TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 7. sērija


7. sērija

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.... meitenes - tā tik bija sērija - ak dievs - fantastika, vienkārši fantastika. Atstāsts arī kaut kad parādīsies, bet ne tagad. Tagad jābizo uz akadēmiju. Bet sērija fantastika!!! Es nevaru - es vienkārši dievinu - kā man viņi abi kopā patīk. Un atkal tik negaidīts sižets - kurš gan varēja iedomāties, ka viņi tik ātri un tā uzreiz... :heart: Dienas citāts:

Esme: "No se quen eres. No te conosco."
Djego: "El primero y el ultimo de tu vida..."  :kiss:

0

2

ĀAAAA - man arī jābļauj!! :D Sērija tiešām fantastiska!!!  :heart: Pilnīgi visu vārds vārdā nesapratu, tāpēc ļoti gaīdīšu Tavu atstāstu!! Aa, bet superrr!! Šajā seriālā viss kaut kā nepareizi - sākumā atklājas jau, ka viņa ir čigānu princese, ka Djego ir Zorro, viņi tik ātri... :D ne tā kā parasti, ka visi noslēpumi atklājas tikai beigās un visu seriālu velk gumiju. :D un tas ir super!! Dievinu atšķirīgus seriālus!! Lai gan man nekas nebūtu pretī, ja Zorro noslēpums vēl kādu laiku saglabātos. ;) Nu tā, un tagad atkal mokoša diena līdz nākamajai sērijai!! :/

0

3

Paloma написал(а):

ĀAAAA - man arī jābļauj!!  Sērija tiešām fantastiska!!!   Pilnīgi visu vārds vārdā nesapratu, tāpēc ļoti gaīdīšu Tavu atstāstu!! Aa, bet superrr!! Šajā seriālā viss kaut kā nepareizi - sākumā atklājas jau, ka viņa ir čigānu princese, ka Djego ir Zorro, viņi tik ātri...  ne tā kā parasti, ka visi noslēpumi atklājas tikai beigās un visu seriālu velk gumiju.  un tas ir super!! Dievinu atšķirīgus seriālus!! Lai gan man nekas nebūtu pretī, ja Zorro noslēpums vēl kādu laiku saglabātos.  Nu tā, un tagad atkal mokoša diena līdz nākamajai sērijai!!

Viss notiek galīgi ne pēc žanra likumiem!!!!!!!!!!!!!!! Ja godīgi, tad es vispār nesaprotu, kas notiek un neko īsti nespēju paredzēt uz priekšu!!!!!! Un tas gadās reti - esmu tik daudz seriālus redzējusi, ka gandrīz perfekti vienmēr spēju paredzēt tālākos notikumus. Bet te... 7. sērija un Esme jau zina, ka Djego ir Zorro, un piedevām - viņi jau mīlējās!!!!!!!!!!!!!!! :swoon: Kas te vispār notiek??????? Pat mūsdienu telenovelēs galvenā varone ilgi jo ilgi celku tēko un tik saka ni un ni. A te - vēsturiska telenovele, kur vispār galvenās varones zaudē nevainību ne ātrāk par kāzām... A te viņi ņēma un jau 7 sērijā tā pēkšņi... Es pat nedomāju. Sāka skūpstīties - nu labi, tas jau ok. bET NĀKAMAJĀ AINĀ JAU ŪDENĪ KAILI. eS ŠOKĀ. uN VĒL NĀKAMAJĀ AINĀ JAU GUĻ KAILI UZ AKMEŅIEM UN APSPREIŽ eSMES ZAUDĒTO NEVAINīBU... Un ko ta viņi tagad tālāk rādīs??????????? Esme dabūs pa galvu un zaudēs atmiņu - tā, ka vairs nezinās par savu zudušo nevaiņibu, ne arī par Zorro īsto dabu???? Nu nezinu - beigās sanāks banāls stāsts par to, ka abi mīl un noslēpumu nav, bet tikai Marianhela un kapteinis vērpj intrigas un tāpēc šitie divi nevar būt kopā, jo neizrunājas un nenoskaidro pārpratumus. Nu nezinu, bet vienalga atkal rītdienas sēriju gaidu - kanibāli atgriežas!!!!!!!!!!!!!! :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

Viss notiek galīgi ne pēc žanra likumiem!!!!!!!!!!!!!!!

Vot , vot!!!  :O
un tāpēc man arī interesanti, ko tad tālāk rādīs, ja ne vairs noslēpumu, ne kā cita?? :O interesanti, interesanti.. Nu skatīsimies - redzēsim.
Nē, tomēr man ir mazliet vilšanās, ka tik ātri uzzināja par Zorro.. :/

albalonga написал(а):

Esme dabūs pa galvu un zaudēs atmiņu

:haha:  :rofl: tas tik būtu numurs!! :D bet nu tiešām ceru, ka Zorro neliks man vilties - tak tā gaidīju šo seriālu. :S
Lai gan atzīšos - man Umberto Kiko Olivjēri stils ne īpaši patīk.. bieži ir kaut kas samurgots (Gūstekne vispār ir viens murgs, a Vētrā.. arī daudz kas nepatika)
Bet nu cerēšu, cerēšu un skatīsos tālāk!! :)

albalonga написал(а):

Pat mūsdienu telenovelēs galvenā varone ilgi jo ilgi celku tēko un tik saka ni un ni.

Ne visas....  :heart: (nevaru neatcerēties "El cuerpo del deseo") :blush:

0

5

Paloma написал(а):

Ne visas....   (nevaru neatcerēties "El cuerpo del deseo")

Nu jā, tā jau ar bij atkāpe no tradīcijas!!! Bet tradicionālajās telenovelēs gan tā ir!!! :D

0

6

albalonga написал(а):

Bet tradicionālajās telenovelēs gan tā ir!!!

Diemžēl, jā! Un tāpēc man arvien mazāk un mazāk seriāu patīk pēdējā laikā, palieku ļooti izvēlīga, salīdzinot ar agrākiem laikiem. ;) Un tāpēc patīk netradicionālas telenoveles! Nu - bet Zorro šobrīdjau rādās pat mazliet par netradiconālu. :D:D

0

7

Paloma написал(а):

Nu - bet Zorro šobrīdjau rādās pat mazliet par netradiconālu.

Jā, dikti jocīgi. Bet tad jau redzēs - gan jau šiem ir kaut kas padomā... :D

0

8

ta sanda tev ir paveicies es tevi redzeju sava sapni=)))))))) un ja gribi zinat sapnis patiesham ir loti fantastisks :D

0

9

Domāju-lasīt nelasīt komentārus par 7. sēriju (esmu krietni atpalikusi no Jums un vēl neesmu pat 6. redzējusi :D), padevos un sāku lasīt ko Jūs te rakstat.
Mammīt mīļo :D- Jūs mani šokējat!! Nemūžam, nakad nebūtu gaidījusi šādu 7. sēriju!! Tas ir gandrīz pret visu telenoveļu likumiem! :D
Ineresanti, interesanti... Tiešām nevaru iedomāties, kas sekos tālāk.
Amnēzija-tas būtu jautri. :lol:

0

10

HuLiA написал(а):

ta sanda tev ir paveicies es tevi redzeju sava sapni=)))))))) un ja gribi zinat sapnis patiesham ir loti fantastisks

Vai es pareizi sapratu - tu MANI sapnī redzēji??? Kā tā???? Un kā tu zini, ka tā biju es - tu tak nezini, kā es izskatos??? :rofl:

0

11

nu labak es tev savu sapni uzrakstiwu=)) modu un adminu sadala :P

0

12

HuLiA написал(а):

nu labak es tev savu sapni uzrakstiwu=)) modu un adminu sadala

okidoki!!!!!!!!!!!! :D

0

13

ohooo.. te cilvēki jau viens otru sapnī redz!!! :D jautri, jautri...  :yahoo:
vispar seriāls ir dievīgs.... nu te laikam Esme padevās un mīlējās, jo abi ir kā apburti... ja Esme nezinātu, ka Diego pietiesībā ir Zorro, tad noteikti nemīlētos, bet takā Zorro viņai sagrozīja galvu... tad viss.. nevainība pie velna..  :kiss: 
man arī ļoti pārsteidza seriāla tik ātri pavērsieni... tulīt atkal noskatīšos, jo no rīta visādu atstāstījumu "likmes" dēļ un video uzņemšanai, vairs nebija daudz laika priekš Zorro... noskatījos ritinot sēriju tik uz priekšu (pie interesantākiem momentiem apstājoties...  :haha:   :blush2:  laikam saprotas kur tieši.. :D)
vispār DIEVĪGI !!!!!!  :give_heart:

0

14

nu šoreiz es atkal pieķēru sevi smaidam skatoties tos abus divus mīlniekus...  :blush2:

0

15

oi un vel es zinu albalongas numuru :lol:  ta bija sapni :rofl:

0

16

HuLiA написал(а):

oi un vel es zinu albalongas numuru   ta bija sapni

klau... parbaudi, varbut esi gaišreģe!!... piezvani... :D
neeee.. tas ir super. es gribētu zināt, ko tu taja sava sapnī redzēji?! un kapēc tu nodomaji, ka ta ir albalonga, ja tu viņu nepazīsti (dzīvaja)....  :ok2:

0

17

Hulia - ieliec sapni Off topikā - Par da jebko - lai visi palasa, jo tas ir jautrs!!! Es dikti smējos!!!! Jā, un kāds tad ir mans telefona numurs????????????????? :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 7. sērija