TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Beidzot Mīļās aukles 7. sezona!!!


Beidzot Mīļās aukles 7. sezona!!!

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

No šīs piektdienas, 18.09.2009, plkst. 18:10 TV3 sāks rādīt seriāla "Mana mīļā aukle"  7. sezonu!!!

"Jaunie piedzīvojumi sola pārcelšanos uz robļovkas rajonu, kā arī Vikas tēta ierašanos, kurš līdz šim ir bijis gana mītisks un nezināms cilvēks. Bet noslēpuma plīvurs kritīs un TV3 skatītājiem būs iespēja iepazīties ar šo leģendāro personu. Vikas tēti atveidos humora zvaigzne, aktieris Aleksandrs Fiļipenko (????????? ??????????).

Gana šokējošs un pārsteidzošs notikumu pavērsiens gaida Konstantīnu – viņš nejauši kļūs par turīgu vīru. Bet Žanna Arkaģevna centīsies sagraut Maksima un Vikas attiecības, tā nejauši sastopot savu sapņu vīrieti!

Tikmēr jau pieaugusī Maša iepazīsies ar jauniem un nezināmiem cilvēkiem, kā arī sadomās ar vienu no tiem pat dzīvot kopā. Bet Denisam būs jāizlemj, ko iesākt ar tālāko izglītošanos.

Bet Vika, pārcēlusies uz rub-ļovku (Maskavas bagātnieku rajons), sāks pārdzīvot un raizēties par to, ka zaudēs nerakstītajās skaistuma sacensībās ar savām kaimiņienēm, kuras, viņasprāt, piedevām ir arī gudras. Tādēļ Vika izmēģinās laimi biznesā – atvērs restorānu, mākslas galeriju un cituz uzņēmumus. Tomēr viss velti – nekas neizdosies! Seriāla pēdējās sērijās Vikas un Maksima laulība šo eksperimentu dēļ būs uz izjukšanas robežas, bet visu glābs tas, ka auklīte atradīs sev piemēroto, īsto profesiju!"

wwwtv3.lv

0

2

Noteiktii skatīšos.  ^^ 
biju sajūsmā kad ieraudzīju reklāmu TV3.  :rofl:

0

3

aha!! es tāpat! jau pirms gada viņi solīja.. Man jau vispār sāka likties, ka varbūt tā 7. sezona ir tikai leģenda .. bet izrādās, ka tomēr nē, un beidzot redzēsim!!!!

0

4

es gaidu! :)

0

5

ohoo... :D nu tāā.. rādās, ka tajās dienās, kad būšu mājās vakaros, varēšu sēdēt pie tv :D ceru atcerēšos Aukli skatīties!!! ^^

0

6

nu noteikti skatīšos :D  :D

0

7

Īstenībā , es sameloju  :blush:  1. sērija bija jau vakar.. bet vienkārši bija arī 6. sezonas pēdējā sērija, tādēļ nezināju.. bet es noskatījos - skumja sērija, jo veltīta tai aktrisei, kas tēloja Vikas mammu.. bet tas ir mīļi, ka viņai par piemiņu tāā.. :)

0

8

Vot es tieši neredzēju vakardienas sēriju. :( nekas netā iečekošu kautkur. :D
šodienas sēriju redzēju.  ^^  ahh Vikas sencīts labs.  :D

0

9

Dažreiz paskatos..bet tai laikā nekad neesmu pie tv.  :|

0

10

Netā ja var visu atrast, tā ka nav tik tragiski :)

ak, bet ir tik ļoti savādi redzēt tos bērnus tik izaugušus.. lab , Maša vēl pēc sevis izskatās..bet it īpaši Ksuša!!! Tik pieaugusi, bet es vislaik viņu uztveru kā to mazo meitenīti.. un Denis savādāks palicis..
Wsp visi - Makss savādāks izskatās ar tiem matiem, Vikai tik smuka frizūra!!!
Un tēvu interesanti iepazīt - lai gan biju iedomājusies viņu pavisam savādāku :D

0

11

Man pat liekas, ka Konstantīns tievāks palicis. :D maybe arī nē. :D
Žanna, vecā labā . :D

aNgeL написал(а):

lai gan biju iedomājusies viņu pavisam savādāku

Es ar. :D

0

12

PAULINA написал(а):

Man pat liekas, ka Konstantīns tievāks palicis.  maybe arī nē.
Žanna, vecā labā .

ak..bet viņš gandrīz atzinās viņai!! akk!!! jaukumiņi :D

0

13

aNgeL написал(а):

ak..bet viņš gandrīz atzinās viņai!!

Aga, patīk viņi, tie joki... kā viņi kaitini viens otru.. ĀĀ.  :)
Bet, kā Žanna ar savu jauno čuvaku ( :D ) nolika Konstantīnu šodien. :D

0

14

PAULINA написал(а):

Bet, kā Žanna ar savu jauno čuvaku (  ) nolika Konstantīnu šodien.

aha.. :D :D nabaga Konstantīts. man riktīgi patika tas teikums "Esmu paredzējis arī tādu variantu, ka neiedosies pistoli. tad es nožņaugšu Žannas pielūdzēju, pēc tam Žannu un tad.. pats sevi" :D :D kā kkāda drāma :D :D :D

0

15

aNgeL написал(а):

nabaga Konstantīts. man riktīgi patika tas teikums "Esmu paredzējis arī tādu variantu, ka neiedosies pistoli. tad es nožņaugšu Žannas pielūdzēju, pēc tam Žannu un tad.. pats sevi"

Jāāā šis bij labs. :D:D:D

āā, ko vel atcerējos tos strādniekus :D tjipaš līdzīgi Našai Rašai. :D

0

16

Ojj....es tā pārsmējos no šodienas sērijas, kurā Makss domāja, ka Vika krāpj viņu ar Konstantīnu..un kā Konstantīns vēlāk - ka gribēja izpalīdzēt kā draugs, ka saprot, ka Maksam nav laika visam un gribēja pamācīt nepieredzējošu meiteni...bet kad piebilda, ka par šo palīdzību viņam vajadzētu paaugstināt algu.... :D :D :D :D Super!!!!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Beidzot Mīļās aukles 7. sezona!!!