TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni


QAF maratoni

Сообщений 81 страница 100 из 119

81

etansy написал(а):

Bet ne vienmēr iznāk tā kā plānots - diemžēl šoreiz netikšu (un man tā pietrūkst gan viņi visi, gan jūs un sarunas)

Aiii :( Nu turies tu tur! Mēs pasveicināsim BJ arī no tevis :) (BK it sevišķi :D)

0

82

Tad kā daram ar rītdienu? Tiekamies 4. tramvaja pieturā (Dammes ielas) 20:40?

0

83

oki, varu tad ar trammuli braukt. Un tad arī iepirksimies kopā, ja?

0

84

albalonga написал(а):

Un tad arī iepirksimies kopā, ja?

Jap :)

Bumes, kā ar tevi?

0

85

Bumy, tu būsi šovakar?

0

86

cravey написал(а):

Bumy, tu būsi šovakar?

sorry ka tik ilgi neatbildu!
es īsti nezinu vai man sanāk tajā laikā ierasties un es būšu jau imantā, jo sanija jāaizved pie vecākiem būs!
centīšos paspēt visu!

0

87

bumerbmw написал(а):

es īsti nezinu vai man sanāk tajā laikā ierasties un es būšu jau imantā, jo sanija jāaizved pie vecākiem būs!
centīšos paspēt visu!

Ok, tad ziņo, kur un kā mums tevi sagaidīt, ja kas :)

0

88

es šampi dzeru, es ieradīšos mazliet pohaina, jo būs jau iztvaikojis.

starp citu - ko šodien dzersim? Moš bez Jimiem un Jackiem, bet šampi labāk. Es uz šampja vi''lņa.

0

89

albalonga написал(а):

starp citu - ko šodien dzersim? Moš bez Jimiem un Jackiem, bet šampi labāk. Es uz šampja vi''lņa.

Jap, man ir Torley viens nopirkts, varam vēl vienu vakarā paņemt, viņš kā reiz ar atlaidi pa 2,09Ls. Tad es vēl paņēmu zilo sieru, gurķi un tomātus, divas lielās čipsu pakas. Būs arī maizīte, ja gribēsies karstāssiermaizes. Tad jau vēl picu pasūtīsim. Tā ka var jau domāt, ko pirkt, lai uzreiz zinam :) Droši vien kādu augli vēl, maybe saldējumu.

0

90

nu, vai pa Lieldienām mēs varētu ko sabīdīt? QAF and Falling for Grece un vienkārši - es tik mežonīgi gribu jūs redzēt un parunāt ar cilvēkiem, ar kuriem ir par ko runāt. Un smieties, un stulbi smaidīt... Un varbūt smilkt. Kaut kā tā. Ko darat Lieldienu brīvdienās.?  Es varu ceturtdien pa nakti, jo piektdiena brīva. ļoti piespiežotis var arī piektdien pa nakti, bet man sestdien jābūt kincenē pusvienos. Sestdien droši vien nē, lai gan var protams, bet nav ne jausmas, cikos aės no kincenes varētu projām tikt - tas var būt 18, bet var būt arī 22... Ideāli būtu svētdienas nakts, jo gan svētdiena, gan pirmdiena brīvas. Cerēju, ka sencis aizbrauks jau uz laukiem, bet diemžēl ziema atkāpjas tik lēni un viss laukos kūst un tur esot tik mežonīgi dubļi, ka sencis nemaz nevarēs iebrukt. Turklāt - viņs joprojām kāsē kā valis. Nu drīzāk - valītis, bet tomēr. Pie manis tad kauč kad vēlāk aprīlī vai maijā, bet ja pa Lieldienām ko sadomājām un ja cravey atkal uzņemtos namamātes lomu, būtu baigi super. Ko sakāt????

P.S. etansy - man sapnī tavi lemon bāri rādījās..... o.O  :blush:

0

91

albalonga написал(а):
P.S. etansy - man sapnī tavi lemon bāri rādījās..... o.O  :blush:

Es vēl turpinu jamos ēst, vēl kādi 6 gabaliņi palikuši :D :D :D

Man labāk būtu no ceturtdienas uz piektdienu, bet ja citā laikā, tad censtos pielāgoties jums :]

0

92

QAF maratons no 30.04 uz 01.05.! Kurš tiek? Es, ja pareizi sapratu, tad maratons šoreiz pie Alby :) Ja?

0

93

es ar tieku!

0

94

bumerbmw написал(а):

es ar tieku!

Yay :) Asnīt?

0

95

Dāmās, es no 29.04.-04.05. londonēšos. Mani jau sāk fascinēt fakts, ka jūsu datumi ar maniem jau kādu laiku negrib sakrist.

0

96

cravey написал(а):

Es, ja pareizi sapratu, tad maratons šoreiz pie Alby  Ja?

aha

cravey un bumy - super, super. etansy -  žžeeeeeeeeeēēēēēēēēēēēēēēēēēēēllll..... :'(

0

97

Aaaa, Asnīt, LONDONAAA  :love: Kā es tevi apskaužu!!! Ahh kā man gribētos uz Londonu  :'(

0

98

Tikko skatījos, ka airBaltic no 15-19aprīlim pārdod lētās biļetes lidojumiem no 1maija-17jūnijam. Moš tev kko izdodas atrast sev? :]

Jā, man arī dikti žēl  :dontknow:

0

99

etansy написал(а):

Tikko skatījos, ka airBaltic no 15-19aprīlim pārdod lētās biļetes lidojumiem no 1maija-17jūnijam. Moš tev kko izdodas atrast sev? :]

Pašlaik diez vai, man te vēl visādi citādi izdevumi, nevaru atļauties pašlaik :(

0

100

Alby, tev sencīts pa dārzu tais dienās (no 30.uz 01.) dzīvosies? Ja nu kas, mums ir rezerves variants pie manis taisīt, jo man mamma no 30. uz 01. brauc pie savām podrugām prom :D Lai gan es jau gribētu uz tava BIG screen skatīties  :playful:

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni