TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni


QAF maratoni

Сообщений 101 страница 119 из 119

101

nu pagaidām sencīts nav neko plānojis uz tiem datumiem. Vakar aizbrauca atpakaļ uz laukiem un nav neko teicis, ka plānotu atpakaļ braukt. Ta ka būs mans big screen. hihihih. Vispār ar Sterian sapratu, ka mežonīgi pēc qaf ilgojos, jo Sterian krieviski publicejot uzliku pie warninngiem, ka ir ietekmes no qaf un daži krievu cilvēki saka interesēties un kačāt un skatīties qaf pēc Ice is on Fire izlasīšanas un - nu jā - viņi sev to atklāt un es viņus apskaužu - jau teicu viņiem, ka mēs te 30-tajā maratonu planojam un es jau tā gaidu to datumu.

0

102

Hhahaha, man arī nežēlīgi pietrūkst QAF un tās maratonu gaisotnes  :love: Jau zinu savu reakciju, kad ieraudzīšu BK uz BIG screen :D

0

103

es zinu, ko mēs ēdīsim, bet ko mēs dzersim, dāmas?????? Es  esu apreibusi, jo šon nosalu un mājās esot iegāju veicī un nopirku Hektoru un kolu. Pirmoreiz hektoru iepirku un no 0.7 pudeles pusi esu iztempusi ar kopu pa vakaru ēdot vakariņas un seriālus skatoties. Vienkārsi tā garšo. bet tagad reibums ne pajokam. hihihihihi. Vakarm arī jack Daniels labākajās tradīcijās dzert, varam arī franču vīnu saprotams. Ko teiksiet - to nopirkšu. :D

0

104

Alby, es paņemšu to garšīgo franču vīnu un kolu, tu paņem Hektoru un arī vienu kolas pudeli :) Man Hektors tomēr labāk iet pie sirds  :blush: (man vēl mājā stāv tā 0,7l pudele un es ar vinu šad tad patukšinu :D)

0

105

hahaha, oki.

0

106

Alby, uz cikiem mums pie tevis 5dien ierasties?

0

107

Uz 21:30. Es pati būšu mājās ap 21.

Tāks, tad man Hektors jānopērk un kola. cravey, tu kopu nepērc, lai nav jāstiepj. es nopirkšu divas divlitrīgās pudeles rīt. man brīvdiena. Picas pasūtīsim. Ko vēl gribat? Kādus augļus man nopirkt, zilo sieru, vēl ko? es nez - sakat. čipšus, moš ko saldu, moš saldējumu? Es nez.

Es sestdien iešu ārā no mājas apmēram bez piecām 12, lai uz 16.trolibasu paspētu 12:10. ARespektīvi rēķināmies, ka pie manis vēlākais līdz 11:30. Respektīvi - ja rīta pusē gulēt ieejam, tad līdz 11 apmēram varam pačučēt.

0

108

Oki, jasna viss :)

Meloni varētu un lielos bumbierus (pēdējā laikā baigi iegaršojušies) un jā saldējumu arī var :) Ādažu tomātu čipsus vēl varētu  :playful: Nu tad ja picas, vairāk neko ar nevajadzēs :) Es tad to fr vīnu paņemšu - ņemšu sarkano šoreiz.

0

109

okā, rīt vai ceturtdien ta visu sapirkšu. :playful:

0

110

He he, kā jums šāds smailijs? [реклама вместо картинки]

0

111

okey esu atpalikusi no visa k'a vienm'er bet nu jā alby a kā pie tevis varēja nokļūt?

0

112

no centra ar 17 trolejbusu jābrauc uz Purvciema pusi un jākāpj ārā pieturā Ūnijas iela. Moš ar cravey sarunāsiet un kopā brauksiet?

0

113

Bumes, tiekamies 21:00 17. trolīša pieturā pretī Esplanādei? Es ar 41. busiņu līdz Esplanādei braukšu, man viņš centrā ir 21:01 (bet noteikti, ka būs ātrāk, jo jau vakars).

Alby, tad man tikai FR vīns jānopērk?

0

114

cravey написал(а):

Alby, tad man tikai FR vīns jānopērk?

aha. man vēl pa ceļam no darba Hektors un kola jānopērk, jo vakar savā slinkumā ta no mājas neizvilkos...

0

115

albalonga написал(а):

aha. man vēl pa ceļam no darba Hektors un kola jānopērk, jo vakar savā slinkumā ta no mājas neizvilkos...

:D Ok! Aa, vēl, tev būs man tie 25Ls ko atdot? Ja ne tad man jāpieiet pie bankomāta, jo man skaidras naudas vairs nav. Rīt iešu ar detour uz grāmatnīcu pēc savas atkarības (Vampire academy) grāmatas :D

P.S - Man Mikas biļeti tev aizvest?

0

116

cravey написал(а):

P.S - Man Mikas biļeti tev aizvest?

aha. Un piķi atdošu. Labi, ka atgādināji - man ar pa ceļam pie bankomāta jāpiešagā, a to picām var piķis nepietikt.

0

117

:) Oki, tad to ar ielikšu, paņemšu arī Hela disku, neesmu noskatījusies, bet moš mums šonakt sagribās :)

0

118

ok tad tiekamies pieturā!

0

119

bumerbmw написал(а):

ok tad tiekamies pieturā!

Superb ;) Savādāk jau būs satumsis un bik neomulīgi vienai :D

0

Похожие темы

Britin Queer as Folk 10.04.2014

Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF maratoni