TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 87. sērija


Sortilegio 87. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://www.dailymotion.com/video/xm54dh_sortilegio-cap-87_shortfilms

0

2

ak, kā Alekss mokās.. pagātne atkārtojas.. arī sākotnējās sērijās viņš domāja par to, vai MH ir bijusi ar Bruno.

0

3

Vai, kāā man palika žēl Aleksa, kad MH pateica, ka šaubās, vai vispār grib viņu mīlēt...un tad nopriecājos, ka tēvs un Paula izstāstīja, kā Alekss pārdzīvoja MH nolaupīšanu..un MH nāca pie prāta - devās pie Aleksa....un  tagad viņi atkal soli pa solītim izdzīvo savu attiecību sākumu...tik skaisti  :love:  :love:  Un MH gan jau pamanīja atšķirību, kā Bruno uzspieda attiecības un cik Alekss ir pacietīgs :)
un prieks , ka beigās kkā bišķi uzlabojās MH un Rakeles attiecības..vispar nesakašķējās un civilizēti pārmija tos vārdus :)

0

4

Starpcitu, man ļoti patīk, ka arī šīs Karlas Estradas telenoveles beigās aktieri sāk pateikties un atvadīties...un beigās , protams, tie būs Viljams un Žaklīna  :love: Atceros, kā Pasion man patika īsās aktieru atvadas un pateicības  :love:

0

5

oooo...cik mīļi, ka Fernando uzdāvināja māsai sunīti :)
Mjā un Bruno, atkal greizsirdīgs un skaudīgs...sadomājies nez ko, ka ticis apdalīts...ehh...pats savu dzīvi sagandē šādi....
Beidzot Alekss pajautāja MH, lai vairs nav jāšaubās...forši :) tagad vismaz vienas rūpes mazāk..bet...uhh...kā MH sāpināja Aleksu, kad pateica, ka viņa pēc visa notikušā nevar atvērt viņam savu sirdi...tik žēl man viņa... :(
Man baigi patika, ka MH pateica Aleksam, ka viņš ir ļoti labs cilvēks...tas bija tik mīļi...aaa...un vēl patika, kā Paula atņēma Mauras sveicienu :D
Vēl man prieks, ka Lisetei uzradusies tāda laba draudzene :)
Un vispār tik daudz jauku un mīļu ainu ar Aleksu un MH  :love: un tik jauki, ka Alekss ir ar mieru pagaidīt, kamēr MH būs pilnīgi droša un mīlēs viņu...tik aizkustinoši viss...  :love:  :love:

aNgeL написал(а):

un prieks , ka beigās kkā bišķi uzlabojās MH un Rakeles attiecības..vispar nesakašķējās un civilizēti pārmija tos vārdus

jā, es ar par to priecājos

0

6

sigsaster написал(а):

oooo...cik mīļi, ka Fernando uzdāvināja māsai sunīti

āā.. jāa. man ļoti patika šī aina, kā Katja spēlējas ar suņuku  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 87. sērija