TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mairīnas Villanoevas un Eduardo Santamarinas bērniņš


Mairīnas Villanoevas un Eduardo Santamarinas bērniņš

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.tvyespectaculos.com/wp-content/uploads/2009/09/Mayrin-eduardo-hija-hola.jpg

Después de unos meses de nacida, por fin podemos conocer a Julia, la hija de Mayrin Villanueva y Eduardo Santamarina, quienes la presentan en la Revista ¡HOLA!.

Sin duda de trata de una bebé muy linda y que es muy amada por sus padres y hermanos. Así que quienes desean conocer a la niña, podrán hacerlo por medio de dicha publicación.

Además podrán encontrar información sobre la despedida que Lidia Ávila dió a su hija, por medio de una misa en la Basilica de Guadalupe.

Portada Cortesía Revista ¡HOLA!

0

2

Viņi visi trīs izskatās tik lieliski.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

Viņi visi trīs izskatās tik lieliski.

Jap, :love:  man gan jautājums no kā tad bērns bijs Suzennai Gonzalezai..viņa taču bija ar Santamarinu :dontknow:

0

4

Mariposa написал(а):

Jap, :love:  man gan jautājums no kā tad bērns bijs Suzennai Gonzalezai..viņa taču bija ar Santamarinu :dontknow:

Mums iespējams nav lemts to uzināt, bet cik sapratu ne Santamarina un ne tas otrs. kāds par kuru neviensneko nezin.

0

5

ak , tik tiešām viņi °izskatās ļoti jauki  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mairīnas Villanoevas un Eduardo Santamarinas bērniņš