TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x12 - Lost and Found


Charmed 4x12 - Lost and Found

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Peidža sastopas ar kādu puisīti, kurš ir aizbēdzis no mājās. Viņa atklāj, ka puisim piemīt spējas dedzināt ar skatienu un atved viņu uz Halivelu māju. Bet tad atklājas, ka viņa vecāki  ir dēmoni, tādēļ bērns ir jāaizsargā un jāpalīdz viņam izmantot savas spējas labos darbos.
Tajā pat laikā Kouls uzdāvina Fēbei saderināšanās gredzenu, kuru uzvelkot Fēbe pārvēršas par... mājsaimnieci!

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mXRgKg8S6PU[/youtube]

0

3

šo arī slikti atceros sēriju..nu to daļu par bērnu.. bet Fēbes un Koula daļu gan atceros, ka tāds ir bijis :D :D :D ak, viņi ir foršiņi!!  :love:

0

4

aNgeL написал(а):

šo arī slikti atceros sēriju..nu to daļu par bērnu.. bet Fēbes un Koula daļu gan atceros, ka tāds ir bijis :D :D :D ak, viņi ir foršiņi!!  :love:

Подпись автора

Man tas pats :D Nesen  šo sēriju noskatijos,protams tikai Fēbes un Koula momentus :love:

0

5

Mariposa написал(а):

Nesen  šo sēriju noskatijos,protams tikai Fēbes un Koula momentus

:D :D :D Nu es Amuletu noteikti ar kkādu pārtīšanu skatīties nespētu.. bet nu , jāa.. Koula un Fēbes momenti ir noskatīšanās vērti - mani priecē, ka Tu to izdarīji!! :D

0

6

aNgeL написал(а):

:D :D :D Nu es Amuletu noteikti ar kkādu pārtīšanu skatīties nespētu.. bet nu , jāa.. Koula un Fēbes momenti ir noskatīšanās vērti - mani priecē, ka Tu to izdarīji!! :D

Подпись автора

Es jau arī neskatos ar pārtišanu,bet šitā sērija nebija tik intresanta..nu vienīgi Kouls ar Fēbi..ak,kā es viņus mīlu :love: Amulets tachu mans pats miļākais seriāls..un pēc tam seko lidzigi-supernatural,dark angel...Bet,Fēbe un kouls -man klassika. :D

0

7

Mariposa написал(а):

Amulets tachu mans pats miļākais seriāls..un pēc tam seko lidzigi-supernatural,dark angel...Bet,Fēbe un kouls -man klassika

Vaiii.. zelta vārdi!!!!  :flirt:

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x12 - Lost and Found