TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 79. sērija


Mas sabe el diablo 79. sērija

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tI_mgm6ULc4[/youtube]

0

2

vai.. beidzot vēl viena patiesība nāks gaismā!! eh. bet vienlaicīgi - labāk Angels to nebūtu uzzinājis :(

0

3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EuOWqyCJqJM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BS9liOiL9mk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ET2BMxOyHKs[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zf8KCNEqviw[/youtube]

0

4

Interesanti uztaisīts, ka Esperansas fantāzijas pārklājas ar Manuelas kāzām... Nu , jāa. piekrītu, ka Manuela izskatās skaisti, bet... nu neuzskatu es to par līgavas izskatu..bet nu laabi - neprecas jau viņa ar Angelu :D :D Vispār ta jau sanāk, ka beigās Martins laikam mirs, jo neticu, ka Manuelai izdosies šķirties no viņa..
Nabaga Angels..tāādu patiesību uzzināja!! Toties viņam būs stimuls jauniem plāniem..Mja, Manuela apprecējās.. Vienīgā ir Virhīnija, kas uztver to, ka šīs kāzas ir kļūda..
xe, un Džimmijs savā greizsirdībā iesita tam ķēmam!! :D Forši! Lai gan.. Džimmijam būtu jāņem un lepnuma pēc jāmēģina atņemt Maurisio Virhīniju..vai kaut kā atgūt Virhīniju, vai vēl kaut ko, bet nu laabi..viņš ir viņš! :D

0

5

Jāāā, es fanoju par to, kā sataisīts viss! Esperansas atmiņas ar kāzām, un patiesības atklāšana ar kāzām, un pa vidu visādas atmiņas - Manuelas tai skaitā! :love:  tik fantastiski! :love:
Un - wooooow! :O Es līdz pēdējam brīdim neticēju, ka viņa tomēr pateiks tēva vārdu!!! Bet tas notika! Nabaga, nagaba Anhels :( :( :( Bet citādi super! Ak, es vnk uz adatām!!! :D bet laikam jau jāiet gulēt... beidzot. Lai gan varetu vēl skatīties, bet man bail, ka drīz nāks vecmamma un dzīs gulēt :D un rīt arī kcik normāli jāpieceļas, bet.. ak, varētu skatīties un skatīties, ja šitik interesanti būtu visu laiku! :D

0

6

neuztraucies :D :D Tu jau zini, cik es pati esmu sajūsmā pēdējo mēnesi par msed , tā ka interesanti būs :D man pat liekas, ka vēl interesantāk, nekā ap šīm sērījām - kad Angelu tip nogalina..,  :D

0

7

nu es nešaubos, ka būs arī tālāk ļoti interesanti! :D mani jau te visu laiku tur uz adatām - Anhels atgriežas (kas gan bija loģiski it kā, bet es negaidīju :D ), Manuelas grūtniecība, tagad domas par abortu... Uh! :D un visi Anhela plāni un ko viņš darīs un kas būs... āāā!!! :D

0

8

Paloma написал(а):

Manuelas grūtniecība,

man tas dikti patīk, bet no otras puses Angels un Manuela ir tas retais pāris, kurus nevaru iedomāties, kā vecākus :D

Paloma написал(а):

Anhels atgriežas (kas gan bija loģiski it kā, bet es negaidīju

man likās, ka viņš atgriezīsies vai nu pēc gadiem, mēnešiem.. negaidīju, ka tik ātri.. bet nu - forši! viss tā kā vajag notiek :D

ahh..un vēlāk tak vēl ar Virhīniju sāksies viss tas nervus kutinošais un foršais...un kā šis sāksies, tāa tur no 1 foršā pie otrā uzreiz :D lab..klusēju :D

0

9

aNgeL написал(а):

man tas dikti patīk, bet no otras puses Angels un Manuela ir tas retais pāris, kurus nevaru iedomāties, kā vecākus

aha, drusku savādi tas :D bet katrā ziņā tas tiiik forši! Nu, kā Martins pateica, ka pēc gadiem 5, ka nav plānā bērni utt., kaut jūtams bija, ka Manuela grib, un te - no Anhela ir! :love:

aNgeL написал(а):

man likās, ka viņš atgriezīsies vai nu pēc gadiem, mēnešiem.. negaidīju, ka tik ātri.. bet nu - forši! viss tā kā vajag notiek

jā, es arī kaut kā tā iedomājos, ka viņš tomēr aizbrauks uz Meksiku, neaizdomājos, ka jaunā info varbūt maina lietas... :D bet jo labāk - es jau baidījos no laika pārlecieniem vai kkādām beztēmīgām sērijām ar Anhelu Meksikā...Šitas ir vnk.. aaah!

Nu, ar Virhīniju jau tāpat visu laiku interesanti! Bet man sirds lūzt par viņu un Džimmiju, abiem sāp, abiem slikti, bet nemāk atrast kopīgu ceļu :( un kad viņš pateica, ka gribējis bildināt tovakar... :( mjam, bet es nojaušu, uz kas arētu notikt ar Virhīniju tagad, kad tēvs iecēla Martinu par prezidentu :S

0

10

Paloma написал(а):

mjam, bet es nojaušu, uz kas arētu notikt ar Virhīniju tagad, kad tēvs iecēla Martinu par prezidentu :S

nu ..es ar tobrīd biju nojautusi, bet galā tomēr notika tas, ko nebiju gaidījusi.. ahh..bet gribu vēlreiz to visu noskatīties.. aak..skaties ātrāk , lai varu vēlreiz pajūsmināties ar normāliem vārdiem :D

0

11

nu  paaag - tev nešķiet, ka es JAU ātri skatos? :D mīļum, vakar bija vismaz 15 sērijas! :D un tas ir netinot neko izņemot sākuma atkārtojumu un entradu :D
ai, kārdinātāja :P

0

12

Paloma написал(а):

nu  paaag - tev nešķiet, ka es JAU ātri skatos?  mīļum, vakar bija vismaz 15 sērijas!  un tas ir netinot neko izņemot sākuma atkārtojumu un entradu
ai, kārdinātāja

vot..jātin tas ko var tīt.. nu ir tur tie.. kad to bandu piem. rāda.. kkādus tur Močo un tml.. un vēl pāris ainas, kuras nav saistītas ar galvenajiem varoņiem :D

0

13

nu nez, man msedā viss ir interesanti! :D un šie varoņi... tas vismaz ir laiks, kad var vairāk koncentrēties uz izšuvumu un pārdomāt strateģijas, kādā secībā šūt utt. :D

ak jā, un fantastiski bija, kad, kā man to gribas dēvēt, bija tādi kā mūzikas video ar Amor quedate! :love:  aaaah, tik skaisti! Vēlāk nolād''esu tās sērijas )78. un 80.) un izgriezīšu normālā kvalitātē tās ainiņas, aw.

Un es gandrīz apraudājos, kad Anhels piesprauda to zīmīti pie koka! :( tik aizkustinoši...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 79. sērija