TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Pilot episode & 102


Pilot episode & 102

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

Originally aired 12/3/2000

Episode descriptions:

Pilot

We meet Michael, Emmett, Ted and Brian in Babylon for the first time. As the group prepare to leave, Brian spots a young lad outside and decides not to give his friends a ride home but makes a move on the lad. A nervous Justin accompanies Brian back to his apartment, where Brian finds out Justin's real age, but they are interrupted when they get a phone call from the hospital.

102

Michael stays in the closet at work, which causes some problems with an interested co-worker while at the same time he struggles with feelings of jealousy over Brian's relationship with Justin.

Plānotais skatīšanās laiks 13.10.09. pl. 20:00

0

2

Tā vien izskatās, ka es paspēju nokačāt līdz tam laikam! :D

0

3

bumerbmw написал(а):

Tā vien izskatās, ka es paspēju nokačāt līdz tam laikam! :D

Super :)

0

4

Tiešam, super. hihihi. es vel ar suši te vīniņu iedzēru, iereibu biki un nu tāda it kā pa mākonīsiem staigāju un totāli atkal iegrimu qaf... :D

0

5

Pavisam drīz jau varēsim skatīties! :D

0

6

jej

0

7

woohooo, tātad 20:00 šovakar esam pie tv/datoru ekrāniem, lai skatītos pilotu un 102, un pēc tam šeit diskusijas par konkrētajām sērijām :) Ak, iedomājieties, tās sērijas pirms 10 gadiem apm. filmētas  :O

0

8

cravey написал(а):

woohooo, tātad 20:00 šovakar esam pie tv/datoru ekrāniem, lai skatītos pilotu un 102, un pēc tam šeit diskusijas par konkrētajām sērijām :) Ak, iedomājieties, tās sērijas pirms 10 gadiem apm. filmētas  :O

Nu vispār nākamgad sanāk svinēt 10 gadus, kā seriāls ir izlaists! :D Tusinš! :D

0

9

oki, bizoju uz toleti un tad slēdzu un skatos.

0

10

Wooo, 1min  :shine:

0

11

Oke, skatos :)

0

12

hihihi, noskatījos un arī ar visiem titriem beigās - I wanna sleep forever and Dive in the pool with me tonight thumpa-thumpa. :D  Jej. Superīgi. Un ja pilota ta daudzas reizes redzēts, otro sēriju es laikam tik divas reizes biju redzējusi un man bij wow visu laiku - tādi aizmirstie momentiņi. Dievīgi vienkārši. Vēl kas - skatījos ar ausīm - respektīvi dzirdēju tikai qaf un nekādus trokšņus apkārt - nu reāli pilnīgi ieej tajā pasaulē un zaudē jebkādu realitātres izjūtu, sādz dziedāt un runāt līdz, smities, šņukstēt, smilkstēt. Vienu brīd sencis ienāca, ška kaut ko runāt, es pat galvu no ekrāna nepacēlu un ausis nenoņēmu un šis pagriezās un aizgāja. Mājienu uzķēra.  :D

0

13

Ak, jē, pat nezinu ar ko lai sāk :) Laikam jau kādu simto reizi (šoreiz var droši uztvert burtiski) jāsaka, cik ļoti es mīlu šo seriālu un visus tā varoņus - viņi man tiešām klūvuši par ģimeni, par tādu kā patvērumu, pie balstu un mierinājumu pie kura vienmer varu griezties, kad jūtos slikti, vai tieši otrādi, kad man ir labi un gribas ar kādu tajā dalīties!

Bet runājot tieši par konkrētajām sērijām...And that's how it all began - with a young boy coming down the street in the middle of a night. And it took only one second, two pair of eyes, ones as blue as a saphire, the other ones as green as the softest piece of moss with tiny bits of gold in it, for a love so powerful to be born, that people continue to talk about it even after all these years!

Kā jau esmu teikusi, QAF atmodina manu lirisko pusi :) Superīgi bija skatīties, un tiešām, pilots ir mana mīļākā sērija, bišķi, bet tomēr pārspēj 308 :)

Otrs, ko es ievēroju, bij citāts no Maikija, ko viņš saka sākumā "...knowing, that at any moment you might see him, the most beautiful man who ever lived." Nezinu, kā citiem, bet es viņu tiešām redzēju tai vakarā! Iepriekš jau iekopēju to citātu, ka uz Geilu ir sāpīgi skatīties, gluži tapāt kā tieši skatīties uz sauli aptumsuma laikā. Tā tiešām ir, un ne tikai skatīties uz viņu ir sāpīgi, arī balsī klausīties ir sāpīgi. Tā ir kā tāla un klusa mūzika, bet visskaistākā mūzika kādu tu jebkad esi dzirdējusi, un apziņa, ka nekad to nevarēsi dzirdēt tuvumā, nekad nevarēsi vaigā skatīt tās īpašnieku. Ar mums ir tieši tapat, lai arī cik skaļi mēs neuzgriestu skaļumu brīdī, kad ekrānā paradās Geils/Braiens, tas nekad nebūs pietiekami skaļi, pietiekami tuvu!

0

14

hahahahaha, ieeju es bjfiku community un tur šitā IM saruna tieši kā it kā notiktu nākamajā dienā pēc 102 beigām. Vienkārši ideāli. It kā diskotēkija būtu paredzējusi un priekš mums speciāli uzrakstījusi. Gabaliņš ir īss - izlasiet.

http://discothequey.livejournal.com/523 … 9#t2106509

0

15

Nu jā šis abas sērijas man ar patīk!
beigās otrajau sērijai es visu laiku dzirdēju sev galvā kā fona mūziku Blue dziesmu! :D tā gadās, aj ilgi sanāk taisīt video un vienu un to pāsu gabaliņu 100 un 1 reizi laist cauri! :D
Bet nu konstatēju faktu, ka Tedija vārdi, kā viņš izsaka dažos momentos man patīk viss vairāk, jo viņš tik precīzi attaino to brīdi! :D vienmēr tas paticis viņā! :D
Patīkami ir paskatīties šerijas otro reizi un nu jā izņemot to reizi kad bijām pie cravey es nebiju redzējusi vairs sākumu pilnībā! Un man tas ir patīkami, Tagad otro reizi pārskatos var''ešu konstatēt jaunas lietas, kuras nebiju nemaz pamanījusi!

0

16

Hiihihihih, man patīk beigas :D BK pēdējais izrakstās :D

0

17

oj, cravey - tu visu tik skaisti un liriski poētiski saliki vārdos, skaisti.

Es pie sevis dūdoju Brina, Brian, Brina, kag viņam bij jāparādās, bet kad Justins uz ielas parādījās, es dūdoju Justin, Justin, Justin...  :D  Dievs, nopietni - man saceļās, kad redzu to pirmo saskatīšanās momentu. Nopietni. Ta mūzika, tas filmējums, tas kadru paātrinājums, pareizās gaismas, migla/tvaiks, kad Justins parādās. Un Brians, kur kā apburts skatās jau tad, kad Justins vel ir dziļi miglā un tik apmēram var redzēt viņa auguma aprises un seju vispār nevar. Nu pilnīgi ideāli.

Par otro sēriju - man dikti patika kā Emts dziedāja bārā. hahaha. Es tā dievinu Emu. Vot čista, ja man jāizvēlas, es no visiem varoņiem savā realitātē gribētu Emu. Mēs noteikti būtu draugi un labi sapratos. Nu vienkārsi Emu nevar nemīlēt. Un kā Maikijs sūdzejās par iekrišanu darba un to iešanu ar°kolēģiem uz straight bar un Ems un Teds katrs par ko savu runaja,  un Maikijs nikns, ka viņā neviens neklausās un Ems visu atstāstīja un izradās klausās gan. Man liekas Ems vienjmēr klausās, vienmēr dzirdt un kā viņš uzreiz, lai Maikijs beidz māžoties un neizliekas par to, kas nav. Un ka Ems centās pateikt, kas viņam jamaina, lai nebūtu uzreiz manams, ka viņš gejs :D Bet viņs grib, lai viņa liesma spoži deg. Un deg jau ar. Mans mīlulītis. Un vispār ideāli kā iepazīstināja viņus visur darbā - visi trīs uz telefona līnijas - nu ideāli. Un pēc tam Brians ar zaļo ābolīti. Un tās lūpas ar ābola sulu, kad viņš iekodās. Bilan, es jūsu apsēstību tik labi sapratu šaja brīdī. hahahahaha. Un nolāpītās lezbietes, kuras Biranam garīgo sabojāja ar to dzīvības apdrošināšanu. Un Maikijs ar kolēģiem un "butt plugue". Es gandrīz no smiekliem nomiru. Šitas man kauč ka atmiņa nebija palicis. Un Justins, kurā pateica, ka Brianam 33 un niknais Brians.  :D  Superīgi. Un Deba. Un kā Justins izgāzās - what a freak! hahahahaha. Ja viņš nebūtu tāds Sunshine, es viņam šito nepiedotu, jo Deba is tha best!!!!! Un vispār Maikijs ar Justinu kopā, kad Brians aizlaidās un Teds ar Emetu ar neuzņemās atbildību, bet Maikijs to darīja. Un man patika tā saruna, par spīti tam, ka Maikijs tā centās aizbaidīt Justinu, bet Justins patiešam jau no pirmā mirkļa ir daudz nobriedušāks, neka Maikijs jebkad būs - viņs pateica, ka tu joprojām gaidi, kad tev noies. Nu jā - tas viss atmiņu tēlojums - patiesam Maikijs netiek vaļā no pagātnes un nespēj tik pāri krašam uz Braienu. Un arī tagad lūrot to pašu žurnālu ar Patriku Sveiziju, Deba izjauca un viņš atkal netika pie cumminga. Nabadziņš. Nu nevar Maiku nemīlēt, sakiet ko gribat. Ar visu viņa istabu, ar Captain Astro aizkariņiem. Eh.

Mīlu es qaf līdz sapēm, patiešam. Man ir tā šobrīd, ka... njā. nosarku. Jaiet duša un... If you wanna fuck somebody, fuck yourself and save some money. Es gribu uz qaf juniversu. Nu vismaz savās fantāzijās es to varu atļauties.

0

18

cravey написал(а):

Hiihihihih, man patīk beigas  BK pēdējais izrakstās

vai ne... :D

0

19

ņjā beigas toč labas ficam! :D

alby tu par otro sēriju pateici visu, kas man tu šausmīgi patika!
Es biju kaut kā iepriekš palaidusi garām to, ka Justins Debu nosauca par freak, tagad to dzirdot pārsmējos li'dz vaiprātam. šajā sērijā vispār ir daudz tādu komediantisku manevru! Diez kā Brians vispār pārcieta, to ka Sunshines viņam iedeva 33! :D:D:D Nabadziņš! :D:D:D

0

20

albalonga написал(а):

Un pēc tam Brians ar zaļo ābolīti. Un tās lūpas ar ābola sulu, kad viņš iekodās. Bilan, es jūsu apsēstību tik labi sapratu šaja brīdī. hahahahaha.

Āre :D Nobody's immune to the Kinney charm  :D Es īstenībā tagad skatoties, par to paša ābola kadru, tā tante, kam viņš to prezentāciju rādīja, vai viņa sakot "I don't care if he was, I'd go to bed with him anyway" domāja to čali reklāmā vai pašu Braienu? :D Skatījās jau viņa uz Braienu  :crazy:

albalonga написал(а):

Es gribu uz qaf juniversu.

Me too, es gribu uz QAF universu, gribu satikt Kiniju! Un protams arī visus pārejos :D Kad man nav ko darīt vienmēr iedomājos, kāda būtu mana reakcija, ja es pēkšņi attaptos uz Liberty avenue, ieietu Liberty diner un tur ieraudzītu visu kompāniju :D Ne, mums kaut kad jāuzraksta fanfiks, kur mēs tiešām nokļūstam uz Liberty Avenue, ka ir noticis kaut kāds misunderstanding starp universiem, un mēs nokļūstam tur, kur mums reāli nevaig būt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Pilot episode & 102