TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 95. sērija. FIN!!


Sortilegio 95. sērija. FIN!!

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Paloma написал(а):

aNgeL, tu pateici kaut ko kritisku par Sortilegio!!!  urā!

es nekad neesmu slēpusi, un arī diezgan bieži komentāros esmu teikusi kaut ko kritisku visa seriāla garumā :P

0

22

a es vot nevaru, jā? :P

0

23

Tava kritika man izklausās agresīva un asa un tāda , kas aizēno visu pārējo...Manējā wnk pamana trūkumus, bet samierinās, mākot vienalga visu dievināt :D

0

24

nu slikti, ka tev tā izklausās :P Nu kkad varbūt ir asa bijusi (kad man MH pavisam nepatika piem.), bet tu asu uztver visu, pat kura man liekas sīkumi :P tā vot :P

0

25

aNgeL написал(а):

Bet nu pēdējā Aleksa un Bruno aina.. atkal jau atklāja , cik nāvīgi ienaidnieki abi bijuši!!! lai gan beigās , protams, Alekss parādīja abu lielāko atšķirību - Alekss spēj mīlēt un piedot.. Bet visvairāk tajā visā žēl Viktorijas!!

Piekrītu, nabaga Viktorija :( Alekss ar tomēr mīlēja savu brāli, par spīti visam...žēl man tomēr arī Bruno...neatbrīvojās no sava naida tomēr... Man jau bija tādas aizdomas, ka beigās Bruno tomēr nomirs dēļ savas apsēstības, bet gribējās tomēr, lai viņš labotos un saprastu savas kļūdas, bet tas laikam būtu pārāk neticami.

Ahhh...cik skaista sērija....MH un Alekss...un kāzas, MH pat apraudājās baznīcā...aizkustinoši un burvīgi...pēc tam jūra un abi baltā....tāds gaišums un mīlestība no viņiem staroja  :love:   :love:

Ehh...tagad bik nostaļģija uznāca, jo nebūs vairs nevienas sērijas...bet nu skaista telenovele...nav vārdam vietas... :)

0

26

Tas tomēr būtu bijis pārāk neticami,ja Bruno burtiski vienā mirklī būtu nožēlojis savus grēkus,viņš bija pārāk ambiciozs,varaskārs un alkatīgs,ne jau Alekss bija vainīgs Bruno problēmās,bet gan viņš pats,Bruno pats sevi vārda tiešā nozīmē pazudināja,jo ļāva naudas un varas elkam valdīt pār sevi.

0

27

sigsaster написал(а):

Ehh...tagad bik nostaļģija uznāca, jo nebūs vairs nevienas sērijas...bet nu skaista telenovele...nav vārdam vietas...

ak..jāa.. man arī tikko uznāca nostaļgija, lasot Tavus komentārus!! kāā gribas kaut kādu jaunu sēriju..bet nav!
Tagad skatīsies kaut kādu citu telenoveli?

Terēze написал(а):

Tas tomēr būtu bijis pārāk neticami,ja Bruno burtiski vienā mirklī būtu nožēlojis savus grēkus,viņš bija pārāk ambiciozs,varaskārs un alkatīgs,ne jau Alekss bija vainīgs Bruno problēmās,bet gan viņš pats,Bruno pats sevi vārda tiešā nozīmē pazudināja,jo ļāva naudas un varas elkam valdīt pār sevi.

mja...taisnība vien ir..

0

28

aNgeL написал(а):

Tagad skatīsies kaut kādu citu telenoveli?

Jā, gribētu gan, tik vēl nezinu kādu, varbūt vari kādu ieteikt?  :rolleyes:

0

29

sigsaster написал(а):

Jā, gribētu gan, tik vēl nezinu kādu, varbūt vari kādu ieteikt?

nezinu jau , ko esi redzējusi :D Amor real redzēji? nu personīgi es šobrīd esmu palikusi ar mas sabe el diablo - man patīk :)

0

30

aNgeL написал(а):

nezinu jau , ko esi redzējusi  Amor real redzēji? nu personīgi es šobrīd esmu palikusi ar mas sabe el diablo - man patīk

Jā, esmu redzējusi Amor Real, arī nu ļoooti patika  :love: Vēl esmu redzējusi Krāpnieci, Svešinieci, Pasion, Tiesības mīlēt, Rūbija, Čigāna mīla, Esmeralda, Mīlestības ieleja, Por tu amor u.c. (tikko sapratu, ka nu baigi daudz esmu redzējusi, nekad agrāk nebiju tā uzskaitījusi :D )
Runājot par mas sabe el diablo - sākumā skatījos, bet nu divas telenoveles reizē nevarēju pavilkt un tā nu paliku pie Sortilegio. Varētu jau turpināt skatīties, bet baidos, ka esmu nu baigi iekavējusi (blush), netikšu jums līdzi ar savām ierobežotajām skatīšanās iespējām :D

0

31

sigsaster написал(а):

bet baidos, ka esmu nu baigi iekavējusi (blush), netikšu jums līdzi ar savām ierobežotajām skatīšanās iespējām

Nuuu...no 1 puses saprotu, ka foršāk ir līdzi skatīties ar kādu.. bet nu personīgi es palieku tikai pie mas sabe el diablo...gribēju iesākt skatīties el rostro de Analia, bet tagad mana dzīve tā iegrozījusies, ka 2 seriālus nekādi nepavilkšu..

0

32

pie kuras sērijas tu esi palikusi? Es arī esmu drausmīgi iebremzējusi, bet laikam būs kaut kad jāsāk skatīties :)

0

33

Paloma написал(а):

pie kuras sērijas tu esi palikusi? Es arī esmu drausmīgi iebremzējusi, bet laikam būs kaut kad jāsāk skatīties

Kauns pat atzīties pie kuras  :blush: ....man liekas, ka pie kādas 17tās, atceros kā Manuela kruķīja to savu mikroviļņu krāsni :D

Отредактировано sigsaster (23.10.2009 14:08)

0

34

Tagad, kad noskatījos 2. reizi pēdējo sēriju, pat kaut kā nobrīnījos, ka sākumā to kāzu ceremoniju neuztvēru tā, kā tā bija uztaisīta, respektīvi, visi tie cilvēki , kas bija sanākuši , vesela jūra ar faniem, un visu laiku bija redzami mazie fotoaparāti, kas cenšas nofočēt vai nofilmēt kaut ko no tām kāzām. Sanāk, ka tās bija kā īstas kāzas, nevis kā parasti wnk nofilmētas, ar to atškirību, ka precējās nevis reālās dzīves cilvēki, bet 2 varoņi, kas it kā pārvarēja to ilūzijas pasauli un iespraucās mūsu realitātē un tas īstenībā man liekas ārkārtīgi forši un izcili izdomāts! Tā filmēšana likās tāda pati, kā parastiem cilvēkiem, kad filmē viņu kāzas.  :love:  :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 95. sērija. FIN!!