TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 95. sērija. FIN!!


Sortilegio 95. sērija. FIN!!

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

http://www.dailymotion.com/video/xmgnuy_sortilegio-cap-95-final_shortfilms

0

2

Ooo...vēl labāku vietu par jūru, kur veikt slepkavību , nevarēja izdomāt!! ak, kas gan kāā atrisināsies????
Eh...tikai vairs 1 sērija palika..

0

3

Tik ātri jau pienākušas beigas, es domāju ka viss beigsies labi, bet kas notiks ar Bruno..to es nevaru paredzēt.

0

4

Mariposa написал(а):

Tik ātri jau pienākušas beigas, es domāju ka viss beigsies labi, bet kas notiks ar Bruno..to es nevaru paredzēt.

loģiski, ka beigsies labi, interesantākais tiešām - kas tieši notiks!!
ak, man ar tā sajūta it kā tikai tikko sāktos Sortilegio, bet jau beigas..

0

5

es noskatījos tu o nadie finālu, lai varētu spriest, bet tas ko tur redzēju man nepatika, bet diezgan līdzinās avancei.

0

6

hmm..nu ta jau rīt redzēsim, kas un kāā.. bet bieži vien jau pēdējās sērijas kaut kā neattaisno - vismaz manas cerības :D

0

7

Ja man seriāls patīk tad pēdējās sērija skumdina.

0

8

Jā, tā tas ir..Man vispār beigas ir kkāds drausmīgs periods :D

0

9

ak..es gan vēl nenoskatījos.. :D patīk noildzināt, lai gan gribas arvien vairāk un vairāk.. :D

0

10

Es arī vēl neesmu noskatījusies pēdējo sērijas,es arī gribu vēl pierast pie domas,ka ''Sortilegio'' jau beigsies,ceru,ka pēdējā sērija nebūs pārspīlēti salkana,kā diemžēl seriālos bieži gadās,reti kuram seriālam pēdējā sērija nav bijusi ''šķebinoši''salda.

0

11

Man pašai gandrīz asaras nāca, kad MH lūdzās, lai Alekss neiet, uztraucās par viņu.. dievinu tādus brīžus, un viņiem lieliski izdevās attēlot!
Bet nu pēdējā Aleksa un Bruno aina.. atkal jau atklāja , cik nāvīgi ienaidnieki abi bijuši!!! lai gan beigās , protams, Alekss parādīja abu lielāko atšķirību - Alekss spēj mīlēt un piedot.. Bet visvairāk tajā visā žēl Viktorijas!!
Ak un kāzas!! beidzot abi apprecējās visos sev vēlamajos veidos  :love:  iznīcinija savu laimi, pārliecinājās par savu mīlestību.. un man patika, ka baznīcā MH asara notecēja.. :)
ak, bet pašas pēdējās ainas - pludmale... saulriets.. abi baltās krāsās tērpti.. tik dievīgi skaisti, tik Sortilestiski!!  :love: 
bet ir tik skumji..īstenībā pat nav skumji, jo es neticu , ka vairs nebūs sēriju!! Tā pieradu pie viņiem visiem..gaidīju katru sēriju. Bet ļoti skaists seriāls! Tik daudz oriģinālu vai citādāk apspēlētu  sižetisku lietu!! un galvenais, ka arī šajā seriālā (tāpat kā tas bija Pasion..) šie abi varoņi visu seriālu cīnījās nevis viens pret vai par otru, bet abi kopā, iemācoties pilnīgi uzticēties viens otram  :love:
Jau pirmo reizi noskatoties promo un izdzirdot seriāla nosaukumu, jutu , ka tas būs manējais seriāls, un tik tiešām tā arī sanāca, nenācās vilties :)

0

12

Mjam, man nedod izteikties šaurākā lokā, tā nu pateikšu visu, ko gribu šeit. :P Lai gan drīzāk visu nepateikšu - man vnk kkā ir vieglāk pateikt to, ko skaidri zinu, kas patika un kas nē, nevis vispārējās sajūtas. Varbūt tāpēc mani arī nepareizi saprot...

Gari neizteikšos un neskaidrošos vairs otrreiz, tikai pateikšu - vienbrīd man palika bail, ka Alekss Bruno noslīcinās, un to es viņam nebūtu varējusi piedot, pilnīgi jutu, kā rodas vilšanās sajūta viņā. Bet par laimi nekas nenotika un viņš pilnībā reabilitējās manās acīs, kad pārdzīvoja par brāļa nāvi. Vienkārši Alekss man liekas pārāk labs, pārāk... es pat nemāku aprakstīt. Tāds varonis, kuram tādu rīcību es nespētu piedot, pat ņemot vērā visus apstākļus. Bet man prieks, ka viss beidzās tieši tā, kā beidzās. :)

Un, piedodiet, atvainojiet, bet tās iezemiešu kāzas man drusku uzdzina smieklus. :D 3 kāzas - nav drusku par daudz??? :D civilās, tradicionālās, kriestiešu...

Un runājot par kāzām baznīcā - āāāāā, es kad ieraudzīju MH, izkusu uz vietas! :love:  tā kleita!!! Ok, augša varētu būt vēl ideālāka, bet svārku daļa vnk nāvējoši skaista!!! :love:  un plīvurs arī! :love:  pasakaini izskatījās viņi!
Un skaisti bija, kad tēvreizi visi dziedāja - man patika, kā to parādīja... :) Un dievinu Aleksu par to, ar kādu nopietnību un tiešām izjustumu viņš tam piegāja :love:  Un te akmens MH lauciņā... nu nepatika man viņas izturēšanās kkāda drusku nenopietna.. Es jau saprotu, laimīga un tā, bet... Nu labi, neņemiet galvā. :) Bet Alekss manās acīs izauga vēl par pamatīgu sprīdi.

Eh, vispār viņš ir fantastisks. :D žēl, ka dzīvē tik ideālu vīriešu nav :D lai gan Sortilegio ir viens no retajiem seriāliem, kurš ik pa brīdim man lika vilkt paralēles ar savu dzīvi - kkādos sīkumos varbūt, bet tomēr... Līdz ar to viņi kaut kā kļuva man tuvāki. :)

Un beigas - akkk, tik skaisti, romantiski, un vsp! :love:  aNgeL labs un 100% trāpīgs apzīmējums: "Sortilestiski" :D

Drusku savādi, ka nebūs vairs jaunu sēriju... Bija jauki uz viņiem skatīties... Un forši, ka uz beigām atkal radīja tādu interesi utt.kā sākumā - it kā no jauna idzīvot iepazīšanos utt., to daļu, kas viņiem bija liegta sākumā pat... :)

0

13

a es sev negribētu tādu kleitu, kāda Marijai Hosē :D es vispār esmu ļoti izvēlīga kleitu jomā, šī par laimi nav tāda, kas man nepatīk, bet nav arī tā, kas sajūsmina :D

Paloma написал(а):

3 kāzas - nav drusku par daudz???

ai..nu bet taču forši precēties un precēties.. būtībā viņi vispār 4 reizes apprecējušies :D :D nu varbūt tas ir savādi un nepierasti...bet man patīk kāzas kā tādas un kāpēc to atstāt , kā tikai 1 vai 2 reizes mūžā piedzīvotu, ja var vairāk? :D

Paloma написал(а):

Un dievinu Aleksu par to, ar kādu nopietnību un tiešām izjustumu viņš tam piegāja   Un te akmens MH lauciņā... nu nepatika man viņas izturēšanās kkāda drusku nenopietna.. Es jau saprotu, laimīga un tā, bet...

Kaut kā neko negatīvu nesajutu pret MH , skatoties šo ainu.. :D vienalga jau viņai viss tas bija būtībā ļoti nopietni un to ir vēlējusies jau no sākuma :) iespējams, man vēlreiz būtu jānoskatās šī aina, lai pamanītu par ko īsti ir runa :D

0

14

:O tu mani nošokēji. Izrādās mums atšķiras gaumes kleitu skaistuma mēros. :D Nu nez, es to kleitu dievinu :love:  nu, precīzāk, svārku daļu :D

aNgeL написал(а):

ai..nu bet taču forši precēties un precēties.. būtībā viņi vispār 4 reizes apprecējušies   nu varbūt tas ir savādi un nepierasti...bet man patīk kāzas kā tādas un kāpēc to atstāt , kā tikai 1 vai 2 reizes mūžā piedzīvotu, ja var vairāk?

ai, bet man tas smieklīgi likās :P jau tā parasti cilvēki 1x to  dara - a šie 3 reizes. :D es tomēr par vienām kāzām un pa īstam :P tikai neuztver to atkal kā kritizēšanu un nevajag man sākt bērt argumentus par. :D

aNgeL написал(а):

Kaut kā neko negatīvu nesajutu pret MH , skatoties šo ainu..  vienalga jau viņai viss tas bija būtībā ļoti nopietni un to ir vēlējusies jau no sākuma  iespējams, man vēlreiz būtu jānoskatās šī aina, lai pamanītu par ko īsti ir runa

nuuu, tev varētu arī nebūt vsp nekādu izjūtu tajā momentā :P tas man tā tikai... man nepatika kā MH izturējās. Un viss. :P Bet Alekss... :love:

0

15

Kamēr pati neesi precējusies, tikmēr jau nezini, kā tas ir, kā gribas izturēties :D

0

16

nē, nu, protams, ka nezinu, bet man tikai kaut kā tā liekas, ka tajā brīdī jau nu varēja vairāk kā Alekss izturēties :P Es no Aleksa nopietnības vairāk izjutu, kā viņš jūtas, cik laimīgs un pateicīgs ir, nekā no MH platajiem smaidiem, veltītiem Aleksam :P

0

17

nu zini..tici man mani smaidi būtu noteikti vēl platāki, nekā viņas.. nu vai tad var novaldīt smaidu, ja gribas smaidīt? nē, taču.. :D

0

18

Kunga lūgšanas aina bija tik emocionāli saviļņojoša,tik spēcīga,bet tajā pašā laikā neuzspēlēta,visi bija tik saliedēti un vienoti,tā bija īsta un patiesa pateicība Dievam par Marijas Hosē un Aleksa laimi,tik skaista un aizkustinoša Dieva slavēšana seriālos vēl nebija redzēta.Es pat nespēju atrast īstos vārdus lai aprakstītu savas sajūtas,tagad ik reizi kad baznīcā kopīgi lūdzoties Tēvs mūsu lūgšanu,atkal kā parasti sadosimies rokās,noteikti vienmēr atcerēšos šo tik aizkustinošo epizodi no Marijas Hosē un Aleksa Laulību ceremonijas.

0

19

Kāds prieks, ka Tev tagad atmiņā nāks šis seriāls, radušās jaukas asociācijas :)

visu laiku biju aizmirsusi piebilst..man tā prasījās, lai parāda ainu, kā MH uztraucas par Aleksu, vai prieku, redzot viņu atgriežamies mājās.. bet īstenībā  tas ir viens no seriāla mīnusiem - nenofilmētas daudzas arī svarīgas ainas starp abiem.
un vēl diezgan savādi likās, ka Alekss tik spēcīgs bija tajā kaujā ar Bruno pēc tam, kad šis iešāva viņam rokā.. :D bet nu ok.. :D :D kā nekā - šajā seriālā manas kopējās emocijas nav saistītas ar kritiku, jo pārak daudz mirkļu to aizēno :D

0

20

Terēze написал(а):

Kunga lūgšanas aina bija tik emocionāli saviļņojoša,tik spēcīga,bet tajā pašā laikā neuzspēlēta,visi bija tik saliedēti un vienoti,tā bija īsta un patiesa pateicība Dievam par Marijas Hosē un Aleksa laimi,tik skaista un aizkustinoša Dieva slavēšana seriālos vēl nebija redzēta.

Jā-a, jutos ļoti patīkami pārsteigta, redzot ko tādu! :)

WOW - aNgeL, tu pateici kaut ko kritisku par Sortilegio!!! :O urā! :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 95. sērija. FIN!!