TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » =))))


=))))

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

un ka tas attiecas pie serialiem?? ^_^
es neiebilstu bet uzradas jautajums :aggressive:

0

2

HuLiA написал(а):

un ka tas attiecas pie serialiem?? 
es neiebilstu bet uzradas jautajums

Tāpēc es jau ieliku to off-topikā - respektīvi, kaut kas, kas nav par tēmu!!!! :D

0

3

Ah, tikai nesaki albalonga, ka Tev patīk daiļslidošana, jo tad es paliktu beigta (pārāk daudz kopīgu interešu:D )-dievinu daiļslidošanu un ar tādu nepacietību gaidu Pasaules čempioātu martā.  :dance:

0

4

missy написал(а):

Ah, tikai nesaki albalonga, ka Tev patīk daiļslidošana, jo tad es paliktu beigta (pārāk daudz kopīgu interešu )-dievinu daiļslidošanu un ar tādu nepacietību gaidu Pasaules čempioātu martā.

uuuuuuuu... man arī patīk daiļslidošana... missy... vēl kaut kas kopīgs!!! :D un noteikti arī skatīsos čempieonātu, varbūt ne visu... nu bet kaut ko noteikti  :rose:
ne vispār patīk arī pašai slidot, nu bet protams, ļoti tālu no ideāla... bet ta kā esmu nedaudz crazy, ar galvu nedomāju brīžiem, tad ta tik laižu, lecu utt....  :blush2:

0

5

Julia написал(а):

uuuuuuuu... man arī patīk daiļslidošana... missy... vēl kaut kas kopīgs!!!  un noteikti arī skatīsos čempieonātu, varbūt ne visu... nu bet kaut ko noteikti   
ne vispār patīk arī pašai slidot, nu bet protams, ļoti tālu no ideāla... bet ta kā esmu nedaudz crazy, ar galvu nedomāju brīžiem, tad ta tik laižu, lecu utt....

he- jau atkal kkas kopīgs. ;)

Man arī slidot patīk, bet tikai amatiera līmenī. :D

0

6

missy написал(а):

ar tādu nepacietību gaidu Pasaules čempioātu martā

Es ar ar nepacietību gaidu pasaules čempionātu un jā - man ļoti patīk daiļslidošana!!!!!!! Redz cik mums visiem izrādās daudz to kopīgo interešu!!! :yahoo:

0

7

missy написал(а):

Man arī slidot patīk, bet tikai amatiera līmenī.

A es no slidošanas tikai vienu lietu pieprotu - gāzties!!!!!!!!!!!! :rofl:

0

8

albalonga написал(а):

A es no slidošanas tikai vienu lietu pieprotu - gāzties!!!!!!!!!!

gāžos es tad, kad saku trakot... nu spēlēt salkas.... baigi dejot ar kādu.... kaut kādus jaunus tjukus mēģināt. a man nav bail krist... piecelšos un talāk braukšu. vispār dievinu so nodarbi... tikai samērā sen sāku un reti arī iznāk...  :haha:

0

9

Es arii dievinu dalijslidoshanu  :heart:  un veel man ljooti patiik sporta dejas ;)

0

10

Daiļlidošana - baigi labā, ja to skatās!  :ok:
Es pati - uzvelciet tik man kājās slidas un tad gan veselu cirku var redzēt!!!  :lol:

0

11

albalonga написал(а):

Redz cik mums visiem izrādās daudz to kopīgo interešu!!!

Jap-prieks psr to!  :dance:

albalonga написал(а):

A es no slidošanas tikai vienu lietu pieprotu - gāzties!!!!!!!!!!!!

Nu kad es pirmo reizi uz slidām uzkāpu tad visiem pārējiem slidotājiem nācās mani ķert, viņiem jau nekas cits neatlika, jo es gāzos virsū. :lo:
Bet tad kad piešāvos tad jau gan. Bet nu vienreiz mēģināju ātruma rekordu uztaisīt-nekas labs nesanāca. :D

0

12

missy написал(а):

Nu kad es pirmo reizi uz slidām uzkāpu tad visiem pārējiem slidotājiem nācās mani ķert, viņiem jau nekas cits neatlika, jo es gāzos virsū. :lo:
Bet tad kad piešāvos tad jau gan. Bet nu vienreiz mēģināju ātruma rekordu uztaisīt-nekas labs nesanāca.

super.. :D tas, ka tu jau mēģināji ātruma rekordu uzstādīt, jau ir labi!!!! es to vien jau atbalstu!!! man prieks... un tas labi, ka tevi visi cilāja pirmajā reizē... man mans draugs pateica ņirdzot: "necelšu, to grižu saņemšu...!!!" iedomājieties, kāds džentelmens!!! ārprāts... tas bija joks, protams, bet bija smieklīgi.... es pati to personu iemācīju tādiem jokiem...  :yahoo:
kad es pirmo reizi nostājos uz slidām..  braucu pietiekami labi, un pat jau sāku blēņas darīt.. taču tā kā īpaši bieži nesanāk slidot, tad dažreiz jūtos "kak korova na ljdu" īpaši ja blakus ir labi slidotaji....  :blush:

dievinu, ka mēs te visas esam tik līdzīgas!!!  :ok:

0

13

:biggrin2: bet es kad biju siika es dejoju ari :D  nodarbojos ar profesionalu dailslidowanu

0

14

Julia написал(а):

super..  tas, ka tu jau mēģināji ātruma rekordu uzstādīt, jau ir labi!!!! es to vien jau atbalstu!!! man prieks... un tas labi, ka tevi visi cilāja pirmajā reizē... man mans draugs pateica ņirdzot: "necelšu, to grižu saņemšu...!!!" iedomājieties, kāds džentelmens!!! ārprāts... tas bija joks, protams, bet bija smieklīgi.... es pati to personu iemācīju tādiem jokiem...   
kad es pirmo reizi nostājos uz slidām..  braucu pietiekami labi, un pat jau sāku blēņas darīt.. taču tā kā īpaši bieži nesanāk slidot, tad dažreiz jūtos  īpaši ja blakus ir labi slidotaji....   
dievinu, ka mēs te visas esam tik līdzīgas!!!

džentlmenis-ha. :D

Nu jā... es toreiz laikam visiem noriebos ar savu gāzelēšanos, visi noteikti domāja tā kā Tu teici: "kak korova na ljdu". :lol:
Es arī pasen neesmu slidojusi, vispār, ceru, ka iemaņas nebūs zudušas. :D

Pārsteidzoši pat, ka tik daudz man līdzīgu cilvēku šeit-tiešām super! :) :friends:

0

15

HuLiA написал(а):

bet es kad biju siika es dejoju ari   nodarbojos ar profesionalu dailslidowanu

ooo, tad tu, Hulia, noteikti labāk par visām slido...  :ok: nu labi, noteikti labāk par mani!!!

0

16

missy написал(а):

Es arī pasen neesmu slidojusi, vispār, ceru, ka iemaņas nebūs zudušas.

nēē, nedomāju, ka tu aizmirsīsi šīs iemāņas.... es arī reti, kad eju.. piemēram, šogad biju tikai 2 reize.. :(  varbūt līdz sezonas beigām vēl kādu reizi aiziešu un tas arī viss....
par manu slidošanu domas dalās... kad biju ar puisi, kas labi slido... mana slidošanu nosauca ka ir ok.... kad biju ar draudzeni - tad viņa man nosauca par meli, jo teicu, ka slidoju so-so.... (izrādās pārāk labi)... koroče tā...  :BB:

vispār, tas ir pārsteidzoši, ka mums tik daudz līdzīga visām... laikam seriālu fani ir visi vairāk vai mazāk līdzīgi!!! :D

Отредактировано Julia (21.02.2007 21:48)

0

17

Julia написал(а):

nēē, nedomāju, ka tu aizmirsīsi šīs iemāņas.... es arī reti, kad eju.. piemēram, šogad biju tikai 2 reize..   varbūt līdz sezonas beigām vēl kādu reizi aiziešu un tas arī viss....

nu cerēsim, ka nebūšu slidošanu aizmirsusi. :D Jo tā kā īsta ziema šogad tikai nesen parādījās, pēc slidošanas tā kā neprasījās visu laiku, tāpēc es arī tikai dažas reizītes slidot esmu bijusi... Un tagad, kad sākām runāt pilnīgi sagribējās paslidot. :)

Julia написал(а):

vispār, tas ir pārsteidzoši, ka mums tik daudz līdzīga visām... laikam seriālu fani ir visi vairāk vai mazāk līdzīgi!!!

Man arī tā sāk likties, bet tas jau nav slikti. ;) Nez' ko vēl kopīgu mēs atradīsim. ;)

0

18

ja ja mes esam vvisi lidzigi tad mums ir loti viegli sarakstities :P un tas ir superrr!!

0

19

Es arī dievinu dailslidošanu un ļooti gaidu čempionātu martā!! :):) Es tik ļoti brīnos, ka ne tikai ir nu ar ko par seriāliem sarunāties, bet pat atradu domubiedrus daiļslidošanā!!! :)

Mana slidošana.. em.. njā.. nu it kā uz slidām turos, bet uz slidām esmu bijusi tikai kādus 2 gadus atpakaļ dažas reizes..  :blush: lai gan skatoties uz to visu sapņoju arī tā mācēt slidot..!!

0

20

Ah, vot tagad skatos Averbuha un Lobačevas 2004.gada šovu.. tik fantastiski...!!! sēžu un sapņoju.. atceros pagājušo gadu un sapņoju par aprīli...  :heart:  :heart:  :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » =))))