TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party


Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party

Сообщений 21 страница 40 из 67

21

cravey написал(а):

(ja ieskatījās) varēja manīt pilota epizodē

hahaha, nevarēja neieskatīties. Man pat gribējās nostopēt taja mirklī, kad viņš no rīta izkapa no gultas. hahahaha. Backsight of his balls.  :D  I`m fucking horny as hell... :blush:

Ev, bet ar to blondo rokas aiz muguras viņam un viņš pat nepieskaras viņai, ar Teu protams pilnīgi savādāk. Njā. Superīgi. Man tieši šitāds viņš patīk - ideāls varoņa tipāžs priekš Unexpected... ;)

0

22

albalonga написал(а):

I`m fucking horny as hell... :blush:

Yeah  :crazy:

albalonga написал(а):

Man tieši šitāds viņš patīk - ideāls varoņa tipāžs priekš Unexpected... ;)

Tu tak apzinies, ja, ka es nevaru sagaidīt, kamooon, pasaki vismaz kaut ko, par ko tur būs - GIVE ME SOME SMAAAAL HINT!!!!

0

23

cravey написал(а):

GIVE ME SOME SMAAAAL HINT!!!!

hmmmm... Nu oki, oki. Rufusam piedāvā filmēties filmā un atveidot geju (what a surprise!). Geilam Heroldam arī piedāva lomu filmā (arī geja loma - surprise!).  :D  Rendijs ir Geila labakais draugs, bet ir iegrimis teātra mākslā un vairs nefilmējās (vel viens surprise!)  :D  Bet abi ir labākie draugi, kopā pirms pieciem gadiem filmējās kulta televīzijas seriālā "Queers" (tas bija kārtējais surprise!!!! :rofl: ). Nu jā. Bet galvenā doma ta tāda, ka Rufusam ir visai savdabīga labakā draudzne/personīgā asistente, kura ir "Queers" fane un don`t believe in love, but believe in fucking... :D  Nu te jau bij miljons hintu...

0

24

Mmmmmm, nu vismaaz  :playful: A kāda bija Geila loma, seriālā "Queers"? Es secinu, ka viņa varonis tur bija Kinija tipāžs pēc šī konkrētā teikuma:

albalonga написал(а):

kura ir "Queers" fane un don`t believe in love, but believe in fucking... :D

Bilan, a tu viņu tik novembrī sāksi rakstīt, ja?  :jumping:

0

25

cravey написал(а):

Mmmmmm, nu vismaaz   A kāda bija Geila loma, seriālā "Queers"? Es secinu, ka viņa varonis tur bija Kinija tipāžs pēc šī konkrētā teikuma:

Preizi secini. Tas pats Kinijs. Nu bet es biki nomainīšu visiem reālajiem personāžiem uzvārdus un arī seriāla nosaukumu biki, lai tīri kaut nedaudz no realitātes attālinātos, jo tā būs protams izteikta fantāzija, lai arī neapšaubāmi iedvesma realitātē. Enigma Herolds nevar neiedvesmot. Un galvenā varone - nez, tas būs tāds kārtejais dīvainais tels no manis. Protams viņai iedvesmu smelsos visās Geila fanēs un ne tikai Viņa būs dīvaina - serams, ka sanāks.

cravey написал(а):

Bilan, a tu viņu tik novembrī sāksi rakstīt, ja?

Jā. Jo ja ātrāk sāku rakstīt, tas ir nano noteikumu pārkāpums. Bet tas mobilizē, ka tev jāuzraksta meneša laikā. Pagājušogad tac man izdevās uzrakstīt un pabeigt. Man tas ir nopietns stimuls tiesi pabeigt, pat kad galīgi nerakstās, negaidīt kauč kādu iedvesmu, bet rakstīt.

Eh, nu darbam doma biki ir tāda, ka Geils satik sievieti, kura ir savā ziņā līdzīga Brianam, bet vispār viņā ir laikam viss no qaf varoņiem. Un viņa pilnīgi sagriež Geila dzīvi kājām gaisā, bet Geils savukārt liek viņai noticēt mīlestībai. Nu kauč kā ta. Fuj, esu tik miegaina, ka nu jau pārak saspoileroju. Es patiesība nosapņoju divas ainas - vienu zīmīgo stāstī nevar, bet otra aina - parkā zālē guļ Rufuss un viņam uz vēdera uzlikusi galvu uz muguras guļ galvenā varone un stāsta par pagajušās nakts sexu. Un Rufuss prasa, vai viņai tiesām pietiek tik ar fucking, vai viņa negrib attiecības, jo visas sievietes taču grib. Un viņa saka, ka viņai ar Rufusu ir labakās attiecības, kādas viņai jebkad bijušas. Viņa tiek pie sexa regulāri un viņai ir Rufuss. Ko gan meitene vairāk var velēties? Nakamajā dienā viņa satiek Geilu... :D

0

26

albalonga написал(а):

Nakamajā dienā viņa satiek Geilu... :D

If only that was true :love:

Bilan, man sižets ļoti patīk, un zinu, ka tev patiks rakstīt galveno varoni un viņas tekstus :D Ak, bet cik superīgi būs lasīt, ai nevaru, it īpaši zinot, ka tas diezgan tuvu realitātei, Geils tēlojis Kiniju, Rendijs Džastinu, ahhh nu superīgi  :love:

0

27

njā, man ar liekas, ka man patiks viņu rakstīt. Man jau vairāki viņas teksti radās. un viņa tāda nekautrīgā galīgi. Un tāda it kā neromantiskā. Un viņa visu laiku izaicinās uz neprātībām. hahaha, es šo to no sexa izdomāju un... I am so naughty... :blush:

0

28

albalonga написал(а):

Un viņa visu laiku izaicinās uz neprātībām. hahaha, es šo to no sexa izdomāju un... I am so naughty... :blush:

Hiiihhihihihi, un Geils jau ar droš, ka vēl nav aizmirsis savu wild daļu no "Queers" laikiem :D I smell biig smut :D He he, a te tak tev sanāks hetero sexu rakstīt?! Izdosies?

0

29

Ā, vēl ko gribēju zināt, cik veci būs galvenās četrotnes varoņi?  :playful:

0

30

cravey написал(а):

He he, a te tak tev sanāks hetero sexu rakstīt?! Izdosies?

wot, wot - nez.

cravey написал(а):

Ā, vēl ko gribēju zināt, cik veci būs galvenās četrotnes varoņi?

ā, tad tu šiten to jautājumu rakstīji, bet iepostoji tur, kur runa iet par juniversu sajuaksanās fiku. hahaha. Un es tur atbildēju par mums - četrām qaf fanātiķēm... :D

Nu tad atbilde - Geils ka jau Geils - 40. Rendijs ka jau Rendijs - cik viņam - pāri 30? Rufuss tikpat cik Rendijs pāri trīsdesmit un galvena varone ar tikpat, jo ar Rufusu būs skolā kopā gājusi. Un viņa būs piedzīvojusi šo to sava dzīvē, arī attiecības un it ka mīlestību. Tapēc viņai būs tāda attiieksme pret mīlestību.

0

31

albalonga написал(а):

wot, wot - nez.

Nu, ja jau būs Geils, tad jau sanāks  :playful:

albalonga написал(а):

Nu tad atbilde - Geils ka jau Geils - 40. Rendijs ka jau Rendijs - cik viņam - pāri 30? Rufuss tikpat cik Rendijs pāri trīsdesmit un galvena varone ar tikpat, jo ar Rufusu būs skolā kopā gājusi. Un viņa būs piedzīvojusi šo to sava dzīvē, arī attiecības un it ka mīlestību. Tapēc viņai būs tāda attiieksme pret mīlestību.

Rendijam 2. novembrī paliek 32 :) Un cik viegli būs iztēloties Geilu  :love:  it īpaši pēc pēdējām bildēm  :love:

0

32

cravey написал(а):

Un cik viegli būs iztēloties Geilu    it īpaši pēc pēdējām bildēm

aha. un tas arī būs pēc viņa avārijas un komas.  :huh: Viņam būs pusmūža krīze, dzīves pagurums un vispār nogurums un viņa viņu sakustinās reāli. Galvenais, ka viņa būs tāda, ka viņa varēs viņam visu ko acīs pateikt, uzbraukt, nolamāt un vel paziņot, ka Brians Kinnijs bija interesants but you are fucking boring. :D

bilan, nu nedrīkst ta - es tev te jau pārak daudz visu ko pastāstīju - nebūs interesanti vairs lasīt. Vienkārsi es pusaizmigusi un nekontrolēju vairs sevi.

0

33

Haaahaaa, un es ļaunā tevi izmantoju :D Nu labi, likšos miera pagaidam, pati pafantazēšu kā tur viss varētu izvērsties :D

albalonga написал(а):

Galvenais, ka viņa būs tāda, ka viņa varēs viņam visu ko acīs pateikt, uzbraukt, nolamāt un vel paziņot, ka Brians Kinnijs bija interesants but you are fucking boring. :D

Nabaga Geils  :crazy:

0

34

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, I FEEL LIKE CHRISTMAS HAS COME EARLY THIS YEAR  :shine:  :insane:  BILDEEEZZZ :jumping:

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

35

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Mans jaukums Šāronai puķes uzdāvināja :flirt:
[реклама вместо картинки]

0

36

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

37

Un te saldais ēdiens  :love:
[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

GEILS BEZ SAULENĒM
[реклама вместо картинки]

Tas troksnis, ko dzirdējāt, bij es, kad nokritu no gultas, aiz sajūsmas  :insane:

BRIAN KINNEY & QAF LIVES FOREVER - FOREVER YOUNG!!!!!!!!!!!! :rofl: Now let's go all dive into the pool, tum turum, tum tum tum  :crazyfun:

0

38

hahahaha, es goda vārds dzirdēju savā galvā troksni, kā tu no gultas izkriti... :crazyfun:  :rofl:

0

39

albalonga написал(а):

hahahaha, es goda vārds dzirdēju savā galvā troksni, kā tu no gultas izkriti... :crazyfun:  :rofl:

Es īstenībā reti, kad no gultas krītu, bet domāju, ka šis ir pietiekoši nopietns iemesls :D Viņš te izskatās vnk perfekto :insane:  Vēl ņemamāks kā jebkad :D Fanfikā būs jāievelk šitās biudes telefonā un tad QAF universā jāparāda Kinijam, kāds "viņš" izskatīsies 40 gadu vecumā :D

0

40

cravey написал(а):

Fanfikā būs jāievelk šitās biudes telefonā un tad QAF universā jāparāda Kinijam, kāds "viņš" izskatīsies 40 gadu vecumā

Jusus Fucking Christ. I would nevar wear such an ugly shit. What color is it? Light color of shit? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Mazā QAF cast satikšanās - GLEH Garden Party