TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x15 - Marry-Go-Round


Charmed 4x15 - Marry-Go-Round

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Peidža kārtīs redz kaut ko ļaunu saistībā ar Koulu un Fēbi, taču Kouls pārliecina viņu, ka nav jātic visam. Kouls panāk, lai visādas lietas saistībā ar kāzām noiet greizi, un Fēbe visā vaino Peidžu. Galā Sīra un Kouls panāk , lai ceremonija notiek Melnās maģijas iespaidā..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZEFxH1Xe0Fo[/youtube]

0

3

Kopumā man patika šī sērija. Kāzas man arī patika., ja ne tās biežās izjaukšanas. :D  Atdzīšos, ka reizēm Peidža man krit uz nerviem..  :angry:  Tieši viņa no māsam visvairāk neuzticejās Koulam...Bet, Kouls savā elementā.Tik aburoši demonisks. :D

0

4

Mariposa написал(а):

Atdzīšos, ka reizēm Peidža man krit uz nerviem..

jāa.. ja jāizvēlas starp Koulu un Peidžu, tad izvēlos Koulu..un tā kā abi katrs savā frontē,°tad.. esmu pret Peidžu :D

0

5

aNgeL написал(а):

ja jāizvēlas starp Koulu un Peidžu

Es tak ar izvēlētos Koulu, kā gan es varētu apmainīt Koulu pret kaut ko citu.. :D

0

6

Mariposa написал(а):

Es tak ar izvēlētos Koulu, kā gan es varētu apmainīt Koulu pret kaut ko citu..

es jau tā arī sapratu :D

0

7

es gan izvēlētos Peidžu :D

0

8

Norkys написал(а):

es gan izvēlētos Peidžu :D

Katram savs  :D .Vienam pievelk dēmoni, otram  labas raganas. :D  :) Forši, ka te vēl kāds paradā intresi par Amuletu. :shine:

0

9

man vienkārši nekad nav paticis Kouls :D

0

10

To es jau zinu!! bet pareiz.. mēs te ar Mariposu pret Peidžu..un līdzsvaram vajag kādu, kas ir par Peidžu!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x15 - Marry-Go-Round