TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 76. sērija


Sortilegio 76. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://www.dailymotion.com/video/xlss1u_sortilegio-cap-76_shortfilms

0

2

ak, atkal interesanta avance.. protams, loģiski, ka "Sandrai" agri vai vēlu jāizdzird gan Alehandro Lombardo vārds.. un arī savējais.. :D :D :D
hmm.. tas ārsts Ernans saprata, ka tā nav MH?? Interesanti!!

0

3

aNgeL написал(а):

ak, atkal interesanta avance.. protams, loģiski, ka "Sandrai" agri vai vēlu jāizdzird gan Alehandro Lombardo vārds.. un arī savējais.. :D :D :D

Jā, tikai nezin,vai tas viņā radīs kaut kādas šaubas..parasti tā notiek,kad izdzird pazīstamus vārdus. :)

0

4

Tāpat nekur MH neliksies..no Aleksa neizbēgs :D :D

0

5

aNgeL написал(а):

Tāpat nekur MH neliksies..no Aleksa neizbēgs :D :D

Jā gan..es tak gaidu to brīdi...kaut ātrāk tas pienāktu ,viņi ar šīto vilkšanos mani spīdzina. :rofl:

0

6

Njuu.. šim seriālam, man liekas, var uzticēties, ka nevilks garumāa.. te viss notiek strauji un interesanti :D

0

7

Nu man liekas, ka tomēr nekas tāds nenotiks pēc tam, kad viņa to vārdu dzirdēja...varbūt liksies pazīstams,bet nu viņš ir sabiedrībā pazīstams cilvēks, bet nu daudz vairāk atcerētos,ja viņu pašu satiktu kā nekā vīrietis no sapņiem :D un protams, ja ieraudzītu mazulīti ar visādas sajūtas varētu parādīties :)

aNgeL написал(а):

hmm.. tas ārsts Ernans saprata, ka tā nav MH?? Interesanti!!

Nu cerēsim, ka saprata, bet viņš jau var domāt, ka viņa sazāļota nolaupīšanas laikā tikusi...interesanti, varbūt Alekss pēc kaut kā cita varētu pateikt vai tā ir MH, nav jau teikts, ka dvīnēm viss augums(dzimumzīmes utt.) vienāds, bet tā droši vien nenotiks :P :D

0

8

nu vienalga Sandra jau nav kā MH, tādēļ, kad viņa pamodīsies, Aleksam būtu ātri jāsaprot, ka tā nav MH..turklāt.. vienalga viņš satiksies ar īsto MH :D

0

9

aNgeL написал(а):

nu vienalga Sandra jau nav kā MH, tādēļ, kad viņa pamodīsies, Aleksam būtu ātri jāsaprot, ka tā nav MH..turklāt.. vienalga viņš satiksies ar īsto MH

Vo, bet viņš, nabags, būs baigi apjucis, ja Alekss satiks MH pirms Sandra būs pamodusies, tad jau viņš vēl uzskatīs, ka Sandra ir MH :D labi, tie tik tādi spriedelējumi  ;) :blush:

Отредактировано sigsaster (13.09.2009 23:30)

0

10

tad jau redzēs, kā tur būs..jo cik nu es pamanīju, tad es Sortilegio galīgi nemāku paredzēt :D :D

0

11

Tā arī ir ''Sortilegio''veiksme,ka sižets ir neprognozējams un neparedzams,runājot par ārstu,protams,ka mediķi apmānīt nevar,it sevišķi vēl,ja viņš jau agrāk ir ārstējis Mariju Hosē,jo lai gan viņa un Sandra ir identiskās dvīnes,tomēr viņas nav anatomiski pilnīgi vienādas,esmu lasījusi,ka tas esot mīts,ka identiskajiem dvīņiem neesot nekādu atšķirību,kas neļautu viņus identificēt vienu no otra.

0

12

Es avancē nebiju sapratusi tekstu, bet vienā forumā izlasīju - runa ir par to, ka šis ārsts pamanīja, ka viltus MH nav tās šuves, jo viņa taču bija ievainota plecā. ;) Attiecīgi , domāju, ka viņiem noteikti jāsaprot, ka šī meitene ir Sandra.

0

13

aNgeL написал(а):

Es avancē nebiju sapratusi tekstu, bet vienā forumā izlasīju - runa ir par to, ka šis ārsts pamanīja, ka viltus MH nav tās šuves, jo viņa taču bija ievainota plecā.  Attiecīgi , domāju, ka viņiem noteikti jāsaprot, ka šī meitene ir Sandra.

Vo, trāpīts tieši 10niekā...pareizi, bija takš šitāds notikums, galīgi no prāta bija izkritis...nu tagad toč nevar vairs sajaukt...man prieks par to :)

0

14

sigsaster написал(а):

Vo, trāpīts tieši 10niekā...pareizi, bija takš šitāds notikums, galīgi no prāta bija izkritis...nu tagad toč nevar vairs sajaukt...man prieks par to

ahaa... :) xe, xe.. tie tur nemaz neiedomājās par to.. Nu iedomāties ta varēja tikai Bruno, jo vienīgais no ļaunajiem to zināja.. :D
ak, beidzot rīt būs!!!

0

15

Interesanti, ka tā Elēna tomēr pārdzīvoja par Sandras šķietamo nāvi , ta jau viņai meita nav tik vienaldzīga.
Hmm...bet īstenībā MH taču nebija tik dumpīga, kāda tagad kļuva :D bet malacis - man patīk , ka viņa tāda ar raksturiņu!
uff... un nemaz man nepatīk viss ko Alekss saka un dara pie Sandras..lai gan no 2. puses - viņš jau nezināja un skaisti..ja iedomājas, ka tā ir MH. ak, bet beigas foršas!!! wīīīi..viņš uzzināja, ka tā nav MH!
ah, MH atkal sapnī redzēja Aleksu un Toniju :) :) zemapziņu it īpaši sapņu laikā jau tik viegli neizdzēsīsi , kā atmiņu ar tabletēm..  bet interesanti, ka viņa pēkšņi sagribēja iemācīties vadīt mašīnu - man tas atgādināja Paulu :D :D

0

16

Zemapziņa dzīvo savu neatkarīgu dzīvi,ko nekādas psihotropās vielas nevar pakļaut savai gribai,ja Marija Hosē pievērsīs uzmanību saviem sapņiem un neuzskatīs to parastiem sapņiem bez dziļākas nozīmes,tad varbūt viņa sāks saprast,ka sapņos viņa redz savu ģimeni.

0

17

ak, es arī ceru, ka viņa sāks saprast. Bet īstenībā viņa jau saprot, ka viņai nestāsta visu, bet tajā pat laikā, kādēļ gan , lai viņa iedomātos, ka viņas dzīve šobrīd nav normāla, ka viņa īstenībā ir kāds cits cilvēks? Vienīgais, pat ar zaudētu atmiņu, viņai būtu jāsaprot, ka viņa nav spējīga ne lietot narkotiskas, ne gulēt ar visiem pēc kārtas utt. viss pārējais , ko viņai sastāstīja. bet gan jau - ja ne viņa, tad Alekss atradīs pats MH :)

0

18

aNgeL написал(а):

tad Alekss atradīs pats MH :)

Es arī domāju ka Alekss būs tas, kas viņu atradīs :love:

0

19

Mariposa написал(а):

Es arī domāju ka Alekss būs tas, kas viņu atradīs

mhmmm.. aah..jauki tik ilgstoši gaidīt, gaidīt.. un tad viņi satiksies!!!! ahhh  :love:

0

20

Jee...baigais prieks, ka Alekss uzzināja, ka tā nav MH, bet gan Sandra, savādāk tik daudz skaistu vārdu nenonāk līdz MH...bet nu tagad jau var saprast, kur varētu būt MH :) Ceru, ka dosies viņu meklēt :)
Hmm...vēl jau Bruno....kad Alekss no mātes uzzinās, ka viņš ir de Lukā (laikam tā to vietu sauca), tad toč nojautīs, ka tur MH ar varētu būt :D
Forši, ka MH tāda spītīga, visādas nodarbes atrod, jauns stils (tas laikam tāpēc, ka viņa dzīvo rančo) un, protams, sapņi par Aleksu un mazo...jāatzīstas, ka es gaidīju, ka par kaut kādiem citiem brīžiem viņa arī sapņos :playful:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 76. sērija