TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party


Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party

Сообщений 1 страница 20 из 67

1

Gay & Lesbian Elder Housing's Garden Party Event on October 11th!
Celebrity honorees Leeza Gibbons and Sharon Gless, fabulous silent auction, music by DJ Griffin White, fashion show by Andrew Christian, Qantas Airlines raffle, exquisite food by Nadia Millani Catering will surely put the 'fun' in GLEH's Fall Garden Party
Gay & Lesbian Elder Housing

LOS ANGELES, Oct. 2 /PRNewswire/ — The 2009 Garden Party to benefit Gay & Lesbian Elder Housing will be held from 1pm to 6pm on Sunday, October 11th 2009 at the Hancock Park Estate of Ms. Dayna Devon and Dr. Brent Moelleken in Los Angeles, CA. This year's event is entitled "Celebrating Equality's Pioneers" - celebrating the courage of past generations, honoring their revolutionary leadership and accomplishments which allow us the many liberties that the Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender and elder communities are able to enjoy today.

The event is open to the general public and will offer exceptional food, cocktails, a fantastic silent auction, fashion show by Andrew Christian, entertainment by Mental Head Circus, music by DJ Griffin White and a special tribute to our LGBT seniors. This year's distinguished honorees are Leeza Gibbons (Leeza's Place) who will be bestowed with the Ron S. Gelb Community Service Award and Sharon Gless (Queer As Folk, Hannah Free) who is the recipient of the first annual Triangle Pioneer Award.

This annual event will feature celebrity guest appearances by:

Lance Bass (Nsync)
Robert Gant (Queer As Folk)
Jai Rodriguez (Oy Vey! My Son is Gay!
Thomas Bierdz (Young & The Restless
Jonathan Bennett (Van Wilder 2)
Frenchie Davis (American Idol)
Brian Nolan (The Lair)
Jennia Fredrique (Noah's Arc)
Ming Na (ER, Joy Luck Club)
Wes Ramsey (Latter Days, Charmed, CSI Miami)
Calpirnia Addams (Transamerican Love Story)
Ben Patrick Johnson
Daniel Sladek (Emmy Award winning producer of Prayers for Bobby")
Chris Taaffe (Emmy Award winning producer of "Prayers for Bobby")
Doug Spearman (Noah's Ark)
Thea Gill (Queer as Folk)
Gale Harold (Queer as Folk, Desperate Housewives)
Scott Lowell (Queer as Folk)
Jesse Ferguson (Modern Family)
Angela Featherstone (Exe's and Oh's)
Amy Paffrath (E!)
Drew Seeley (Another Cinderella Story)

This event is not only a chance for supporters of Gay & Lesbian Elder Housing to take part in an exceptional fund-raising event together, but it is an invitation to the community to celebrate and experience the magic of the nation's first affordable housing development providing vital housing and social support services to some of the nation's most vulnerable seniors.

Each year, as our senior population grows, countless low-income LGBT seniors are faced with the challenge of securing safe, permanent affordable housing and social services that address their specific concerns and meet their unique needs. The program is dependent on the contributions and support of the community, private foundations, donors and volunteers.
Advertisement

Sponsors for this event include Wells Fargo Bank, Ben Patrick Johnson Foundation, Mike Mueller Designs Inc., Qantas Airlines, Capitol Drugs-PowerZone, Union Bank, CAZCO Construction, CRA/LA, Zuno Studios, Silver Birches and Gabriel Pacheco Designs. Alcohol sponsored by Beam Global Spirits and Wine (Effen, Hornitos, Makers Mark, Dekuyper, Cruzan Rum) - Media sponsors include Frontiers Publishing, Lesbian News and Reality Cares.

For information about the event, sponsorship or to purchase tickets, please visit wwwgleh.org or contact Gay & Lesbian Elder Housing at 323.957.7200.

Gay & Lesbian Elder Housing is a nonprofit organization dedicated to building and operating high-quality affordable, multicultural housing developments which include a community space used to provide social and recreational services for GLBT older adults. Our goal is to provide a safe, nurturing environment that supports the well-being of GLBT elders.
Avots: http://breathinginthelove.blogspot.com/ … party.html

Gaidam bildes un atsauksmes, jo daži ļautiņi no imdb.com Geila foruma domā ierasties  :crazy:

0

2

cravey написал(а):

Wes Ramsey (Latter Days, Charmed, CSI Miami)

ev, tas tas no filmas.

oj, super vispār. :D  Tik Rendija nav.  :'(  Un Pītera ar... :'(

0

3

Rendijs pa teātriem ņemas, a Pīters, cik lasīju, kaut kādā citā pasācienā būs :(

0

4

Bildeees  :love: Es, kad skatījos - apraudājos, goda vārds, kad skatos, ka viņi tādi paveci jau, šajās bildēs arī Geils jau tāds pasirms, Skots arī, nu vnk, un ka viņi kopā, un Geils ar Skotu vēl tik foršiņi, akkk - nē QAF un tie aktieri ir kaut kas īpašs, es viņus tik ļoti mīlu visus  :'(

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

:rofl:

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Lai viņam 30 vai 40 viņš vienalga man būs visskaistākais vīrietis pasaulē  :love:  :'(

[реклама вместо картинки]

0

5

bildes patiesi foršas!
Nu jā visi aktieri novecojuši pa šiem gadie, bet ko lai dara laiks jau rit uz priekšu!
Vakar sevi pieķēru pie domas, ka uz Geilu skatīties un viņa balsī klausīties, es būtu gatava kaut caurām dienām! :D

0

6

hahah - Teodors un Bri pēc gadiem. tik mīlīgi. hahah, un enigma Herolds protams saulenēs. hihihihihi. Vot tas man čista ar viņu kopīgs - es pat brīžiem pa tumsu staigāju saulenēs... Bet vispār es izkusu reāli - njā. Tiešām kā cravey teica - vienkārši nevar viņus nemīlēt.

0

7

bumerbmw написал(а):

Vakar sevi pieķēru pie domas, ka uz Geilu skatīties un viņa balsī klausīties, es būtu gatava kaut caurām dienām! :D

O jaa, tas jau izklausās pēc kaut kā tāda, ko es saku :D Un man tiešām ir tā, kā rakstīju pirms pēdējās bildes, vienalga cik viņam gadu, viņš vienalga izskatās debešķīgi, dievišķīgi skaists :love:  Nedaudz vēl infa no imdb.com:

Gale, Robert, Thea and Scott were all at the Garden Party. Gale wore a brownish colored button down shirt with dark jeans and boots. He was there with someone, a very pretty woman. She has long wavy dark brown hair, petite figure (of course). Gale wasn't necessarily very affectionate with her, it seemed more that they are friends. She was there at his side for all the photo ops, but not really any other time though, from what I saw. At first I thought she was his manager or 'handler' who actors will sometimes bring to things like this. I don't know. ??? Gale's hair was the same as in the photos from earlier in the summer, short, he had a bit of a 5 o'clock shadow. Whenever I saw him he was wearing sunglasses, but smiling. He seemed comfortable being there.

Robert was gorgeous in a white shirt and brown blazer. He did a great job announcing Sharon's award, though she couldn't be there to accept it. :(
Scott was very handsome as well, and Thea looked better than she did when on QAF, in my opinion. Tall, fit. I think Gale was the only one of them who came with a 'date' if that is what you could call her. Great event overall, I think they raised a lot of $$, which is what matters.

When I looked at him, I couldn't take my eyes off his mouth. I don't know how people talk to him, really, it's so distractingly sexy to see his lips move.

Ou, jaaa :love:

Gale and Yara arrived about 1:30 and were still there when I left about 5:00 pm. Yara was dressed in a navy blue dress with lapel collar, ¾ sleeves and a full skirt wearing a wide tan leather belt and platform sandals with hemp covered wedge heel. When Gale arrived he was carrying a bouquet of flowers. The bouquet had a more modern look to it with several large flowers, maybe orchids or lilies. I wondered if he brought it to give to Sharon, after she received her award. Sharon came later and accepted her award. She had had a family emergency and was dressed casually. She said jokingly several times, “This is not what I planned to wear!” Her acceptance was very nice, humble and appreciative.

Robert and Scott were more mingly than Gale. I never saw him away from his table of friends (except during the awards, when they were near or on the stage) so I didn't see him as being at all approachable. I spoke with Robert and Scott, and both were very kind. Not to say Gale wouldn't be, he just didn't give off a "I'm open, come on over" vibe like the others did. Plus, he was pretty much always in a conversation with someone, mostly Scott. I think he purposefully surrounded himself with friends so to not be bothered. That is certainly just my perspective. Perhaps others in attendence thought differently?
Another tidbit maybe someone else can refute: I never saw Gale with a drink. There was an open bar and the hot sexy bartenders were pouring some mighty fine libations. I just thought about that. And given that everyone there was boozing it up, its interesting that he wasn't. I could be wrong on that though.

Lūk tā, Geils turpina būt Enigma visiem! Nu, bet kaut kā, man tas nešķiet dīvaini, ka viņš distancējas no faniem. Varbūt viņš tāpat kā Rendijs nav people's person :D Vai varbūt viņam pēc QAF laikiem tiešām tā fanu uzmācība ir bijusi pārak liela, ka viņam tagad ir bez maz vai kaut kāda fanu fobija, nez, katrā ziņā es viņu nevainoju, cilvēki galu galā ir dažādi :)
He he, viņš ir pilnīgi pretējs Žubēram attiecībā uz faniem, tikko iedomājos :D Braiens izstaro diezgan bieži to "I'm open, come on over" :) Un, ja tu sakarīgi kaut ko runā vai uzprasi, viņš vienmēr laipni atbildēs un ieklausīsies ;) Bildēm viņš vispār reti kad atsaka, ja nu vienīgi tiešām kāds pārtrauc viņu sarunas brīdi, kad viņš ar kādu jau runā, vai ir kā savādāk aizņemts ;) Bet tad, viņš nekad nav tēlojis QAF un nav bijis daudzu pielūgsmes objekts kā Geils. Man patikā kā par Geilu rakstīja imdb.com:
Gale's just a man, not a god, even if we all like to think he is! :D

0

8

Šis vairāk priekš Bumy un manis  :insane:

[реклама вместо картинки]

0

9

Ahhhh, Peter and Wendy together again  :flirt:

[реклама вместо картинки]

Un te man atkal uz pinkšķi rauj  :'( Kopā atkal pēc 5 gadiem  :'( Man viņus visus šeit vnk gribas http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ee21213d25b07e3650358d8cd952f4a7.gif

[реклама вместо картинки]

Bildes no: http://iheartjake.suddenlaunch.com/inde … ;start=930

0

10

:'(  :dontknow: I`m suck a fucking drama queen... :'(

0

11

albalonga написал(а):

:'(  :dontknow: I`m suck a fucking drama queen... :'(

Ahhh, vnk viņi ir daliņa no mums un mēs esam pārāk emocionālas uz visu, kas ar viņiem saistās. Pēc tik ilga laika redzēt viņus kopā, that's almost too much, I'm too happy  :'(

Un te vēl  :crazyfun:

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

12

When I looked at him, I couldn't take my eyes off his mouth. I don't know how people talk to him, really, it's so distractingly sexy to see his lips move.

Vāaksa tas teikums ir vienkārši ... MAn nav vārdu vispār!
Tik patiesi vārdi! :D

cravey написал(а):

Šis vairāk priekš Bumy un manis  :insane:

lai gan man būtu vairāk paticis bez saulenēm bet tik un tā izkust var! :) :love: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif
Acis nevar noraut no viņa! :D

cravey написал(а):

Kopā atkal pēc 5 gadiem  :'(

ņjā! Visi tik forši kopā patiešām žēl, ka tur nebij vēl vairāk no QAF cast!

0

13

bumerbmw написал(а):

lai gan man būtu vairāk paticis bez saulenēm bet tik un tā izkust var! :) :love: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif
Acis nevar noraut no viņa! :D

Par tām saulenēm daudzi neapmierināti - visiem patīk Geila skaistās acis  :flirt: Ah jā, bet tev taisnība, bilan, man šķiet, ka es būtu samaksāt lielu naudu, lai tik vot ta, pāris m attālumā viņu redzētu, vienalga vai var ar viņu parunāt, vai ne, tik un ta es neviena sakarīga vārda nespētu pateikt :D Paskatītos uz sexy lips un vsjo, smadzenes saietu grīstē :D Hhahahahaa, kā man patīk šī mana nojūgšanās ar Geilu :D Man likās, ka es par vecu tādiem crushiem, a nē :D Bet, ka es padzirdu, ka par viņu fano arī 60 gadīgas tantiņas, pat raksta qafikus, nu tad es varu mierīgi uzelpot :D

0

14

cravey написал(а):

Par tām saulenēm daudzi neapmierināti - visiem patīk Geila skaistās acis  :flirt: Ah jā, bet tev taisnība, bilan, man šķiet, ka es būtu samaksāt lielu naudu, lai tik vot ta, pāris m attālumā viņu redzētu, vienalga vai var ar viņu parunāt, vai ne, tik un ta es neviena sakarīga vārda nespētu pateikt :D Paskatītos uz sexy lips un vsjo, smadzenes saietu grīstē :D Hhahahahaa, kā man patīk šī mana nojūgšanās ar Geilu :D Man likās, ka es par vecu tādiem crushiem, a nē :D Bet, ka es padzirdu, ka par viņu fano arī 60 gadīgas tantiņas, pat raksta qafikus, nu tad es varu mierīgi uzelpot :D

Nu jā traki ir ar tām apsēstībām, bet labi ka tādas ir a to kāds tolks vispār dzīvot nefanojot ne par ko! :D
Bet tās 60 gadīgās tantiņas! :D:D:D Katru reizi to dzirdod smiekli nāk!
Mammai te vienu dienu parādīju video, kur nu nebij VĒL nekā tāda, tad atcerējos kāda man bij sākumā reakcija uz gejie! :D
jautri ko tādu atcerēties! :D
Es laikam savas domas nemainīšu! Par Gelu ir jāziņo narkoloģijas centram, jo tā ir jaunā narkotika, no kuras atkarīgs paliec pēc pirmajām sekundēm, kad viņu ieraua, sadzird un parāda tuvplānā viņa atcis un lūpas  :insane:

0

15

bumerbmw написал(а):

Es laikam savas domas nemainīšu! Par Gelu ir jāziņo narkoloģijas centram, jo tā ir jaunā narkotika, no kuras atkarīgs paliec pēc pirmajām sekundēm, kad viņu ieraua, sadzird un parāda tuvplānā viņa atcis un lūpas  :insane:

Jap un dažas no pazīmēm:

Meģini iestarpināt Geila vārdu katrā otrajā teikumā;
Nepaiet ne diena, kad neiedomājies "Ak, cik jauki būtu Geilu satikt dzīvē!";
Plāno savu topošo karjeru filmu biznesā, lai vari strādāt kopā ar Geilu;
Ej katru nakti gulēt, cerot, ka šonakt sapņosi kādu skaisti dzīvīgu sapni, kur tu un Geils būsiet galvenajā lomā;
Katru dienu ebay pārbaudi vai nav kāds jauns priekšmets no QAF, kas piederējis, vai ko valkājis Geils;
Katru reizi ieraugot viņu kādā filmā, kas nav QAF sāc skaļi kliegt un smilkstēt;
Ienīsti "Vanished" veidotājus par to, ka viņi aukstasinīgi nogalināja Geila varoni;
Katru dienu parbaudi aktuālos Geila vai QAF saitus, youtube, vai nav kāda jauna bilde vai video;
Vismaz reizi dienā pārskati Geila bildes, pie dažām uzkavējoties labu brīdi;
Uzkati, ka Dievs ir, un tas ir Geils;
Prāto, ko varētu nozīmēt tetovējums "resist" uz Geila labās rokas, index pirksta;
Savus mīļākos momentus no QAF, kuros runā Geils/Braiens Kinijs, esi pārtaisījis mp3 formāta un ielicis mp3 pleijerī;
Savā dzimšanas dienā vēlies dzirdēt "A,B,C,D,E-E-E" nevis banālo "Happy birthday to you...";
Sāc ģērbties līdzīgi kā Braiens Kinijs;
Sāc spiegt, tiklīdz veikalā redzi "Kinijveidīgās jaciņas vai mētelīšus";
Jau pēc pirmajām sērijām no ebay pasūti "Kinija" rokassprādzi;
Visās reklāmās centies saskatīt vai tur nav kāda slēptā seksuālā ziņa, jo uzskati, ka tikai "sex sells";
"Armani", "Gucci", "Prada" ir kļuvuši par vieniem no visforšākajiem vārdiem pasaulē;
Savā dzimšanas dienā vēlies melnus balonus, par spīti tam, ka cits uz tevi par to skatās šķībi greizām acīm;
Uz ielas starp braucošajām mašīnām centies saskatīt, vai neparādās kada tumši zaļa "Corvette";

Anything else? :rofl:

0

16

cravey - vēl viena p[azīme - tevis radīta, kura pat man kā Rendija meitenei piemīt - pētīt mašīnu numurus trolejbusā braucot - ja pēkšņi ir GH, es stulbi smaidu... :D

0

17

ev, davai uztaisām tetovējumus visas uz index labās rokas pirksta??? Man jau sen bij doma kādu tetovejumu uztaisīt... Nopietni. Es pat esu ar mieru izmaksāt jums tetovējumus.  :D  Turklāt nu tas ir ar Geilu saistīts (no viņa nošpikots), bet tas nav tik uzkrītoši - nav tur vārds viņa vai kādas norādes. Tikai zinoši Geila un qaf fani sapratīs, a pārejie paliks neziņā. :playful:

0

18

Ev, es tas pazīmes iekopēšu pirmajā postā Geila thread :D

albalonga написал(а):

ev, davai uztaisām tetovējumus visas uz index labās rokas pirksta??? Man jau sen bij doma kādu tetovejumu uztaisīt... Nopietni. Es pat esu ar mieru izmaksāt jums tetovējumus.  :D  Turklāt nu tas ir ar Geilu saistīts (no viņa nošpikots), bet tas nav tik uzkrītoši - nav tur vārds viņa vai kādas norādes. Tikai zinoši Geila un qaf fani sapratīs, a pārejie paliks neziņā. :playful:

Emm, par šitamajo jāpadomā :D Tas tomēr uz visu mūžu ;)

0

19

albalonga написал(а):

ev, davai uztaisām tetovējumus visas uz index labās rokas pirksta??? Man jau sen bij doma kādu tetovejumu uztaisīt... Nopietni. Es pat esu ar mieru izmaksāt jums tetovējumus.  :D  Turklāt nu tas ir ar Geilu saistīts (no viņa nošpikots), bet tas nav tik uzkrītoši - nav tur vārds viņa vai kādas norādes. Tikai zinoši Geila un qaf fani sapratīs, a pārejie paliks neziņā. :playful:

doma jau laba! :D
Pati sen jau gribu sev tetovējumu, tik nu jā , tas man būtu jādara slepeni un jācer, ka reakcija būs normāla! :D

cravey написал(а):

Ev, es tas pazīmes iekopēšu pirmajā postā Geila thread :D

dari tā! :D:D:D

tās pazīmes ir lielsikas! :D:D

0

20

Mooore pictures of Peter and Wendy  :flirt:

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Baigi var redzēt atšķirību kāds Geils ir bildēs ar Teu un kāds viņš ir ar to citu dāmīti, respektīvi, cik atbrīvots viņš jūtās kopā ar Teu, un cik saspringts ar blondo dāmu :) Tas jau vien parāda, ka viņš vnk ir no tiem cilvēkiem, kas jūtas tizli tadā sabiedrībā, kur nevienu citu nepazīst. Te arī reportos tika rakstīts, ka viņš visu laiku uzturējies vai nu savu draugu lokā, vai runājot ar Skotu, plus ja mēs vēl pieliekam klāt video intervijas, kā viņš tur runā, mēs nonākam tikai pie viena secinājuma - viņš ir kautrīgs  :blush:  Pat par spīti tam, ka QAFā viņš ir tēlojis arī pilnīgos kailskatos, ko ļoti labi (ja ieskatījās) varēja manīt pilota epizodē  :crazy:  :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party