TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF - viena sērija dienā


QAF - viena sērija dienā

Сообщений 1 страница 20 из 65

1

Nu davai - darām to. Pat varam ne katru dienu, bet sarunāt kad un cikos. Piemēram šodien es ir brīva un varētu sākt ar Pilotu. Un tad tēma katrai sērijai un katru sēriju apspriežam kā no jauna. Gibu, gibu, gibu. Un tā apziņa, ka mēs apmēram vienā laikā skatāmies - būtu superīgi.  :D

0

2

Davai, es ar šodien varu :) Cikos? Vēl bumy vaig noziņot, lai viņa var novilkt :)

0

3

cravey написал(а):

Vēl bumy vaig noziņot, lai viņa var novilkt :)

Jap jap klausos!
Cikos! Sākšu ta vilkt jau dažas sērijas lai būtu!

0

4

Nu teiksim 20:00? A kā mēs daram, skatamies pilotu plus 2. sēriju? Jo viņas abas ir kopā, tā teikt vienā failā, arī DVD diskos :)

0

5

cravey написал(а):

Nu teiksim 20:00? A kā mēs daram, skatamies pilotu plus 2. sēriju? Jo viņas abas ir kopā, tā teikt vienā failā, arī DVD diskos

davai, jo es šodien brīva un varu. Jau pat dvd pleijeri pārstiepu uz savu istabu un pievienoju televizoram. :D

0

6

cravey написал(а):

Nu teiksim 20:00? A kā mēs daram, skatamies pilotu plus 2. sēriju? Jo viņas abas ir kopā, tā teikt vienā failā, arī DVD diskos :)

manispēc var skatīties abas kopā, ja tik paspēs nokačāties, jo kad sīkais piesēžas pie sava kompja viņš man visu neta ātrumu atņem un kačājas ar izcilu bruņurupuča cienīgu ātrumu!

0

7

albalonga написал(а):

davai, jo es šodien brīva un varu. Jau pat dvd pleijeri pārstiepu uz savu istabu un pievienoju televizoram. :D

Ahhh, QAF burvība sākas again :)

bumerbmw написал(а):

manispēc var skatīties abas kopā, ja tik paspēs nokačāties

Bumy, tu mūs turi lietas, kursā, kā tev kačājās :) Ev, a tev skaips ir, moš es tev pa skype ātrāk varu pārsūtīt? Mani var atrast pēc nika zhubeers

0

8

ja bumy neuzspēj, var arī vēlāku laiku. Nu karoč šajā tēmā tueriet lietas kursā mani.

0

9

cravey написал(а):

Bumy, tu mūs turi lietas, kursā, kā tev kačājās :) Ev, a tev skaips ir, moš es tev pa skype ātrāk varu pārsūtīt?

Nē nu pašlaik kačājas vēl ok!
es vēl pietam atradu diezgan maza izmēra failu un paskatīšos kas un kā!
Nu sliktākajā gadījumā es tač zinu kur online skatīties un caur skype vispār vēl lēnāk kačājas! :D

pēc kādas stundas pateikšu kas man ar failiem notiek! :D

0

10

Kad rīkojam 103 kopskatīšanos? Es varu rītvakar 22, jo no darba mājās būšu ap 21.

0

11

Jā, rīt tad tik 50min būs, varam 22:00 :) Man 4dien tik 10:00 lekcijas :)

0

12

oki, ko bumy saka?

0

13

albalonga написал(а):

oki, ko bumy saka?

man nav nekādū prolēmu šovakar ar skatīties! :D

cravey написал(а):

Man 4dien tik 10:00 lekcijas :)

oo forši ta jau tev var teitk ka haļava!
es labāk neizteikšos ko rīt darīšu! :D

0

14

bumerbmw написал(а):

es labāk neizteikšos ko rīt darīšu!

bastosi???? :rolleyes:

0

15

albalonga написал(а):

bastosi???? :rolleyes:

visā visumā nē, jo man ir ārsta zīme! :D

0

16

:D

0

17

Ev, rīt 22 104 vai kā? :rolleyes:

0

18

Okz, for QAF I'm always free! Pat ja man 5dien ir kd franču valodā :D Bet QAFā tak arī ir frenchings, ne? :D

0

19

cravey написал(а):

Bet QAFā tak arī ir frenchings, ne?

hahaha, perfect. qaf is fucking everywhere and everything is about qaf... Don`t try to deny it, just get use to it and fucking enjoy it... :D

0

20

albalonga написал(а):

hahaha, perfect. qaf is fucking everywhere and everything is about qaf... Don`t try to deny it, just get use to it and fucking enjoy it... :D

Perfectly said :D

Ev, man pat ienāca prāta, ka ja mēs tiešām rakstīsim to fiku, tad mēs sarunas mūsu starpā varam rakstīt latviski, bet tad, kad runāsim ar kādu ar viniem - angliski, nu un tad vel pa starpai spāniski vai franciski :D Tā, lai reālāks tas viss :) Ne? Jeb visu angliski +ESP/FR?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF - viena sērija dienā