TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x18 - Bite me


Charmed 4x18 - Bite me

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Peidža kļūst arvien aizdomīgāka attiecībā pret Koulu, uzskatot, ka viņš ir saistīts ar kaut ko netīru. Tikmēr vampīru karaliele nolemj atriebties Koulam un šim nolūkam izmanto Peidžu, pārvēršot arī viņu par vampīru.. Peidžai atliek tikai nogalināt savu pirmo upuri.
Fēbe fiziski jūtas sliktas, Paipere izsaka  aizdomas, ka Fēbe iespējams ir stāvoklī..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZnLIjubfQFc[/youtube]

0

3

ah, šajā sērijā ir dažas tik dievinošas lietas! piem, cik dusmīgs kļuva Kouls, kad uzzināja, ka Fēbei ieskrāpēja harpija.. un vēlāk, kā viņš pavēlēja dēmoniem, lai šie neaiztiek Fēbi.. un cik tas galā bija smieklīgi, kad Paipere ar Febi bija kapsētā un nesaprata, kāpēc dēmoni bēg no viņām :D :D :D :D
ah, cik romantiski no Koula puses!! īstenībā tas ir tiiiik izdevīgi, kad esi labā ragana un vīrs Tumsas valdnieks!  :love:

Man vēl ļoti patika, kā Peidža izskatījās vampīrienes tērpā - viņai ļoti piestāv sarkanie toņi :)

0

4

aNgeL написал(а):

īstenībā tas ir tiiiik izdevīgi, kad esi labā ragana un vīrs Tumsas valdnieks!  :love:

Toč :rofl:

0

5

Mja, tikai skumji, ka tas tā pastāvēt nevar.. - Fēbe nevar cīnīties par labo, nenogalinot ļaunos..un otrādi nevar būt..

0

6

aNgeL написал(а):

un otrādi nevar būt..

Jā, viss būtu pa visam citādi, ja viņa varēru.. :sceptic:

0

7

aNgeL написал(а):

Febi bija kapsētā un nesaprata, kāpēc dēmoni bēg no viņām

Jap, šitais bija  :D , bet vipārībā šī sērija man visvairāk patika, ja vien Kouls nebūtu griējis Fēbi padarīt ļaunu. A, viņš to S..aimirsu, kā to sievieti sauca, nu tā ar sarkano kleitu, nevarēja viņu iznīcināt.?

0

8

Laikam par Sīru runā??
ak.mjāa.. man dikti nepatika, ka viņš centās attālināt Fēbi no māsām.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x18 - Bite me