TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » "The Sun": Boyzone dziedātājs nosmaka miegā


"The Sun": Boyzone dziedātājs nosmaka miegā

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Īru popgrupas "Boyzone" dziedātājs Stīvens Geitlijs nosmacis miegā pēc ieilgušas uzdzīves, paziņojis britu tabloīds "The Sun".
LETA 12. oktobris (2009) 12:06   

Kā TVNET ziņoja iepriekš, 33 gadus vecais mūziķis nomira naktī uz svētdienu, pavadot brīvdienas Maljorkas salā. Viņa ģimenes pārstāvis paziņojis, ka Geitlijs mira dabiskā nāvē, uzsverot, ka viņš neizdarīja pašnāvību un nemira no narkotiku pārdozēšanas.
Lai arī autopsija tiks veikta tikai otrdien, britu tabloīds "The Sun" pavēstījis, ka dziedātājs miris, aizrijoties ar vēmekļiem pēc trakulīgas nakts kādā Maljorkas geju klubā. Geitljis esot dzēris stiprus kokteiļus un baltvīnu kopā ar savu partneri Endiju Kaulsu, un vēlāk viņiem pievienojies kāds 25 gadus vecs bulgārs. Pēc tam visi trīs devušies uz mūziķa apartamentiem gulēt, bet pamostoties Endijs atklājis, ka Geitlijs ir mirs.

Kā pavēstīja kāds Spānijas policijas pārstāvis, kas nevēlējās atklāt savu vārdu, policija tika izsaukta uz mūziķa brīvdienu māju svētdienas pēcpusdienā. Nekas nav liecinājis, ka nāve būtu iestājusies vardarbīgā veidā.

Dublinas iedzīvotāji, uzzinot par Geitlija nāvi, neslēpa sarūgtinājumu. Ziņu aģentūras Reuters dziedātāja bērnības vietās aptaujātie cilvēki atcerējās viņu kā mazu zēnu. "Es pazinu viņu kopš bērnības. Viņš mēdza pieskatīt mani un manu māsu," atklāja kāda Dublinas iedzīvotāja.

"Viņš bija jauks, kluss zēns," atzina Geitlija bērnības draugs Nikolass Fejs. "Nekad neiekūlās nepatikšanās un nesagādāja raizes, ziniet, vienkārši dzīvoja. Viņš gribēja kaut kas būt, un viņš kļuva. Viņš sasniedza slavu un tagad ir miris. Dzirdēju par to šorīt ziņās."
"Mēs par to uzzinājām trijos no rīta, kad mani pamodināja meita. Par viņu lūdzās visi šeit dzīvojošie. Visiem tas bija šoks," sacīja kāda cita Dublinas iedzīvotāja.

Britu tabloīda "The News of the World" izklaides ziņu redaktors Dens Vūtons atklājis, ka Geitlija grupas biedri ļoti pārdzīvo viņa nāvi. "Visi “Boyzone” dalībnieki, ar kuriem esmu runājis, ir pilnībā sagrauti. Ziņas par viņa nāvi nāca kā liels šoks, neviens nevarēja iedomāties, ka tā notiks. Vakar vakarā runāju ar Šeinu Linču. Kaut gan viņš bija šokēts, viņš nolēma, ka visiem zēniem būtu svarīgi doties uz Maljorku. Diemžēl Ronans Kītings atrodas Čikāgā, lai piedalītos maratonā, bet, kad tas beigsies, arī viņš lidos uz Maljorku. Esmu saņēmis informāciju, ka viņš ir pilnībā satriekts, jo viņam ar Stīvenu bijušas ļoti tuvas attiecības. Cilvēki stāsta, ka viņi bijuši kā brāļi," atklāja Vūtons.

Grupa "Boyzone" tika dibināta 1993.gadā un laikā līdz 2000.gadam, kad tā izjuka, tā ierakstīja vairākus veiksmīgus hitus un ieguva milzīgu popularitāti Īrijā, Lielbritānijā, Austrālijā un Jaunzēlandē. 2007.gada nogalē grupa paziņoja par savu atkalapvienošanos - mūziķi devās koncertturnejā, kā arī izdeva kompilāciju albumu "Back Again... No Matter What".

0

2

man reāli skumji, jo agrāk Boyzone ļoti patika un... njā... Stīvs bija gejs... Tagad manās acīs tam ir īpaša nozīme. Vot šitādas nāves es ienīstu un nesaprotu. Bet tas tagad liek biki aizdomāties - dzer, bet zini mēru. Savos vēmekļos nosmakt - nu tā ir viena no bezjēdzīgākajām nāvēm, kāda vien iespējama.

0

3

Žēl, protams,  :(

albalonga написал(а):

Savos vēmekļos nosmakt - nu tā ir viena no bezjēdzīgākajām nāvēm, kāda vien iespējama.

Mjā.  :(

0

4

vai...drausmīga nāve.. tik tiešām pilnīgi bezjēdzīga :(

0

5

mjā... idiotiska nāve... Nu kur var vēl stulbāk un bezjēdzīgāk nomirt? :/

0

6

Man tā grupa ļoti patika. Vēl joprojām mēdzu klausīties Ronanu Kītingu, kuram ir daudz solo dziesmu un kurš izkāpa no tās grupas. žēl, a cilvēks šādi muļķīgi aizgājis.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » "The Sun": Boyzone dziedātājs nosmaka miegā