TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni


QAF maratoni

Сообщений 21 страница 40 из 119

21

jej, helovīna partijs. tik - ev - naktī būs jāsaģērbjas maskās un jāiet Imanta biedēt. man ir lillā parūka... :D

0

22

albalonga написал(а):

jej, helovīna partijs. tik - ev - naktī būs jāsaģērbjas maskās un jāiet Imanta biedēt. man ir lillā parūka... :D

Varam, varam :D

0

23

:D

0

24

Iesim pa ielu un dziedāsim QAF dziesmas :D

0

25

cravey написал(а):

Iesim pa ielu un dziedāsim QAF dziesmas

hihihi, oki, super. ev, meklējiet maskas, jo es čista gribu savu parūku beidzot uzvilkt... :D  bumes, cerams tu tiec...

Bē, līdz tam vēl gandrīz mēnesis... :'(

0

26

ne pa tēmu, bet jej - tikko pa radio swh sāka skanēt The Gossip Heavy Cross. Dievinu to dziesmu...

0

27

jap jap!
par katru cenu mēģināšu tikt! :D
Masku gan jau atradīšu liekas ka mājās kaut kam bij jābūt!

0

28

albalonga написал(а):

Bē, līdz tam vēl gandrīz mēnesis... :'(

Pfff, šo 6dien jau 10. oktobris, a pēc tam ātri laiks paies :)

0

29

ņjā īsternībā tas laiks skrien vēja spārniem! :D

0

30

Hi hi, tikko runāju skaipā ar to draudzeni, ar kuru biju Portugālē! Stāstu viņai, ka mums Tallinā pirmajā vakarā būs QAF maratons :D Un viņa tada:"A priekš kam jums tur to seriālu skatīties, viņu taču mājās var skatīties?!" :D Man parāva uz kluso rēku :D Tā teikt, the things you don't know  :rofl:  QAF un tikai mājās skatīties :D Bet labi, kā jau mēs to esam sapratušas - citiem grūti šo te saprast :D Labāk nemaz īpaši neiedziļināties skaidrošanā :D

All these people drinking lover's spit...You know it's time that we grew old  :playful:

0

31

:D
jā, ne visiem lemts. ak viņi - nelaimīgie... :D

0

32

Ņu tad tā, cik saprotu, tad 31. taisam Helovīnu QAF nakts maratonu? :D

Asnate arī būs, un mēs sākām domāt par tām maskām, un domājām, ka moš ģērbjamies kā QAF varoņi? Tikai vaig vienoties, kas kurš būs, lai nav tā, ka ir 3 Kiniji :D

Teiksim es jau zinu, ka Alby varētu būt perfekta Deba :D Vienu Kiniju mums vajadzēs toč, kurš/a bārstītu asprātīgos izteicienus :D Ko ar citiem daram? Džastins, Emets vai Maikijs, Teds, anyone?

Vai arī tā kā mēs būsim četras, tad viena varētu būt Kinijs, viena Teds, viena Maikijs un ceturtā Emets :D

Par sevi varu teikt, ka drēbju ziņā man visvieglāk būtu pārģērbties par Kiniju, bet zinu, ka šis laikam būs uz izķeršanu, tapē malču :D

0

33

Es pat nezinu par ko es varētu pārģerbties! :D
LAikam man nav domājos''a fāze pašlaik! :D
aa ko tu tā Justinu ignorē un viņu neiekļauj sarakstā? :D

0

34

bumerbmw написал(а):

aa ko tu tā Justinu ignorē un viņu neiekļauj sarakstā?

tiešām.  :D

Hahaha, es noteikti varētu būt Deba, tikai ar lillā matiem sakanu vietā.  :D

0

35

bumerbmw написал(а):

aa ko tu tā Justinu ignorē un viņu neiekļauj sarakstā? :D

:D Sākumā jau iekļāvu, a pēc tam iedomājos, ka ta kā mēs četras, tad varam pārģērbties par oriģinālo puišu četrotni :) Bet visā visumā, mums nevienai vnk nav ne tik blondi mati, ne tik enģeliska sejiņa :D

P.S- Varam tak arī kā protās drag queens saģērbties vai vnk kā queers :D Tas par konkrētajiem varoņiem tik priekšlikums ir ;)

0

36

cravey написал(а):

Bet visā visumā, mums nevienai vnk nav ne tik blondi mati, ne tik enģeliska sejiņa

hahaha, nu Deba jau ar nav oriģinālajā četriniekā.

Bet jā - Sunshinam neviena no mums tuvu nestāv, lai arī Asnatei ir pat ļoti Sunshiny smaids patiesībā. Un Man cravey ir BK - gara, ģērbās pēdējā laikā maikās. Nez, man viņa ir BK. Nu sevi es vēl varētu izteloties kā Tediju piektās sezonas sākumā, kad viņš bija pieņēmies svarā.  :D  Hahahahaha. Nu jā - un kā Emu es ar moš varētu sevi iztēloties, kad viņš ir pāŗgērbies par drag queen un pamatīgi pieņemies svarā.  :rofl:

0

37

hahaha, smieklīgākais jau ir, ka paņēmu 31.brīvu. Beidzot brīva sestdiena būs kopš augusta sākuma. Tā teikt, lai varu sataisīties, nevis pēc kincenes kriet pie jums. :playful:

0

38

albalonga написал(а):

Un Man cravey ir BK - gara, ģērbās pēdējā laikā maikās. Nez, man viņa ir BK.

:D Man vnk QAF laikā un joprojām BK ir tāds kā idol, tapē ar sāku tās maikas vilkt (pirmkārt tas vienīgais, ko varu atļauties, Prada, Gucci utt, manam maciņam būtu par traku, a otrkārt maikas izskatās arī pietiekami sieviešķīgi - sportiskais stiliņš tā teikt, kas man tāpat vienmēr topā ir bijis). Un vispār es arī citādā ziņā gribētu būt līdzīga BK, tieš dažu rakstura iezīmju ziņā. Visvairāk es gribetu, lai es būtu tikpat pašpārliecināta kā viņš :)

albalonga написал(а):

Nu sevi es vēl varētu izteloties kā Tediju piektās sezonas sākumā, kad viņš bija pieņēmies svarā.  :D  Hahahahaha. Nu jā - un kā Emu es ar moš varētu sevi iztēloties, kad viņš ir pāŗgērbies par drag queen un pamatīgi pieņemies svarā.  :rofl:

Подпись автора

Davaj tad vnk ģērbjamies tā kā tajā brīdī jūtamies :)

P.S - Super, Alby, ka tev brīvs ;) Varēsim jau ātrāk tikties nevis pašā vakarā :) ā, un man mammuks nebūs mājā iespējams, viņa omas vietā pa nakti skolā kā dežurants sēdēs :) Ja uznāks luste iet pastaigā, tad varēsim aiziet ciemos ;)

0

39

cravey написал(а):

Super, Alby, ka tev brīvs  Varēsim jau ātrāk tikties nevis pašā vakarā  ā, un man mammuks nebūs mājā iespējams, viņa omas vietā pa nakti skolā kā dežurants sēdēs  Ja uznāks luste iet pastaigā, tad varēsim aiziet ciemos

Super. Un noteikti aiziesim ciemos. Nu es tad čist kā drag queen. Parūka ir, bet ko uzvilkt gan nezinu... hmmmmmmm.... Man vienkārši nav tādu crazy drēbju man šķiet... Bet nu es varētu uzkrāsoties tā teikti vienu reizi pa pusgadu.... :D

0

40

ev, mums būs kaut kad flaneļa pārtijs jāsarīko... :rofl:

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni