TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x01 - 02 - A witch's tale


Charmed 5x01 - 02 - A witch's tale

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Peidža ir paaugstināta par sociālo darbinieci. Leo pārmet Paiperei , ka viņa tik bezrūpīgi izturas esot stāvoklī, jo viņas māte rīkojās tāpat un nomira. Paiperei rodas bailes no dēmoniem. Fēbe jūtas laimīga, ka beidzot šķirsies no Koula, taču pēdējā brīdī viņš ierodas, sakot, ka mīl Fēbi un izmantos savas spējas labos nolūkos. Fēbe nevēlas Koulu vairs redzēt. Māsas iepazīstas ar Milliju, kura ir.. nāriņa! Viņa lūdz palīdzību cīnīties pret jūras raganu, taču izšķirošā brīdī Paipere nobīstas, un Millija tiek nolaupīta.  Māsas atrod buramvārdus, lai atrastu Milliju, kuru rezultātā Fēbe pārtop par nāriņu! un viņa vairs nedomā atgriezties atpakaļ, bet gan palikt jūrā..
Taču drīz vien pēc jaunās nāriņas sāk tīkot Nekrons, kurš vēlas iegūt nemirstību. Paipere izrunā drosmes buramvārdus un kļūst ne vien bezbailīga, bet pati dodas pretī briesmām. Peidža saprot, ka vienīgais, kurš var glābt Fēbi, ir Kouls

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WyQUqqLIPYs[/youtube]

0

3

Ak, kā es dievinu šo sēriju...varu skatīties, skatīties un skatīties... Uzreiz var just, cik pieradušas aktrises ir pie šī seriāla..jūtams tāds mājīgums starp varoņiem , tuvums! Un Kouls  :love:  Un nāriņu pasaule  :love:  :love:  Dievīgi!!

0

4

aNgeL написал(а):

Uzreiz var just, cik pieradušas aktrises ir pie šī seriāla..jūtams tāds mājīgums starp varoņiem , tuvums!

Tas gan..Ta kā nemaz nebūtu jātēlo :)

aNgeL написал(а):

Un Kouls  :love:  Un nāriņu pasaule  :love:  :love:  Dievīgi!!

Labi, Fēbe vēl pārdzīvoja, bet kapē viņa nevarēja paņemt Koulu atpakaļ...Es viņai to nepiedošu :D

0

5

Mariposa написал(а):

Labi, Fēbe vēl pārdzīvoja, bet kapē viņa nevarēja paņemt Koulu atpakaļ...Es viņai to nepiedošu

es arī..

Mariposa написал(а):

Tas gan..Ta kā nemaz nebūtu jātēlo

aha :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x01 - 02 - A witch's tale