TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x06 - The Eyes Have It


Charmed 5x06 - The Eyes Have It

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Māsām nākas palīdzēt čigāniem. Kāds dēmons Krijs nogalina čiganietes atņemot viņām acis, lai atdotu tās savam tēvam Orinam. taču Eva , kas arī nāk no čigāniem , netic šādai maģijai un visu panākt ar normāliem dzīves līdzekļiem. viņai draud briesmas, bet viņa to uzskata par blēņām, līdz brīdim, kad tiek nogalināta tante Lidija.
Fēbe ir uztraukta, ka viņas spējas tiek bloķētas, taču viņa ierauga arī vienu spēcīgu vīziju - Orins , ieguvis, Lidijas spējas, nogalina viņus visus.

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9E5hMxxFuaE[/youtube]

0

3

Kā man patīk, ka ir arī sērija par čigānu maģiju!! Forši, ka Eva neticēja magijai, bet galā nācās noticēt..tikai žēl, ka jau par vēlu tas notika..
Un aakkk, cik Fēbei bija fantastiski spēcīga vīzija!!  :love:  :love:  pat no nākotnes tā vīzija viņu savainoja!! super, ka viņas spējas tā izauga šajā sērijā!!
bet baisi tie skati, kā tas dēmons acis turēja un lika.. brr. bet interesanti!

0

4

Šo sēriju šorīt gandrīz visu redzēju, tik neatceros kas īsti bij beigās, jo šodien nesanāca noskatīties! :D
Diezgan ineteresanta sērija bija un it īpaši patika kā Paipere visu laiku man vajag slimnīcu un daudz ārstu! :D

0

5

bumerbmw написал(а):

īpaši patika kā Paipere visu laiku man vajag slimnīcu un daudz ārstu!

:D :D :D aha..
man vēl patika, kā viņai ātri sadzija viss pēc asiņu ņemšanas :D

0

6

aNgeL написал(а):

man vēl patika, kā viņai ātri sadzija viss pēc asiņu ņemšanas :D

ņjā tas bij smieklīgs mirklis kā abi uzreiz nedaudz satraucās un pasaka "viņai ātri dzīst"
Būtu jautri, ja patiešām varētu viss tik ātri sadzīt! :D

0

7

Ak, dievs ...neatceros šādu :huh: Būs jānoskatās.Bet, vai tas ir iespējams ka neesmu redzējusi? Es Amuleta Milzigā fane? :D  :dontknow:

0

8

bumerbmw написал(а):

Būtu jautri, ja patiešām varētu viss tik ātri sadzīt!

un cik patīkami tas būtu!!

Mariposa написал(а):

...neatceros šādu

Mariposa написал(а):

Bet, vai tas ir iespējams ka neesmu redzējusi?

Mm..bet priecājies :D ir tik jauki, kad skaties vai nu 1. reizi, vai neatceroties  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x06 - The Eyes Have It