TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni


QAF maratoni

Сообщений 1 страница 20 из 119

1

Alby, uz cikiem domā 6dien, ka mēs varētu ierasties pie tevis? Lai es zinu Asnatei pateikt :)

0

2

uz 20:00-20:30.

Mans sencis būs mājās, jo viņam kāja sāp un viņš ir Rīgā un pie ārsta šodien bija un turpmākās 10 dienas viņam 2x dienā šprices. Bet es jau viņam pateicu, ka viņam nāksies sēdēt manā istabā klusi, klusi un netraucēt un viņš piekrita. Simts gadus neatteikšos no maratona, kuru tā gaidīju.

0

3

Vispirms atbildēju un tikai tag PM izlasīju, tā ka lasi uzreiz atbildi PM.

0

4

tad kas galu galā notiek?
MAn tāda sajūta kla visu uzzināšu tikai rīt, jo grasos jau drīz iet gulēt! :D

0

5

es tev tikko PM nosūtīju, mīlulīt.

0

6

albalonga написал(а):

es tev tikko PM nosūtīju, mīlulīt.

jap jap!
JAu pamanīju, izlasīju un aizsūitīju atbildi! :D

0

7

hahaha, oki doki.

Karoč es gribu, lai rītdiena izčib no manas dzīves un ir ātrāk sestdiena. Nu ja kāds nezin, tad rīt man uz tantes bērēm jāiet.

0

8

Okē, kad rīkojam nākošo maratonu :blush: ? Man bij doma kaut kur uz oktobra vidu, beigām! Kā būtu ar 16.-18. - kādā no šīm dienām?

0

9

Mmm, man ienāca doma, atceraties, Asnate stāstīja, kā vienā lapā viņi skata katru sēriju vēlreiz, sākot no pilota!? Kā būtu, ja arī mēs, noteiktu katru dienu vienu konkrētu laiku un tajā konkrētajā laika skatītos sēriju un pēc tam pārrunātu šeit? Sāktu no pilota un beigtu ar 513! ;)

0

10

cravey написал(а):

Okē, kad rīkojam nākošo maratonu :blush: ? Man bij doma kaut kur uz oktobra vidu, beigām! Kā būtu ar 16.-18. - kādā no šīm dienām?

Man ja godīgi der, jo tad beidzot dabūšu visiem autiņiem kartiņu un varēšu braukāt! :D

cravey написал(а):

Kā būtu, ja arī mēs, noteiktu katru dienu vienu konkrētu laiku un tajā konkrētajā laika skatītos sēriju un pēc tam pārrunātu šeit? Sāktu no pilota un beigtu ar 513! ;)

tas būtu interesanti, bet kas man atgādinātu?

0

11

bumerbmw написал(а):

Man ja godīgi der, jo tad beidzot dabūšu visiem autiņiem kartiņu un varēšu braukāt! :D

Ņu re, tagad jāgaida, ko Alby teiks :)

bumerbmw написал(а):

tas būtu interesanti, bet kas man atgādinātu?

Tu varētu aizmirst ikvakara randiņus ar Britin? :D

0

12

cravey написал(а):

Tu varētu aizmirst ikvakara randiņus ar Britin? :D

Nu skatoties kād mēdz but mana atmiņa, kura visu laiku atceras par vēlu, jā! :D
Un man vajadzēs meklēt online kur noskatīties, jo kompī vairs nebūs pilnās sērijas!

0

13

hohoho, es ar mieru. bet jūs jau zinat, ka es vēlu pēc darba nāku mājās. Ja mēs skatīšanos liktu uz 22:00 tad man būtu oki. Un par maratonu - laikam jau ka ir oki, ja vien tu uzņem mūs savās mājās. Garā ziema ir pienākusi un man no senča neatbrīvz turpmākos 6 mēnešus.

0

14

albalonga написал(а):

hohoho, es ar mieru. bet jūs jau zinat, ka es vēlu pēc darba nāku mājās. Ja mēs skatīšanos liktu uz 22:00 tad man būtu oki. Un par maratonu - laikam jau ka ir oki, ja vien tu uzņem mūs savās mājās. Garā ziema ir pienākusi un man no senča neatbrīvz turpmākos 6 mēnešus.

MAn tas laiks ar der!
Un var jau iespējams pie manis rīkot maratonus ar, ja vien kāda ņem disku un ja man beidzot sataisis dvd! :D:D:D

0

15

Varēs pie manis. Tad jau mums būs bijusi paliela pauze starpā :D

0

16

bumerbmw написал(а):

Un var jau iespējams pie manis rīkot maratonus ar, ja vien kāda ņem disku un ja man beidzot sataisis dvd! :D:D:D

Bumy, es tev varu diskos sarakstīt :) Tad kompī varēsi skatīties :)

0

17

cravey написал(а):

Bumy, es tev varu diskos sarakstīt :) Tad kompī varēsi skatīties :)

nuu es jau var'etu atrast saitu, kur paskatīties tā pat, jo man protams būs kompī Brian Justin vietas!
Bet vēl padomāšu!
Varbūt toč tev varētu iedod diskus un tu sarakstīt vinos! :D

0

18

bumerbmw написал(а):

Varbūt toč tev varētu iedod diskus un tu sarakstīt vinos! :D

Ja izdomā, tad no problems ;)

0

19

cravey написал(а):

Ja izdomā, tad no problems ;)

Nu bet ne pašlaik! :D :D:D

0

20

6dien naktī, vai pareizāk sakot no rīta, atgriezotiesn o 2h ilgas pastaigas :D ar Alby runājām, ka tā kā 31.oktobris - Helovīns, iekrīt 6dienā, tad tajā naktī pie reizes arī varētu pie manis uzrīkot QAF maratonu un varbūt arī mēģināt beidzot noskatīties "The Unseen"? Tad arī melnus balonus varētu sadabūt maybe :D

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni