TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - 8. sērija


Zorro - 8. sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

:rofl:  :rofl:  :rofl:

Nu tagad es beidzot sapratu to domu pēc kādas viņi filmē šito telenoveli. Viņš atkal visu uztaisīja tā, ka viņa noticēs, ka viņš nav Zorro. Nu bet vispār - stulba tad jau viņa ir, ja noticēs, ka viņš nav Zorro - bet noteikti noticēs un tā tas sižets tiks veidots!!!! :lol:

0

2

aaaaaaaaaaaaaaaah... gāda sērija un kādas beigas!!! nu vispār, šajā situācijā kā viņi apmānija Esmeraldi, var viegli noticēt, ka Diego nav Zorro.... ja Diego vienkārši tagad visu noleigtu, tikai ar vārdiem, tad Esmeraldai nevadzētu ticēt, bet tā kā viņi vēl to viltus Zorro parādīja... tad Esmeraldai nekas cits neatliek. un arī Diego ir izskairdojums, kāpēc tipa pie tas upes viņš sameloja, ka ir Zorro - lai dabūtu Esmi...

0

3

Nu man tāda ideja bija ienākusi prātā, ka ja viņš izdomās noliegt, ka varētu kaut kādīgi viltus Zorro parādīt. :D  Interesanti kāda bus Esmes reakcija? :D
A man tik smieklīgi bija, ka kad tas, oj kā nu viņu sauca, tas tip policists atrada viņus un Diego apr tādu nevarīgo atkal izlikās. :D
Oj, pa pusdienu jau aizmirsās viss, ko gribēju teikt. :(

0

4

Nu gan sērija!
Viltnieks tas Djego, bet īstenībā es jau domāju, ka nevar tā būt, ka Esmeralda tagad zinās par Zorro&Djego. :D

Gaidu rītdienas sēriju! Būs interesanti! :dance:

0

5

ja! es ari gaidu!! un pat redzeshu jau no rita! vel 1 skolotaja slima...

0

6

Paloma написал(а):

vel 1 skolotaja slima...

oooi kāds prieks, ne??? tagad gripa staigā.... turaties visas meitenes, neslimojat!!! ;)

es arī gaidu Zorro sēriju... vispār tik forši, ka mums ir tāda iespēja to skatīties.... vienam cilvekam pastāstīju, tas jau domā ka drīz varbūt gribēs zorro sev arī... lai spāņu valodu mācīties :D

0

7

Julia написал(а):

es arī gaidu Zorro sēriju... vispār tik forši, ka mums ir tāda iespēja to skatīties.... vienam cilvekam pastāstīju, tas jau domā ka drīz varbūt gribēs zorro sev arī... lai spāņu valodu mācīties

Aicini tik viņu uz forumu - spāņu val mēs te viņam samācīsim... :D

0

8

Julia написал(а):

oooi kāds prieks, ne??? tagad gripa staigā....

Mums jau otro nedēļu tā. :D haļava skolā. A klase visa vesela, a skolotāji slimo. :D Un matemāt8ikas skolotāja, kas visā skolas 7-8 gadu pastāvēšanas vēsturē nebija slimojusi, saslima!!! Rīt 1 stunda, kas sākas 11.25 :D
Pateicoties tam uzreiz redzēšu Likmi un agri arī Zorro!! Urā!  :clapping:

0

9

Julia написал(а):

vienam cilvekam pastāstīju, tas jau domā ka drīz varbūt gribēs zorro sev arī... lai spāņu valodu mācīties

Labākais veids kā iemācīties spāņu valodu!! :D

0

10

Julia написал(а):

es arī gaidu Zorro sēriju... vispār tik forši, ka mums ir tāda iespēja to skatīties.... vienam cilvekam pastāstīju, tas jau domā ka drīz varbūt gribēs zorro sev arī... lai spāņu valodu mācīties

Mums tiešām ir tāāda iespēja-exkluzīva! Iedomājieties, skatamies gandrīz reizē ar spāņiem&amerikāņiem. Uh. Pateicoties mūsu privātajam Telemundo-albalongai! :D ;)

Es tikai nesen aptvēru cik daudz spāniski saprotu... Nekad nebiju domājusi, ka varētu skatities seriālu spāniski! Bet redz' kā sanāca... :)

Отредактировано missy (22.02.2007 23:25)

0

11

Paloma написал(а):

Pateicoties tam uzreiz redzēšu Likmi un agri arī Zorro!! Urā!

Super!!! Tas dikti labi. Centīšos Zorro sēriju cik iespējams agri ielikt!!!

Paloma написал(а):

Labākais veids kā iemācīties spāņu valodu!!

Tā tas tiešām ir - es no telenovelēm jau diezgan labi esmu apguvusi!!!!

missy написал(а):

Mums tiešām ir tāāda iespēja-exkluzīva! Iedomājieties, skatamies gandrīz reizē ar spāņiem&amerikāņiem. Uh. Pateicoties mūsu privātjam Telemundo-albalongai! 
Es tikai nesen aptvēru cik daudz spāniski saprotu... Nekad nebiju domājusi, ka varētu skatities seriālu spāniski! Bet redz' kā sanāca...

Jā, nu varu dabūt jau arī citu Telemundo telenoveļu video, bet nevar - nav tādas intereses sekot līdzi tik daudziem - pietiek ar Zorro!!!! Un redz - visam ir pirmā reize. Jo vairāk skatos pāniski, jo labāk sāku saprast. Vēl arī dažādu info tulkoju no spāņu val un tā uzzinu arvien vairāk un vairāk vārdu. Pat gramatikas principus esmu sapratusis un man draudzene, kura pārvācās uz Vāciju - grāmatas un vārdnīcas sadeva - tā nu es pamazām apgūstu to spāņu val... :D  Lai gan protams, kad skatos, pilnīgi visu jau ar nesaprotu!

0

12

albalonga написал(а):

Jā, nu varu dabūt jau arī citu Telemundo telenoveļu video, bet nevar - nav tādas intereses sekot līdzi tik daudziem - pietiek ar Zorro!!!! Un redz - visam ir pirmā reize. Jo vairāk skatos pāniski, jo labāk sāku saprast. Vēl arī dažādu info tulkoju no spāņu val un tā uzzinu arvien vairāk un vairāk vārdu. Pat gramatikas principus esmu sapratusis un man draudzene, kura pārvācās uz Vāciju - grāmatas un vārdnīcas sadeva - tā nu es pamazām apgūstu to spāņu val...   Lai gan protams, kad skatos, pilnīgi visu jau ar nesaprotu!

Nū jā... man arī ar "Zorro" pilnīgi pietiek. Un ir jau vēl "Likme" :D tā kā...

Man vispār spāņu val. ļoti patīk-pēdējā laikā it īpaši. Un pašai prieks, ka es saprotu. Protams, arī ne visu (daži dialogi ir tādi, kurus saprotu pilnībā, a citos atkal vajag pasmadzeņot :D), bet tomēr seriālu uzvert varu! :)

0

13

Paloma написал(а):

Labākais veids kā iemācīties spāņu valodu!!

Pilnībā piekrītu! ^_^  Viss cik es māku spāņu valodu nāk no telenoveļu skatīšanās. Kādreiz tikai dzirdēju, kas apakšā pa TV latviskajam skanēja, bet, nu pateicoties šim forumam, varu skatīties pa taisno spāniski. Nekāds profs jau neesmu (pat galīgi tālu no tā), bet nu jau  varu uztvert vai visu dialogu jēgu,  tas ir manuprāt ļoti labi! Un ja šitā ar es turpināšu tad varbūt mans sapnis - mācēt spāniski perfekti - ir arī piepildāms... :yes:

0

14

very intresting series

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - 8. sērija