TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 86. sērija


Sortilegio 86. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xm4kfz_sortilegio-cap-86_shortfilms

0

2

awww.. cik jauki, kad MH un Aleks saprotas!! a viņa ari baigā - pievāca Aleksa istabu..nu ok  - kādu laiciņu nu jau abu istaba :D Cik Aleksam ir jābūt pacietīgam! un viņu vēl moka visas tas domas par Bruno un MH!
Man dikti patika abi bērnistabā, tik mīlīgi :)
Un beigas... Beidzot MH pārliecinājās , ka ir MH! bet tas tā pašausmīgi.. ai, Alekss varēja viņu pārliecināt vien ar tekstu, ka viņas klātbūtnē jūt, ka tā ir viņa :D :D
Man patika, ka tam ārstam (ļaunajam) datorā ekrānā rādījās ķīmiskie elementi - vismaz kkā reālāk parāda , ka viņš tiešām ir mediķis

0

3

Aizmirsu pieminēt. Man tā patika, kad Alekss teica, ka ja MH kaut ko jūt pret Bruno, tad viņš nogalinās Bruno :D :D

0

4

Mmm...jauku vakaru pavadīja Alekss un MH...gluži kā sākumā.

Šausmas! Bruno nošāva Ulises...tagad tik jācer, ka atklās, ka to izdarīja Bruno...
man tik nav skaidrs, kāpēc viņš it kā piegāja pie dzērieniem (laikam Rakelas mājā), bet neko nepaņēma...

Jee...beidzot MH būs pārliecināta, ka viņa nav Sandra :) grūti viņai būs pieņemt patiesību, bet gan jau ar laiku...turklāt viņa tagad zina, ka Alekss ir viņas vīrs un viņai vēl ir Tonijs un pārējie ģimenes locekļi, kas viņu mīl :)

0

5

sigsaster написал(а):

Mmm...jauku vakaru pavadīja Alekss un MH...gluži kā sākumā

tas man patīk vislabāk, ka viņi atkal visu izdzīvo kā no sākuma..ja sākumā Aleksam bija atmiņas zudums (tas gan maldīgs bija..), un neatcerējās savu sievu, tad tagad MH zaudējusi atmiņu un neatceras savu vīru!!! eeuu..es pati tikko sapratu šo foršo sakarību  :love:  :love:  :love:

0

6

ak, jāa. Sigsaster, Tev ir tik foršs paraksts par godu Aleksam un MH  :love:

0

7

aNgeL написал(а):

tas man patīk vislabāk, ka viņi atkal visu izdzīvo kā no sākuma..ja sākumā Aleksam bija atmiņas zudums (tas gan maldīgs bija..), un neatcerējās savu sievu, tad tagad MH zaudējusi atmiņu un neatceras savu vīru!!! eeuu..es pati tikko sapratu šo foršo sakarību

:D aNgeL, es par šito nemaz nebiju iedomājusies...tik tiešām baigi forši :)

aNgeL написал(а):

ak, jāa. Sigsaster, Tev ir tik foršs paraksts par godu Aleksam un MH

Paldies, beidzot sanāca ielikt, savādāk visu laiku atlieku un atlieku...  :blush:

Отредактировано sigsaster (30.09.2009 14:34)

0

8

Tāpēc jau arī Alekss ''neatcerējās''Mariju Hosē,ka nebija jau ko atcerēties,jo tas taču bija Bruno,kurš kā Alehandro Lombardo ''apprecējās'' ar Mariju Hosē,bet lai nu tas paliek,jo mēs jau sen esam pieradušas uzskatīt Aleksu par Marijas Hosē vīru,tādēļ to,ka tagad Marija Hosē amnēzijas dēļ neatcerās Aleksu,ir tiešām kā notikumu atkārtošanās,tikai šoreiz abi ir mainītās lomās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 86. sērija