TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 79. sērija


Sortilegio 79. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xlv3uk_sortilegio-cap-79_shortfilms

0

2

Cik gan daudz zaudēja citi seriāli, kuros nav tik attapīgu galveno varoņu! Jau dadomājās, ka Maura arī iesaistīta!!
Hmm..kas ta tās par tabletēm.. man tas nepatīk :S bet no 2. puses - man sajūta, ka tā kā tur ir arī Alekss, tad notiks kaut kas interesants un foršs!!

0

3

aNgeL написал(а):

Cik gan daudz zaudēja citi seriāli, kuros nav tik attapīgu galveno varoņu! Jau dadomājās, ka Maura arī iesaistīta!!
Hmm..kas ta tās par tabletēm.. man tas nepatīk :S bet no 2. puses - man sajūta, ka tā kā tur ir arī Alekss, tad notiks kaut kas interesants un foršs!!

hehe...piekrītu, šajā seriālā tiešām gandrīz ne uz mirkli nav garlaicīgi, viskautkas notiek un varoņi tiešām attapīgi :)
Mjā, par tabletēm - kaut kas notiksies, tik ceru, ka tas palīdzēs satuvināties MH un Aleksam  :rolleyes:

0

4

Paula nav spējīga noslēpt savu naidu pret māti! Un Elēna tik nedroša kļūst brīžos, kad jāmierina MH :D :D BEt malacis MH - stājas pretī un nepakļaujas!! Viņa tagad vispār kļuva forša!!
xi, man patīk, kā Viktorija māna Bruno :D :D un tikmēr Alekss tuvojas savai sievai.. Paula malacis - tik daudz sastāstīja par Aleksu..un ak, Alekss kā fotogrāfs - vēl skaistāku profesiju nevarēja izvēlēties  :love:  :love:  Es skatos un wnk kūstu, kā atkal no jauna viņi it kā iepazīstas, kā saskatās.. un kā gāja fotografēt un Alekss koķetēja.. aaah..un protams, paņēma viņu rokās..un MH prātā uzplaiksnīja skaistas atmiņas (cik sen tas vakars bija!!! sajūta, ka jau mūžību abi pārcietuši!) - aaakk..dievīgi!!!! Skatos uz viņiem un vislaik gribas smaidīt  :love:   :love:

0

5

:yep:  prieks par MH un Aleksu un vispār par visiem notikumiem :D MH tik tiešām tāda nepakļāvīga :D Hmm...un Elēna sāk nervozēt, nepatīk viņai, ka MH dodas ārpus viņas uzraudzības...Nez ko viņa padomāja par Paulu, no malas skatoties jau varētu šķist aizdomīga tāda nicīga attieksme  ^^
Jā, Viktorija arī baigi drosmīgā, un Bruno kā dusmu pūķis apkārt staigā :D

Un, protams, beigās MH atmiņu uzplaiksnījums, vnk ideāli...tiešām gribas smaidīt :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 79. sērija