TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF - viena sērija dienā


QAF - viena sērija dienā

Сообщений 21 страница 40 из 65

21

cravey написал(а):

Ne? Jeb visu angliski +ESP/FR?

visu angliski. tipa  - trying to say words in Latvian, but you just can`t only English comes out of your mouth.

A man ideja par to fiku radās - doma tāda - mēs četras apsēstas qaf fanes no Latvijas ieraugām pie vecas ielas tirgotājas qaf visu sezonu dvd - veci un nobružāti, bet viņa apgalvo, ka diski ir ok. Vot mēs nopērakm diskus kā dāvanu savam straight draugam (hahaha, mūsu pazudušajam sultanam Modrītim, jo viņš vienīgais straight dzēks, kuru pazīstu un kurs qaf skatījās). Nu mums visām protams ir savi dvd qafam. Nu vot - apseveicam viņu, diskus uzdāvinam. Kamēr viņš virtuvē dzērienus gādā, mēs nenociešamies un uzliekam diskus un mūs protams ierauj iekša qaf pasaulē. Un tas jubilārs, kad iznāk no virtuves, viņš sāks skatīties qaf, bet tas ir tāds qaf, kāds tas ir ar mums iekšā. Un respektīvi tad var rakstīt, kā viņs to visu redz savā tv ekranā. Un savukārt mums vajag ta, ka mums ir kaut kāds noteikts laiks dots qafā un tad mēs tiksim izrautas ārā no qaf pasaules. Tēpēc mums būs jācenšas viss izlabot, ko būsim pirmā mirkļa neprāta izdarījušas - respektīvi izjaukušas Britin pirmo leģendāro tikšanos.

0

22

O jā, startings labs, bet var arī tā, ka tas konkrētais laiks nav dots, bet vnk tur viss sāks iet grīstē, kopš mūsu ierašanās reizes, ne tā kā tam vajadzētu būt. Plus mēs no sākuma domāsim, ka tas kāds joks, un ka tie nav QAF varoņi, bet gan reāli aktieri, ka mēs vnk esam bijušas iepriekšējā vakarā piedzērušās, iztērējušas visu savu naudu un nopirkušas avio biļetes uz LA, un tagad netīšām bārā, kas izskatās pēc "Woody's" uzejam QAF puišus :D Hahahaha, un tad mēs varētu sākt strīdēties, jo kāda nomums teiktu, ka nē, mes esam iekš QAF, un tad kāda no mums varētu aiziet pie puišu galdiņa un Braienu nosaukt par Geilu, tjip:"Excuse me, are you Gale Harold?" :D Hahahha, un Braiens atcirstu:"Who the fuck is Gale Harold?" :D

Pie tam, man būs līdzi telefons, kurā iekšā ir tie video, un forši sanāk, var taisīt, ka piem, man tur ir no pilota iekšā video, kur Britin pirmo reizi viens otru ierauga, un mēs skatamies, ka tas video ir izzudis no tel, no sākuma domāsim, ka es esmu izdzesusi, bet tad pazudīs citi momenti, kur Britin ir, piem 103 beigas, kur viņi dejo, un tad mēs sāksim apjaust, ka mums reāli ir kaut kas jādara, ka nedrīkst tā palikt, ka savādāk Britin var nekad nesatikties, un tas manāmi izmainīs visu QAF ritējumu :)

0

23

aha, lieliski. ev, Asnate ko teica par ideju?

hahaha, es beidzot skatīšos čipmankus... :rofl:

0

24

ev, mēs šovakar 22 skatāmies 105?

0

25

Es šovakar nevaru, man 21:05 buss uz Valmieru, vienīgi, ja jums rīt nav agri jāceļas, tad varam tā, ka skatamies 23:40 (autobuss Valmierā iebrauc 23:15, tā ka ap to laiku jau būtu kojās), vai arī pārceļam uz rītvakaru :) ?

0

26

manis pēc varak šovakar vēlu skatīties! Man rīt tik un tā skolā jābūt tik 10.55 :D
Takā gaidam tik uz alby, ko viān teiks!

0

27

bumerbmw написал(а):

manis pēc varak šovakar vēlu skatīties! Man rīt tik un tā skolā jābūt tik 10.55 :D

Super, man skolā jābūt 11:45, tā ka ar pēc 10:00 tik celšos un varu vēlāk iet čučet vēlāk :) Alby?

0

28

oki, skatāmies 23:40  :D  Man kā jau parasti jābūt darbā 12...

0

29

Btw, Asnatei pastastīju par mūsu fanfika ideju, viņa ir sajūsmā :D

0

30

hahaha, tik atliek dzīvē sākt ideju īstenot...

0

31

Jā, bet kā jau teicu, kaut kad stipri vēlāk, tagad man skolai daudz darba :( Tracina laukā vnk :(

0

32

Nabags. Nu turies. Eh... Man ar Ice is on Fire gaida un novembris ar nāk ar joni...

0

33

Tu taga uz Unexpected koncentrējies, es jau te dienas bez maz vai skaitu :D A tu angliski vai latviski rakstīsi?

0

34

cravey написал(а):

A tu angliski vai latviski rakstīsi?

Angliski. Tas nozīmē - grūti man ies - ļoti...

0

35

Es varu piepalīdzet, ja noteikumi atļauj - ar tādām lietam kā gramatika, utt :)

0

36

Tas būtu baigi labi.

0

37

Nu tad varam darīt ta, tiklīdz būsi uzrakstījusi nodaļu, tā atsūti man, es vietām palabošu un tad vari postot :)

0

38

cravey написал(а):

Nu tad varam darīt ta, tiklīdz būsi uzrakstījusi nodaļu, tā atsūti man, es vietām palabošu un tad vari postot

oki-doki. :D  Kā BK teica 105 - Grazie... :playful:

0

39

Hihihihi, nē man tagad viņa mīļakais svešvalodas interpretējums būs britu akcents :love:

0

40

cravey написал(а):

Hihihihi, nē man tagad viņa mīļakais svešvalodas interpretējums būs britu akcents

:D

hahaha, skatos es visu laiku uz to tavu paraksta pēdejo aņimku un galva visu laiku skan _ Bri-tn... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » QAF - viena sērija dienā