Neprāta cena (ala, Ugunsgrēks) vēl no visiem man liekas ciešamākais. Cerību ielai man pietika vienas sērijas lai es pārzviegtos un pāršausminātos un vairs nekad negribētu redzēt to drausmīgo aktierspēli :D

protams, jauki jau, ka kaut ko tādu filmē, bet ticamības nekādas... :/

Ja atcerēšos, gribu gan paskatīties vismaz kādas pāris pirmās sērijas, interesanti vnk :)

0

15

Paloma написал(а):

protams, jauki jau, ka kaut ko tādu filmē, bet ticamības nekādas... :/

tāpēc jau jauki, ka filmēē.. moš pamazām arī kaut ko apgūst! bet nu - ja grib filmēt tāda žanra seriālus, tad tomēr viņiem jāskatās arī īstās telenoveles, lai iemocītos to emocionalitāti parādīt dabiskāk..

0

16

man šķiet, latvieši savas ziepenes tur augstāk par latīņamerikāņu ražojumiem :rofl:  bet mācīties viņiem daudz ko būtu :)

0

17

Tagad skatos un smejos :D Uzreiz jau abi degpunktā....

0

18

Tikko noskatījos pirmo sēriju,sērija beidzās vārda tiešā nozīmē pusvārdā,pirmajā brīdī pat neaptvēru,ka tas ir viss.LNT turpina tradīciju ko jau iesāka ''Svešajā dzīvē''un ''Cerību ielā''-iesaistīt seriālā raidījumu ''Degpunkts'',praktiski visa sērija sastāvēja no savstarpējiem apvainojumiem un strīdiem,pārāk demontratīvi un stereotipiski parādīti Elīzas vecāki-autoritatīvs un valdonīgs tēvs,māte gatava meitu kaut tūlīt apprecināt meitu kaut pirmajam pretimnācējam,ja vien protams Grosvalda kundzei šis precinieks būtu pa prātam.

0

19

Ham. laikam tomēr labi, ka neskatījos.  :D

0

20

Ehh.. man ir vajadzīga seriāla Mīli mani mūžam tituldziesma.. varbūt kāds var izlīdzēt? apsolīju ģitāristu ansambļa skolotājam, ka dabūšu, bet nevaru nekur sameklēt... :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Jauns latviešu seriāls LNT