TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 88. sērija


Sortilegio 88. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://www.dailymotion.com/video/xm995w_sortilegio-cap-88_shortfilms

0

2

es jau sen gaidu, kad MH un Alekss dosies pie Porfirio!! °beidzot!! nešaubos, ka viņam Alekss patiks  :love:  vienīgais..nabaga večuks trieku dabūs uzzinot tādu patiesību..

0

3

aNgeL написал(а):

es jau sen gaidu, kad MH un Alekss dosies pie Porfirio!! °beidzot!! nešaubos, ka viņam Alekss patiks    vienīgais..nabaga večuks trieku dabūs uzzinot tādu patiesību..

es arī ;) visu laiku vēl domāju, via tiešām Porfirio neliekas aizdomīgi, ka Sandra tik ilgi nav viņu apciemojusi. Un, protams, Alekss viņam patiks...kā gan savādāk...ceru, ka viņš atlabs...gribu, lai iepazīstas ar Toniju un vispār, lai piedzīvo labas vecumdienas...nevis visu laiku tik jācīnās ar Elēnu un viņas vīru..kas tā par dzīvi bez tuvinieku mīlestības..

0

4

ak, cik jauki atkal dzirdēt, kā Aleks visu laiku uzrunā MH par "mi cielo"  :love: un vislaik staigā abi sadevušies rociņās un tādi mīlīgi..vienīgais man gribētos lai MH vairāk stāsta par to, kā jūtas, vai sāk atcerēties jūtas pret Aleksu un tml.
Nabaga Porfirio, dabūja tādu šoku!! bet foršs brīdis sanāca, kad Alekss nosauca MH par 'mi amor" un Porfirio uzreiz tā sabozījās.. :D :D un cik jauki, ka viņš grib Toniju redzēt :)
Man jau no 1. brīža nepatika tā vieta uz kuru devās Fernando..tak skaidrs, ka tie visi vīrieši aizstāvēs to vīrieti, a šis sāka kauties :S :S mjaa.. Katja dabūja mācību - bet drausmīgi :(
Un tagad Maura tur lakstojas ap MH ..ka tik turēt MH tālāk no Aleksa.. ak, gribu , lai viņi apprecas!!!!

0

5

Cik nesavtīgi Lisete rīkojas...prieks par viņu :)
Ooo...pārsteigums....Rakela atteicās no grādīgā dzēriena...malacīte
Nabaga Porfirio, tik daudz jāpārcieš..bet MH taču arī ir viņa mazmeita...nu nav viņa Sandra, bet mīl taču viņa veco vīriņu...gaidu kad viņš iepazīsies arī ar Toniju :)
:D nepateica MH Elēnai, ka visu izstāstīja :D

aNgeL написал(а):

vienīgais man gribētos lai MH vairāk stāsta par to, kā jūtas, vai sāk atcerēties jūtas pret Aleksu un tml.

jā, es katrā sērijā gaidu, ka viņa kaut ko atcerēsies..

aNgeL написал(а):

Man jau no 1. brīža nepatika tā vieta uz kuru devās Fernando..tak skaidrs, ka tie visi vīrieši aizstāvēs to vīrieti, a šis sāka kauties :S :S

Nu jā, tā vieta nebija laba, bet īstenībā nesapratu kāpēc šie aizstāvēja to tur, vai tad šis kāds galvenais šiem...un nesaprotu kāpēc visi tik skatījās, bet neko nedarīja, bļaustīties vien zināja  :angry:  nabaga Fernando...nav viņš pelnījis ko tādu...un Katja ar dabūs ciest un jutīsies vainīga, jā, tagad viņa tiek sodīta par visu...bet, manuprāt, justies vainīgai brāļa nelaimē - tas ir par daudz :(

aNgeL написал(а):

Un tagad Maura tur lakstojas ap MH ..ka tik turēt MH tālāk no Aleksa..ak, gribu , lai viņi apprecas!!!!

:yep: es arī  :P   Un Maura arvien egoistiskāka kļūst...nu dabūs arī viņa pēc nopelniem...tagad uzmetusies apr baigo MH draudzeni un izpalīdzi  :angry:

0

6

sigsaster написал(а):

Cik nesavtīgi Lisete rīkojas...prieks par viņu

Ahaa.. tik patīkami un jauki :)

sigsaster написал(а):

Ooo...pārsteigums....Rakela atteicās no grādīgā dzēriena...malacīte

es arī biju pārsteigta, ka viņa nopietni nolēmusi pildīt solījumu!! forši!

sigsaster написал(а):

Nabaga Porfirio, tik daudz jāpārcieš..bet MH taču arī ir viņa mazmeita...nu nav viņa Sandra, bet mīl taču viņa veco vīriņu

man patika, kad viņš teica, ka droši vien MH vajadzīga viņa nauda un kā Alekss uzreiz sāka aizstāvēt MH!!!  :love:

sigsaster написал(а):

nesaprotu kāpēc visi tik skatījās, bet neko nedarīja, bļaustīties vien zināja

vo vo...bet tā viņi dara parasti...

sigsaster написал(а):

bet, manuprāt, justies vainīgai brāļa nelaimē - tas ir par daudz

piekrītu :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 88. sērija