TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x13 - Charmed and dangerous


Charmed 4x13 - Charmed and dangerous

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

No Sīras vīzijas Pirmssākums uzzina, ka Izredzētās viņu iznīcinās, tādēļ viņš dodas pēc tukšuma, kurš iesūc gan labo, gan ļauno maģiju. Tukšumu viņš izmanto, lai pēc kārtas iegūtu Paiperes, Peidžas un Fēbes spējas, kā arī izmantojot Tumsas glabātāju, ievainots tiek Leo. Kouls dāvina Fēbei saderināšanās gredzenu un nokļūst smaga lēmuma priekšā - viņš ir vienīgais, kas spēj glābt maģiju, nākotni un savu mīļoto...

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GsZlL1AyPZ0[/youtube]

0

3

Šī ir viena no manām mīļākajām sērijām!! Dievinu tajā visu jau sākot no 1. minūtes, kura tik baisi sākas, bet izrādās , ka ir tikai vīzija (Starp citu, es šorīt biju šokā un wnk dusmīga, ka LNT sāka rādīt tikai no Amuleta titriem, izlaižot šo daļu , kura uzreiz radīja foršo un baiso noskaņu!!!) Tik tiešām likās, ka viņi visi nokļuvuši bezcerībā, zaudējuši savas spējas.. un tas Pirmsākuma teksts "Nododiet sveicienu Prū" :D :D Un Fēbes teikums par Koulu "es mīlu šo vīrieti" . un Koula teikums " Tas nav Pirmssākuma sūtnis, tas ir Pirmssākums" :D :D Un viss atrisinājums - Kouls ir vienīgais , kurš spēj viņus visus glābt. Un pašas beigas - tosts, kas veltīts Prū un Kouls, kura acīs parādās jaunais Tumsas valdnieks!! Pirmo reizi skatoties biju vienkārši sajūsmā!!!
Bet tagad.. zinot visu kopainu. Tieši šī sērija kļuva par Fēbes un Koula beigu sākumu. Ja nebūtu Koula, viņas tak visas būtu beigtas!! Var padomāt, viņš pats skrēja pie šīm spējām, bet redz kā Fēbe rezultātā izrīkojās - atteicās no Koula.. :( :( :( Ja viņi beigās būtu palikuši kopā, tad gan šī, gan tālākās sērijas būtu atstājušas to foršo iespaidu..

0

4

aNgeL написал(а):

Bet tagad.. zinot visu kopainu. Tieši šī sērija kļuva par Fēbes un Koula beigu sākumu. Ja nebūtu Koula, viņas tak visas būtu beigtas!! Var padomāt, viņš pats skrēja pie šīm spējām, bet redz kā Fēbe rezultātā izrīkojās - atteicās no Koula.. :( :( :( Ja viņi beigās būtu palikuši kopā, tad gan šī, gan tālākās sērijas būtu atstājušas to foršo iespaidu..

Подпись автора

žēl ka Fēbe nesaprata Koula, bet no vienas puses cik daudz tada var piedot...
Bet Kouls manās acīs bija Fēbei īstais un punkts. :)

0

5

Mariposa написал(а):

bet no vienas puses cik daudz tada var piedot...

īstenībā, es nesaprotu, ko te vispār piedot.. Viņai vienkārši bija jāsaprot, kāpēc Kouls kļuva par to Tumsas valdnieku..ne jau ļaunuma pēc..tieši otrādi, lai izdarītu labu, lai glābtu pasauli (nu labi..viņš jau drīzāk to darīja tikai Fēbes dēļ  :love:  ) ak, žēl man, ka Kouls tāāā mīlēja Fēbi un šo jūtu dēļ izpostīja savu dzīvi..

0

6

aNgeL написал(а):

īstenībā, es nesaprotu, ko te vispār piedot.. Viņai vienkārši bija jāsaprot, kāpēc Kouls kļuva par to Tumsas valdnieku..ne jau ļaunuma pēc..tieši otrādi, lai izdarītu labu, lai glābtu pasauli (nu labi..viņš jau drīzāk to darīja tikai Fēbes dēļ  :love:  ) ak, žēl man, ka Kouls tāāā mīlēja Fēbi un šo jūtu dēļ izpostīja savu dzīvi..

Vispār es visam piekrītu. :) Tagad man uzmācas skumjas, ka abi nepalika kopā.
Tas bija pats stulbākais Amuletā...

0

7

Mariposa написал(а):

Tas bija pats stulbākais Amuletā...

aha.. Turklāt tāda trauma , kurai nekādi nevar tikt pāri... :(  :D

0

8

aNgeL написал(а):

Turklāt tāda trauma , kurai nekādi nevar tikt pāri... :(  :D

Jap,riktīga vēl pie tam :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x13 - Charmed and dangerous