TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x20 - Long Live The Queen


Charmed 4x20 - Long Live The Queen

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Fēbe kļūst par Tumsas karalieni, tacu viņa ierauga viziju, kurā kādam nevainīgajam draud briesmas. Viņa dodas pie māsām, lai palīdzetu glābt nevainīgos, taču tajā pat laikā viņa nespēj iznīcināt dēmonus, tikmēr tumsas pasaulē izplatās baumas, ka karaliene ir joprojām izredzēto pusē. Fēbe nonāk smagākās izvēles priekšā - Kouls vai māsas.

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2YV2sHKJE4I[/youtube]

0

3

Dievinu šajā sērijā Fēbi - viņa ir vienreizēja Tumsas valdniece - tā iebiedē visus dēmonus :D bet tajā pat laikā nespēj uzreiz viņus iznīcināt :D
eeehh..bet nu jāa.. smaga sērija..kad 1. reizi skatījos biju notraumēta, īpasi, kad nākamajā sērijā neparādījās Kouls..man likās, ka viss.. brr.. eeh.. žēl, ka Kouls gribēja nogalināt Paiperi un Peidžu :( bet vispār visa tā epizode, kā Fēbe paņem kristālu, vārdi , kurus teica Koulam un tas viss ko izjuta - fantastiski! tikai...briesmīgi :(

0

4

aNgeL написал(а):

vispār visa tā epizode, kā Fēbe paņem kristālu, vārdi , kurus teica Koulam un tas viss ko izjuta - fantastiski! tikai...briesmīgi

JĀ, es pat gandrīz  apraudājos.  :( .Pati, pēc tam ar pārdzīvoja..

0

5

Mariposa написал(а):

JĀ, es pat gandrīz  apraudājos.   .Pati, pēc tam ar pārdzīvoja..

aha.. oi, ja viņa nepārdzīvotu, tad tas vispār finish būtu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x20 - Long Live The Queen