TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni


QAF maratoni

Сообщений 61 страница 80 из 119

61

bumes, mēs ta kā sataisījāmies rītnakt pie cravey pa qafatonēt. Ko saki? Vakarā sāksim un līdz rītam. Man gan pirmdien uz darbu, bet ap 12 starp 13 ta kaut kur. Varēs no rīta vēl pagulēt ar.

0

62

Man bij doma, ka varētu sākt ap kādiem 15:00 vai 16:00, tad lai var arī pagulēt, jo man nākamā dienā līdz centram jāizbrauc, psiholoģijai kādas grāmatas jāpaskata, lai darbu var uzrakstīt un tad jāķeras klāt!

Bumes, tu tiksi? ;)

0

63

domāju ka jā!
Tad pirmdien varēšu no imantas savākt māsas meitu un ar viņu vēlāk pēcpusdienā uz zooloģisko! :D

0

64

oki, tad ap 15 starp 16 būšu. Ev, a ka mēs darām? Man paskatīties transportu un konkrētu laiku pateikt un tu mani sagaidīsi un mēs veicī ieiesim vai arī man pašai kas jānopērk? Ko vispār dzersim un ēdīsim?

Ev, un tad nakts no 30.- uz 31.paliek spēkā? etansy un bumy tad tiek?

0

65

bumerbmw написал(а):

domāju ka jā!

o, super.

0

66

albalonga написал(а):

Ev, un tad nakts no 30.- uz 31.paliek spēkā? etansy un bumy tad tiek?

ok tad man rodas jautājums kas ir tajos datumos?
Bāc man vienreiz ir jāsāk sekot līdzi notiekošajam!

0

67

albalonga написал(а):

Ev, un tad nakts no 30.- uz 31.paliek spēkā? etansy un bumy tad tiek?

Tas gan nē, jo man jāmācās :( Ja mēs taisam rītā, tad no 30. uz 31. nē. Tad jāizvēlas vai nu rīt, vai pēc tam?

0

68

bumerbmw написал(а):

ok tad man rodas jautājums kas ir tajos datumos?
Bāc man vienreiz ir jāsāk sekot līdzi notiekošajam!

cravey написал(а):

Tas gan nē, jo man jāmācās  Ja mēs taisam rītā, tad no 30. uz 31. nē. Tad jāizvēlas vai nu rīt, vai pēc tam?

nu kā cravey rakstīja - tad rīt nakt taisām qaf maratonu vai arī naktī no 30. uz 31.decembri??? Man it kā vienalga un man vienkārši fiziski nepieciešasm qaf maratons. Bet 30. es strādāju un darbu beidzu 20:00, bet pēc tam varu visu nakti bez problēmām, jo 31.-jā esu brīva. A ar rītdienu ir tā, ka varu agri sākt, bet kāds laiks būtu jāpaguļ, jo nu darbs tomēr pirmdien.

Nu gala beigās - cravey - moš tu vari uzzvanīt etansy - ja viņa no 30.-31.tiek - tad tad labāk. Un bumy - tu no 30. un 31. tiec???

0

69

albalonga написал(а):

Un bumy - tu no 30. un 31. tiec???

nu man jau ir pilnīgi vienalga! tik būtu patīkami uzzināt pēc iespējas ātrāk un plānus sataisīt! :D

0

70

hahaha, sorry - es te vainīga - plānus mainu un cravey pierunāju mainīt nemitīgi.

Nu ir tā, ka es čist labāk gribu 30-31.jo ja godīgi man šī bija gara 6 darba dienu nedēļa un esmu reāli pārgurusi. Rīt labprāt atpūstos pa māju un droši vien pusdienu nogulētu, jo nu neticu, ka šonakt spēsu mainīt tradīciju un aiziet gulēt ātrāk par 3.

Ak, dievs - es te tikko spiedzu - ne pa tēmu, bet - bļāviens, kā es to nesadzirdēju, kad pirmoreiz skatījos. Dīns 205 sērijā nosauca Semiju "bebe". Ak, dievs - es eju to sēriju skatīties. :D

0

71

albalonga написал(а):

bet - bļāviens, kā es to nesadzirdēju, kad pirmoreiz skatījos. Dīns 205 sērijā nosauca Semiju "bebe".

ņjā man liekas, ka ne katrs sadzirdētu, ja tam nepievērš uzmanību, bet nu ok!

0

72

nu jā - toreiz, kad pirmoreiz skatījos (un šo sēriju man liekas tik esu vienreiz skatījusies, jo kopumā smaga sērija), tad pavisam citam lietām uzmanību pievērsu. Karoč ir laiks visu SPN no sākuma ar austiņām, ta lai visas skaņas tieši ausīs un citas nav dzirdamas un nenovērš uzmanību. Un tagad var tieši sēdēt un baudīt J2 saspēli. Ah. :D

Karoč es jūs pametu. Vēlāk ieiešu, lai iečekotu, ko izlēmāt par mūsu maratonu.

Ieliešu sev tūlīt Tullamore Kajas pie datora sēžot nosala. Dzīve ir jabauda. :D

0

73

Nu tā kā Tallinā mēs runājām par to 30. un 31. tad mēs moš atstājam uz to? :)

Man ar ir tā, ka tagad grāmatu lasīšanas mānija uznākusi, pat nopirku oficiāli vienu ebuku :D Tad es Asnatei ar varu par to 30./31/ vnk atgādināt :) Un Alby tad ar rīt varētu atpūsties :)

0

74

okā, supar-dupar. :D

0

75

nu tad tiekamies tad! :D

0

76

Tad sanāk, ka pie tevis jābrauc uz kādiem astoņiem, cravey?
Mans celties-sp-14-vai-15-un-iet-gulēt-ap-4-no-rīta ritms čakarē to, ka es šite tik reti un neesmu arī albalongai aizsūtījusi J2 linkus  :blush:

0

77

etansy написал(а):

neesmu arī albalongai aizsūtījusi J2 linkus

nokaunies.  :D

Nu es gaidu linkus protams, bet reizē arī ir tik daudz tekošie un visādi Z-svētku fiki, ka esu regulāri aizņemta. bumy vēl ko iesaka un es viņai iesaku un vēl ir SPN mani personīgie maratoni. Eh. Man ar pietrūkst laika.  :D

Karoč es trešdien būšu ap kādiem 21. Ko man atvest?

0

78

albalonga написал(а):

Karoč es trešdien būšu ap kādiem 21. Ko man atvest?

Ok, tad runājam tā, ka ap 21:00 pie manis, Asnīt, es tev uz pieturu trambuļa aiziešu pretī.

Man vienmēr grūti pateikt ko atvest, nezinu - zilo sieru, kādu parasto sieru, maybe vīnogas - nu parasto lopbarbu :D Bet maybe, mēs visas tad varētu satikties pie Rimi un reizē iepirkties? Teiksim kādos 20:40 vai 20:50?

0

79

cravey написал(а):

Asnīt, es tev uz pieturu trambuļa aiziešu pretī.

Tu kā vienmēr esi saulstariņš!  :flirt:

Bet ne vienmēr iznāk tā kā plānots - diemžēl šoreiz netikšu (un man tā pietrūkst gan viņi visi, gan jūs un sarunas).
+ vēl šovakar izlasīju beidzot lielo albalongas grāmatu (kuru tā arī nesanāks vecajā gadā atdot) un sabēdājos par to, ka būs jāsāk maratonēt vienai sesijas laikā.  :'(

Bet tad jūs visas tā kārtīgi trešdien - arī par mani! :]

0

80

etansy написал(а):

Bet ne vienmēr iznāk tā kā plānots - diemžēl šoreiz netikšu

:'(  :'(  :'(

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni