TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x19 - We're Off To See the Wizard


Charmed 4x19 - We're Off To See the Wizard

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Fēbe izstāsta māsām, ka ir stāvoklī un vēlāk arī Koulam. Paipere un Peidža noslēdz darījumu ar burvi, lai nozagtu tumsas grāmatu un nepieļautu jaunā Tumsas valdnieka kronēšanu. Cīņas laikā Fēbei pēkšņi rodas spējas raidīt uguni. Peidža izstāsta Fēbei par savām aizdomām, ka Kouls saistīts ar dēmoniem. Fēbe dodas mājās, kur viņai parādās vīzija - Kouls tik tiešām ir saistīts ar tumsas pasauli.. Tikmēr burvis izzog no māsās tumsas grāmatu..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h0FfgTqx0Zo[/youtube]

0

3

ak, šī ir forša sērija!! man patika, kā Fēbe izstāstīja Koulam , ka ir stāvoklī un uzreiz lifta durvis ciet.. Un Koula reakcija  :love:  uztaisija bērnistabu, pilns ilūziju :) ak, un Fēbei tāā piestāv ugunsspējas!!  :love:
Mja, šajā sērijā Kouls uzvarēja Tumsas valdnieku, bija gatavs atteikties no tā, bet Fēbe pati to nepieļāva.. :( Vēl viens moments, kurā parādās, ka Kouls ir cīnījies pret un nebija pelnījis Fēbes naidu.. :(

0

4

aNgeL написал(а):

Mja, šajā sērijā Kouls uzvarēja Tumsas valdnieku, bija gatavs atteikties no tā, bet Fēbe pati to nepieļāva.. :( Vēl viens moments, kurā parādās, ka Kouls ir cīnījies pret un nebija pelnījis Fēbes naidu.. :(

Jā...re kur šeit arī parādījās, ka Peidža ir gatava uz visu, lai pierādītu savu taisnība, ka Kouls ir dēmons..Retā sērija kuru redzēju pa tv šodien..Es pamodos un pl. bija 9. es uzreiz acerējos, ka tak iet Amulets :D
Man pietrūks Amulets no rītiem, jo ceturdien atgriezīšos skolā :(  Vispār daudz es skatijos tikai Koula un Fēbes dēļ..Kad Koulu padzina, tad es ar nepatiku skatijos uz visiem Fēbes draugiem :D  Viens man gan patika..Džeisons laikam..bet, viņš nevarēja pieņemt, ka Fēbe ir ragana  :disappointed:

0

5

Mariposa написал(а):

re kur šeit arī parādījās, ka Peidža ir gatava uz visu, lai pierādītu savu taisnība, ka Kouls ir dēmons..

Jāā.. Viņa galīgi pret Koulu nostājusies.. Vismaz Paipere nav tik ļoti pret, un it kā aizstāv Koulu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x19 - We're Off To See the Wizard