TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 21. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


21. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

Sērija sākās ar to, ka Hūlija atnāk pie Lasarai, lai paņemtu Čepes zāles, taču ierauga tur Grāsiju, nezinot, kas viņa ir. Lasara dzen ķēvīti prom no būdas, bet Hūlija paspēj novēlēt Grāsijai ātru izveseļošanos un aiziet... Grāsija saprot, ka Gabriela sieva ir ļoti skaista un izskatās gluži jauka un mīļa, bet Lasara ar visiem spēkiem mēģina viņu pārliecināt otradāk, ka Hūlija tikai izskatās no vaiga tik laba, taču viņai nebūtu tāda iesauka”ķēvitē”...  :neka:
Skolotajs Mehiko atrada dāvanu Evai..  :blush2:  kadu nelielu, skaistu lādi ar mūziku iekšā. Viņš turpina visu uzzināt par Nadju un tad vinam parāda gleznu, kur ir uzgleznota Kassandra ar mazo Nadju, „Mīlošā māte” – pati galerijas saimniece smejas, par šo nosaukumu, jo zin ka tā Kassandra pametu meitu no pašas dzimšanas. Sk. Omero ir pārsteigts.
Kassandra tajā laikā runā ar (Ballesterosu vai kā tur viņu) tas kurš gandrīz nenogalināja Gabrielu un vienojās kopā sadarboties, jo Kassandrai vajag kādu nekustamo īpašumu un makleri lai dabūtu naudu no Hulio. Viņš ir ar mieru palīdzēt, jo interesē arī Gabriela sieva, viņs vēl joporjam par viņu atceras... :blink:
Hūlija iedod  Čpem zāles, taču tas nepieņem, saka ka labāk iešot pie daktera nevis pieņems kaut ko no Lasaras... Hūlija ir uztraukusies, jo nesaprot, par ko Čepe ir tāds dusmīgs uz Lasaru.
Lusero zvana savam tēvam, lai pastāstītu, ka mīl viņu un lai tas apciemu savu mazmeitiņu, bet Kamilo klusē... pie Lusero atnāk Ramons un saka, ka mīl viņu un ka gribētu būt viņas vīrs un tēvs šajai meitenītei.  :give_heart: Lusero ir ļoti emocionāla un nožēļo, ka tik akli mīlēja Alvaro, jo tas pat tagad nav izmainījies. Ramons skūpsta Lusero, taču pēc brīža viņa atraujas un saka, kas tas ir nepareizi utt..
Pilsētā neviens negrib pieņemt Evas un skolotaja kāzas...  :aggressive:  visi grib rīkot sacelšanos un nepieļaut, ka tāda slampa kā Eva precēšoties baznīcā un vēļ balatajā kleitā... to visu dzird Alvaro un ir ļoti izbrīnīts. Aiziet pastāsta Kassadrai un abi ilgi smejas. Kassandra: „bet vēļ daudz smieklīgāks ir tas, ka viņu vedējmāte un vedējtēvs ir Hūlija ar Gabrielu! Iedomājies... Hūlija kopā ar Gabriela mīļāko...” Alvaro ir šokā...
Francisko, Gabriels un Hūlija spriež kā palīdzēt Evai ar skolotāju. Gabriels atnak parunāt ar Hulio un netīšama saruna iegrozās par kāzām... Hulio ir pret šīm kāzām, uzskatos Evu par bezgodi, taču Gabriels cenšas to apstrīdēt, sakot ka viņi ar Hūliju ir par to, un darīs visu, lai Eva ar Skolotāju būtu laimīgi...
Hūlija stāsta Gabrielam, ka bijusi pie Lasaras un redzēja tur slimu, taču skaistu meiteni ar zilām acīm. Gabriels saprot par ko ir runa un sāk uztraukties un justies vēl vainīgāk...  :sorry: abi divi ieiet pie dēla. Mīļš skats, taču drīz vien Gabriels saka, ka ies strādāt, taču ir redzams, ka ir nemierīgs. Hūlija paprasa atļauju lidot uz Meridu pastaigāt pa veikaliem, kas, protams, ir atļauts... Gabriels saka Marselam, lai viņs sasauc cilvekus un parūpējās par kāzām un pašam ir darīšanas. Taču Marsiels bēdīgi: „jā, es zinu kādas tev ir darīšanas” un abi divi aiziet. Gabriels atnāk pie Grāsijas ar dakteri. Runā ar Lasaru un aizved Grāsiju uz slimnīcu te pat San Gasparā. Grāsija lūdz Gabrielu pamest Hūliju jo absolīja precēt viņu, kā ari ieminās par to, ka Hūlija ir ļoti skaista, taču nemīl viņu tā kā mīl viņa. Gabriels saka, ka aprunāsies ar Grāsiju kad tā izveseļosies un aiziet...
Grāsija būdama slimnīcā ļoti ātri atlabst un Lasara to aizved atpakaļ uz būdu ( :haha: ha ha.. medicīna tomēr labāka par Lasaras dieviem)
Hulija apciemo Lusero un bērniņu un saprot, ka Alvaro ir nemainījies. Lusero ir priecīga par Hulijas un Gabriela laimi, taču pati skumst...
Hūlija un Eva brauc uz Meridu nopirkt kāzu kleitu.  :dance:  :laimigs: Eva pielaiko dažas kamēr atrod īsto, taču tā pēc seju izteiksmes ir dārga, bet Hulija to pasniedz Evai kā kāzu dāvanu...
Pārnākot mājās Hūlija sagatavo vīram parsteigumu – svētku vakariņas, kuri viņiem nebija, jo Hūlija dziedātājus bija padzenusi bet vakariņas atdzisuši. Tagad Hūlija saprot, ka izmainīt pagātni nav iespējams, taču ir iespējams sarīkot mīļus brīžus, kuri vienmēr būs abu divu atmiņā... abi divi ir ļoti pierīgi un laimigi. Gabriels piebilst, ka viņa, bija mūzika, bet tagad tās nav... Hūlija smaidam viņam pretī un saka „Marsiel!!!” ienāk Marsiels ar magnetafonu un noliek to uz galda, kur skan romantiska mūzika... visi sāk smieties un Marsiels viņiem novēl labu vakaru. Hūlija:” vai uzaicināsi mani padejot?” Gabriels:” vai Jūs būtu ar mieru ar mani padejot, kundze?” Hūlija:” Ļaujiet man padomāt, Gabriel Duran...” abi smaida un sak dejot...  :give_heart:  :kiss:  tajā brīdī Gabriels sāk domāt, ka negrib visu sabojāt un atkal pazaudēt mīļoto sievu...
Skolotajs atnak pie Kassandras un saka, ka visu zin. Zin, ka Nadja ir viņas meita un grib runāt ar Hulio. Taču Hulio nav mājās un Kassandra sāk lūgties Sk. Omero, lai neko nesaka. Sāk spēlēt ļoti skaistu teātri par to, ka uzreiz saprata, ka Nadja ir viņas meita, kad tā ieradās te, jo mātes sidri nevar pievilt. „tas ir brīnums, ka viņa mani atrada, jo es viņu meklēju un nevarēju atrast! TačNadja mani ienīst un šantažē. Ziniet kāpēc es neiedevu viņai naudu? Jo tādā gadījumā Nadja uzreiz būtu aizbraukusi no pilsētas un es viņu nekad neredzēšu...” utt..  :/ visbeidzot skolotajs sāk apžēloties par viņu un absola klusēt... pat atnakot pie Evas, skolotajs neko nepateica...
Taču Kassandra ir ļoti nemierīga un sāk domāt kā rīkoties, lai nepieļautu traģēdijas. IZDOMĀJA!!!  :russian_roulette: Kassandra stāsta Alvaro, ka skolotajs visu zin par viņu un Matildi, kāpēc viņa izdarīju pašnāvību utt. Stāsta, ka skolotajs jau no pašas bērnības bija Matildes uzticamais draugs un par to visu zināja, taču baidījās runāt. Alvaro ir dusmīgs! (netiek rādīts, ka Kassandra pavēlēja Alvaro nogalināt skolotāju) tikai viena aina, kas Alvaro sēdēja ar pistoli.
Huīlja un Gabriels sarunājās un Gabriels pricīgs, ka Hūlija tā palīdz Evai... Hūlija saka, ka tādējādi grib atlīdzinat pašas savas kāzas un pēc tam sarīkot svētkus... it kā tie būtu arī gabriela un Hūlijas svētki. Hūlija palīdz saposties Evai, uztaisa frizūru, make-up utt un mierina Evu, ka neiens neiztraucēs viņas kāzas – „ paskatīsimies, kurš stāsies preti ķēvītei!!” un abas smejas...
Skolotajs ir loti uztrauksts par kāzām, taču padre to nomierina.... Lasara dod kleitu Grāsijai un saka, ka abas divas ies uz šīm kāzām (galu galā es viņas tur vēl neredzēju).
Kassandra ir loti uztraukta un cer ka Alvaro izpildīs savu darbu!!! Taja laikā Alvaro iet uz pilsētu,lai organizētu protestu pie baznīcas kopā ar visiem cilvekiem, „Eva nespers savu kāju baznīcā!!!” :russian_roulette:  :aggressive:
Līgava kopā ar Huliju, Soli, Gabrielu un Marsielu ieradās, taču viņus sagaida liels tracis pie baznīcām. Eva r satraukta, taču visi viņu mierina. Gabriels un Marsiels aiziet visu nokārtot. Padres sprediķi un skolotaja prasiba pēc saprašanas nepalīdz, cilveki turpina baurot un neviens neiet prom. Atnāk Gabriels un saka, ka aizvedīs visus ar varu... to ari dara visi viņa cilvēki. Tiek attīrīts ceļs Evai kopā ar Huliju un Soli, un visi iet pie baznīcas. Eva atnāk pie skolotāja... pēc kāda brīža...  :kush:  šāviens. Neviens nesaprot, kas par lietu un kas vispār notika (arī es to nepaspēju nofilmēt, pārak ātri viss notika)... un tad rāda skolotāju Omero un ka tas ar smaidu uz lupām skatoties uz Evu krīt... visi ir sašutuši un Eva nesaprot kas notiek līdz brīdi, kad ierauga asinis...
Sērijas beigas...  :cray:

0

2

Lūdzu paskaidrojiet,kas ir Grācija un kāpēc viņa atbrauca!Visu pārējo saprotu,bet kāda ir Grācijas loma nesaprotu?Palīdziet noskaidrot!

0

3

Grāsija ir Lasaras radiniece un līdz ausīm samīlējusies Gabriēlā. Viņai kaut kādi sapņi, vai murgi par Gabriēlu rādijās. Lasara viņai sastāstīja pasakas, ka viņas dievi grib atdot Gabriēlu Grāsijai. Un šī noticēja. Gabriēlu apbūra Grāsijas skaistums (es gan tur nekādu skaistumu nesaskatu). Viņi pirmo reizi tikās pie upes un vēlāk pilsētas svētkos. Lasara visu laiku centās Gabriēlu noburt, lai viņš iemīlas Grāsijā. Bet Grāsijai tas nepatika. Viņa cer, ka Gabriēls viņu iemīlēs paīstam, bez burvestībām.
Kad Hūlija sameloja Gabriēlam, ka viņai esot cits vīrietis, Gabriēls pārgulēja ar Grāsiju. Viņš arī apsolīja viņu precēt, kad šķirsies no sievas. Bet tad Gabriēls ar Hūliju salaba. Tagad Gabriēls grib pateikt Grāsijai, ka viņu neprecēs. Bet pagaidām tas nav izdevies, jo Grāsija saslima.

0

4

labi ļoti labi atstastiji!!!!1

0

5

Bravo, Julia - brīnišķīgs atstāsts. Bet tik skumīgas beigas... :cray:

0

6

Jaa malacis labi atstaastiiji!!! ;) Jaa beigas skumjas!!! :cry:

0

7

Jaa,atstaastiijums ir ljoti labs! :ok2: Toljko 4to posmotrela fragmenti iz na4aljnih serij,gde Ga sledil za tem kak Hulia i  Soli kupalisj golie v reke!S4as sizu i glupo ulibajusj do u6ej,takaja klassnaja scena :D  ^_^

0

8

Anna написал(а):

Toljko 4to posmotrela fragmenti iz na4aljnih serij,gde Ga sledil za tem kak Hulia i  Soli kupalisj golie v reke!S4as sizu i glupo ulibajusj do u6ej,takaja klassnaja scena

:rofl:  :rofl:  :rofl:

0

9

Ja etot serial ne s samogo na4ala smotrju,ehh,kak bi ja hotela uvidetj pervie serii :nyam:

0

10

Lielisks atstāsta, Julia! ;) :ok:

Bija diezgan ok sērija. HuGa tik mīlīgi. :heart:  Bet Gab tik mocās ar savu sirdsapziņu...
Mani uzjautrināja tas Kasandras teātris Skolotājam. Tāda pati aktrise kā Nadja-kāda māte tāda meita. :D

0

11

bet ko nogalinaja evu vai omero?? :cray:

0

12

HuLiA написал(а):

bet ko nogalinaja evu vai omero??

Vēl jau nevienu nenogalināja, bet sašāva Sk. Omero. :(

0

13

:D O OUUUUUUUUUUUU :cray: MAZAIS NABADZINSH....BRILLAINAIS VECUKS :D

0

14

missy написал(а):

Vēl jau nevienu nenogalināja, bet sašāva Sk. Omero.

Tāpat jau mēs zinām, ka nabags nomirs!!! es jau tagad zinu, ka rītdienas sēriju skatoties raudāšu... :cray:

0

15

Nu ko, paldies visiem tiem, kuri teica man paldies par atstāstu un cik tas bija labs...  :boast:  tātad - LIELS LŪDZU NO MANIS !!!!! ;)
sērija vispār bija laba.. daudz notikumu. mana rī patika kā Kassandra teloja Skolotaja priekša... cik aizkustinoši, ka tik tiešam varēja viņai noticēt.. :D un Hūlija kā jau vienmēr bija labā... vakariņas pagatavoja un arī palīdzēja Evai!!! super.... tās beigas, protams, nabaga ne pie kā nevainīgais Omero gāja bojā.. viss Kassandras dēļ un viņas noslēpumu dēļ.... :( ai jai jai... Evu arī žēl, beidzot itkā atrada savu laimi un vīrieti un nekā...  :cray:

0

16

nu julia paldies tev

0

17

HuLiA написал(а):

nu julia paldies tev

lūdzu, lūdzu.... man prieks, ka jums patīk... :D :blush2:

0

18

Eh..man pashlaik ir ljoti labi jau veselas 2 dienas redzeeju pa pusei un veel riit peedeejo dienu ;)

Julia, malacis  :rose:

0

19

:cray:  :cray:  :cray:

Sencis šodien tur kaut ko sačakarējis un video maģis atkal čupā. Pat šodienas Likmi un Sirdsbalsi nevaru noskatīties, kuri no rīta ierakstījās. Tas nozīmē, ka rīt sēriju neredzēšu un atstāstu ar nevarēšu uzrakstīt!!!! Lūdzu, lūdzu - kāds, glābiet!!!!!!!!!!111 :(

0

20

Noskatījos arī es beidzot šodienas sēriju.. Nabaga Gabriels, tā mokās vainas apziņā un bailēs.. :( A par Skolotāju.. man vispār trūkst vārdu. Nu tik netaisni!!! :( Eva atrada sev vīrieti, un kas iznāca? :(

Ai, albalonga un pārējās, kā man gribētos jums palīdzēt!!! Bet nevaruuu!! :( Sērijas redzu vēlu un parasti pēc tam neesmu vairs pie datora. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 21. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts