TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x07 - Sympathy For The Demon


Charmed 5x07 - Sympathy For The Demon

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Koulam visapkārt rēgojas dažādi dēmoni, līdz galu galā tas kļūst bīstami, jo Kouls cenšas viņus nogalināt, nodarot pāri nevainīgiem. Viņš dodas pie Hallivelām pēc palīdzības, taču Fēbe atraida viņu..Vēlāk arī Paipere sāk uzskatīt, ka jāturas pa gabalu no Koula, savukārt Peidža, vēlas pierādīt , ka nav sliktāka par Prū, ka spēj visu pati. Īstenībā ar viņu visu prātu manipulē Barbass. Peidža iedod Koulam izdzert dziru, lai atbrīvotu no spējām, taču tajā brīdī šīs spējas pārtver Barbass. Viņš ieslēdz māsas Hallivelu namā, kas viņām pārvēršas par spoku namu, kurā atdzīvojas māsu lielākās bailes..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9ffsPfzN33U[/youtube]

0

3

Vēl viena sērija, kura skaidri parāda, ka Koulam Fēbe ir svarīgāka par visu, viņas dēļ viņš spēj atteikties no visa! un patiesībā ir upuris.. bet Fēbei jau vienalga..
Un man patīk, ka šajā sērijā Peidža un Kouls bij tādi diezgan sabiedroti :)

0

4

Jap šo sēriju es vakar nedaudz redzēju un atceros viņu arī nedaudz, jo man viņa ar patikās! :D
Diezgan interesanta, bet nav jau arī tā, ka Koulam Fēbe vienmēr ir tā svarīgākā un Fēbe jau tā ir daudz cietusi viņa dēļ!

0

5

bumerbmw написал(а):

bet nav jau arī tā, ka Koulam Fēbe vienmēr ir tā svarīgākā

bet būtībā tomēr ir! Viņš jau bija gatavs atteikties no spējām nez cik reizes, pakļaut dzīvību briesmām viņas dēļ, un pat izdzīvoja tikai tādēļ, ka viņu pie dzīvības noturēja mīlestība.
Fēbe ir daudz cietusi viņa dēļ, taču arī pati varēja visu vērst savādāku, jo kad Kouls taisījās atdod tumsas valdnieka spējas, viņa bija tā, kas Koulu apturēja..

Ak, jaā. Viens no mani iepriecinošākajiem šīs sērijas faktiem ir mans mīļais dēmons Barbass :D

0

6

aNgeL написал(а):

Ak, jaā. Viens no mani iepriecinošākajiem šīs sērijas faktiem ir mans mīļais dēmons Barbass :D

kapēc tevi viņš tā simpatizē?

aNgeL написал(а):

bet būtībā tomēr ir! Viņš jau bija gatavs atteikties no spējām nez cik reizes, pakļaut dzīvību briesmām viņas dēļ, un pat izdzīvoja tikai tādēļ, ka viņu pie dzīvības noturēja mīlestība.
Fēbe ir daudz cietusi viņa dēļ, taču arī pati varēja visu vērst savādāku, jo kad Kouls taisījās atdod tumsas valdnieka spējas, viņa bija tā, kas Koulu apturēja..

Nu nez! :D
Bet ok man patīk Kouls un bez viņa seriāls nav vairs tik interesants, bet nu ko lai dara, katrs Koula un Febes attiecības saprot pa savam! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 5. sezona » Charmed 5x07 - Sympathy For The Demon