TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » =))))


=))))

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Te tieshaam tik daudz dailjslidoshanas fanu? :dance:

0

22

cravey написал(а):

Te tieshaam tik daudz dailjslidoshanas fanu?

Un kā izskatās vēl viens piebiedrojies - turklāt visaktīvākais - pat uz čempionātiem braukā - lieliski!!!!!! :D  Beidzot mūsu daiļslidošanas sadaļa aktivizēsies!

0

23

Aaa, ideali :) Vasaraa uznaaca iedvesma un izveidoju Zhubeeram neoficiaalo latvieshu majaslapu, par kuru vinjs ir informets un nosutija lielu paldies :boast: :
http://www.freewebs.com/brian-joubert/

0

24

cravey написал(а):

Vasaraa uznaaca iedvesma un izveidoju Zhubeeram neoficiaalo latvieshu majaslapu, par kuru vinjs ir informets un nosutija lielu paldies

malacīte  :rose:  neesmu daiļslidošanas fane un vispār skatos diezgan reti, un lai gan varbūt nelogiski, taču arī dievinu daiļslidošanu un vispār ledu, dejas, mūziku, tērpus utt.. :)

0

25

Jaaa, un dazhreiz ta ir riktigi laba atslodze, turklaat bez kautinjiem, atskjiriibaa no hokeja, kuraa bez tiem nevar iztikt ( kaut gan hokejs ar ir laba lieta :lol:  ) Kaut gan, ja tiesneshi iedod parak sudigas atzimes kadam, kursh ir pelnijis daudz labakas, tad daudz lidz botu meshanai netruukst :D ( Varshavaa ar bij paaris gadijumi, kad skatiitaaji bij baig neapmierinaatie, un izkaneeja visadas "skanjas" , tik pa TV to noklusee kaut kaa  :angry2:  )

Отредактировано cravey (19.09.2007 13:15)

0

26

Oo, nu tu šķieti tiešām lielākā fane no mums visām!!! Es ne par vienu konkrētu tik ļoti nefanoju, protams, ir (bija) mīluļi, bet lai pat lapas taisītu un uz čempjiem braukātu.. respect! :) Es apmierinos ar tv un ledus šoviem Rīgā - nu, tajos jau arī piedalās mani mīluļi. :D

0

27

Jap, starp citu, kursh ies 10. novembrii uz Skating Champion, European tour? Es jau nopirku biletes :P

0

28

Tāāāks, kas tas ir?? Kur tas ir??

0

29

Āāāā, atradu... āāāā - es GRIBU!!! Velns... 2 šovi vienā gadā? Ai, pie velna - es GRIBU! :D Un tik salīdzinoši lētas biļetes :O NE kā krievu zvaigznes.. Ak, un mani mīļotie lietuvieši būs!!! Man vajag... !!!

0

30

Hhahahaahahaha, jee, atradu vel dazhus trakos :lol:  Jaaa, biletes tieshaam leetas, es nopirku lejaa 104.sektoraa pa 25Ls, pirmo reizi leja sedeshu pie tam vel 3.rindaa!! Man skjiet es tur nojugsos :D Cerams, ka bus Kandeloro un Gwendals Peizeraa/Marina Anissina un protams lietuvieshi :aksts:
Biletes var nopirkt:
www.bilesuserviss.lv

Info:
http://www.makroconcert.com/lv.php/even … tour-2007/

0

31

Nu es jau to visu pati paspēju atrast. :D Ak, es arī gribu apmēram tur, kur tu!! Es tur sēdeju pagājšgad - nu, kad pirmo reizi Latvijā bija krievi - Ledus simfonija. Ak - nu tiešām likās, ka nomiršu!!! Navka&Kostamarovs ar Karmenu, lietuvieši ar "Operas spoku" un "Pirātiem" - es vienkārši neticēju, ka to visu redzu savām acīm!!!!!!!!

0

32

Jaa, tas ir neticami!!
Varshavaa es sedeju 2.rindaa virieshu isajaa programma, tieshi pie tas vietas kur vin iatzimes gaida :D Tas biaj vnk  :yahoo:  :yahoo:  :blush:

0

33

Ohoooo - domāju gan, ka tas bija kaut kas!!! Super!! :)

0

34

Braiena jaunaa iisaa programma :superman: :
http://www.youtube.com/watch?v=p8wKVKGgvXs

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » =))))