TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x08 - Black As Cole


Charmed 4x08 - Black As Cole

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Fēbe sastopas ar Koula dēmonisko pagātni. Koulu vajā kāda atraitne, kura vēlas atriebt sava vīra slepkavību. Peidža pierunā Paiperu un Leo pārbaudīt, vai viņi ir gatavi kļūt par vecākiem, savukārt Fēbe jūtas apjukusi , ko Kouls ir viņu bildinājis. Kouls nonāk izvēles priekšā - atteikties no savām spējām vai nē..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=40MJIlLbf0I[/youtube]

0

3

aaakkk..cik FēbKoulisks treileris..  :love:  :love:  :love:

0

4

Ak žēl ka neredzu amuletu...internetā nav tas pats,kas skatīties tv.Man jau ļoti patīk Amulets un it īpaši Kouls un Fēbe. :love: žēl ka viņs tomēr neizrādijās īstais Fēbei..vispār tā darīšana ar Kupidonu bija parāk īsa,lai noteiktu ka viņi kā radīti viens otram.

0

5

a,jā un šī sērija...Koula bildinājums :love:  :love:  :love:

0

6

Mariposa написал(а):

Ak žēl ka neredzu amuletu...internetā nav tas pats,kas skatīties tv.Man jau ļoti patīk Amulets un it īpaši Kouls un Fēbe.  žēl ka viņs tomēr neizrādijās īstais Fēbei

mjāa.. es arī vairs neredzu.. vasarā gulēt gribējās.. Piekrītu - pa TV ir pavisam cita jušana!!
eh, wnk Fēbe neizrādījās pietiekami stipra , lai cīnītos par Koulu, kurš viņas dēļ atteicās un atdeva visu :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x08 - Black As Cole