TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Pilot episode & 102


Pilot episode & 102

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

cravey написал(а):

Ne, mums kaut kad jāuzraksta fanfiks, kur mēs tiešām nokļūstam uz Liberty Avenue, ka ir noticis kaut kāds misunderstanding starp universiem, un mēs nokļūstam tur, kur mums reāli nevaig būt

jā, un tā doma, ka mēs nokļūstam un tur ir sanākuši kaut kādi sūdi un Brians un Justins nav pazīstami un mums viņi jāsaved kopā, citādi mēs netiksim uz savu juniversu (it kā mēs to gribētu). hihihihihi. Bet ideja šitā tev bij laba. Tik mums LaF karājas un mēs abas nerakstām. Bā. Viss, es uzlieku sev pienājumu šonedēļ uzrakstīt Laf to nodaļu, kur Syda pirmoreiz Brianu redz. Nu jāsaņemas un jāizkustas no vietas.

A par to nokļūsanu qaf universa - vajag domu tādu, ka mēs tajā juniversā nespējam dzīvot. Ja mēs lietas tur nesakārtosim, mēs nomirsim, tad stimuls mums gribēt atgriezties. hahaha, bumy, gribi uz qaf universu ar mums? Asnati ar jāpaaicina. Man tomēr gribas, lai viņa mēgina rakstīt - moš viņai tomēr kas sanāks. :D

0

22

albalonga написал(а):

, bumy, gribi uz qaf universu ar mums?

zin nokļūt tur tas būtu sapņa piepildījums! :D

0

23

bumerbmw написал(а):

zin nokļūt tur tas būtu sapņa piepildījums!

hahaha, nu vismaz fantāzijas un fanfikā to varētu realizēt... :glasses:

0

24

Hhahahaha, es Asnatei uzjautāšu ;)

Man jau tagad rēka nāk, jo es saku, esmu kādus simts variantus toč izdomājusi, kā tas būtu tur nokļūt, un lielākā daļa no viņiem beidzas ar noģibšanu ieraugot Braienu :D

Mums tad jātaisa, ka mēs tur nokļūstam pirmās sērijas sākumā, tjipa varam taisīt, ka pirms Babilonas, kur viss sākas viņi ir Liberty Diner, kur nonākam arī mēs, un secīgi, esam apjukušas, jo laicīgi neaptveram laiku - sezonu un sēriju, kurā mēs esam, līdz ar to notikumi izmainās, un tai vakarā Britin nekļūst par Britin - respektīvi, viņi nesatiekās  :D

Hahahahaha, iedomājieties kādu feisu rādītu Braiens, ja uzzinātu, ka Geils - aktieris, kas praktiski ir viņš, nu viņš ir Geils un Geils ir Braiens, ka īstenībā viņš ir straight :D :D :D :D Hhahahahahahhahahaha  :rofl:

0

25

cravey написал(а):

Mums tad jātaisa, ka mēs tur nokļūstam pirmās sērijas sākumā, tjipa varam taisīt, ka pirms Babilonas, kur viss sākas viņi ir Liberty Diner, kur nonākam arī mēs, un secīgi, esam apjukušas, jo laicīgi neaptveram laiku - sezonu un sēriju, kurā mēs esam, līdz ar to notikumi izmainās, un tai vakarā Britin nekļūst par Britin - respektīvi, viņi nesatiekās

hahaha, tas ož pēc reāla humora fika. Vajag tā, ka jūs tur noģībstat Briana priekšā un tāpēc viņš nesatiekas ar Justinu. Respektīvi mūsu ierašanās dēļ viņi nesatiekas un tāpēc viss iet reālā dēlī. Un vajeg visu laiku humoru un tiešām tā, ka Brians domā, ka mēs trakas, kad mēs stāstam, ka viņu atveido Geils, kurs ir straight... :D  Un viņš saka - nu tad ejiet un stalkerojiet viņu... :D  Nu tur čista var tādu humoru iekša likt. Jūs visas tur uz Kinniju, a es tur tāda par pārejiem varoņiem fanoju, bet apzinoties, ka viņu atveidotaji ar ir geji (Pīters un Rendijs), tad es tāda mierīgāka. Es noteikti sāktu strādāt dainerī ar Debu - tas būtu super. Un iedomājies - veselu nodaļu vajadzētu par to, kā mēs pirmoreiz ēdam lemon bars - tas būtu vēsturiski. Un mēs pārģēbtos par večiem un slepenā misijā iezagtos Babylonā un back roomā pasveinātu Todu.  :D  Ev, čista - tur tāds labs humors sanaktu.

0

26

Aaaa fak, jā jā  :crazyfun:

albalonga написал(а):

Un vajeg visu laiku humoru un tiešām tā, ka Brians domā, ka mēs trakas, kad mēs stāstam, ka viņu atveido Geils, kurs ir straight... :D  Un viņš saka - nu tad ejiet un stalkerojiet viņu... :D

HAHAHHAAHAHHHAHA, es tagad skaļi rēcu :D

albalonga написал(а):

Vajag tā, ka jūs tur noģībstat Briana priekšā un tāpēc viņš nesatiekas ar Justinu.

:D Hiihhihihihi, es ar mieru ģībt Kinijam redzot, Bumy, kā ar tevi? :D Ja negribi ģībt, tad vismaz valodu zaudēsi :D

albalonga написал(а):

Un iedomājies - veselu nodaļu vajadzētu par to, kā mēs pirmoreiz ēdam lemon bars - tas būtu vēsturiski.

Ou jaaa, lemon bars, mmmmm  :playful:

albalonga написал(а):

Un mēs pārģēbtos par večiem un slepenā misijā iezagtos Babylonā un back roomā pasveinātu Todu.  :D

Hhahahahahahahaha, Hey, Tod, how's it going? Fiine :D

Ā, un vel tak fakts, ka Braiens nebūs saticis Džastinu, viņš vēl būs īpaši asi straight forward Braiens :D

0

27

cravey написал(а):

Ā, un vel tak fakts, ka Braiens nebūs saticis Džastinu, viņš vēl būs īpaši asi straight forward Braiens

hahaha, jā. Un vienai no mums saks rādīties vīzijas par to, kas notiks talāk, ja Brians ar Justinu tā arī nesatiekas. Nu drausmīgas lietas tad notiek - piemēram Brians tiek pie aids, Justins promā nomirt utt... Nu lai ir tas psiholoģiskais spiediens, ka mums ir jārīkojas... o.O

0

28

albalonga написал(а):

hahaha, jā. Un vienai no mums saks rādīties vīzijas par to, kas notiks talāk, ja Brians ar Justinu tā arī nesatiekas. Nu drausmīgas lietas tad notiek - piemēram Brians tiek pie aids, Justins promā nomirt utt... Nu lai ir tas psiholoģiskais spiediens, ka mums ir jārīkojas... o.O

Aha, jo mums tur noteikti būtu tā, zin kā pirmajā momentā - mēs tagad esam QAF universā, nu viss ir super, un mēs aizmirstos, un tad vienai no mums sāktos tās vīzijas... :confused:

Man jau reāli acu priekšā rādās kā mēs - Kinija meitenes stalkerotu Braienu sākumā :D, kad būtu safārējušās un vēl nebūtu iepazinušas viņu tuvāk :)

0

29

:D

es ieietu Torso un vienkārši blenztu uz Emu. Un viņš nesaprastu, kas notiek un ko es vispār tur daru. Un es viņu uzacinātu uz Cosmo un viņš apjuktu vel vairāk, jo nespētu noticēt, ka es neredzu, ka viņs ir gejs.   :rofl:  Ak, dievs - es to visu redzu acu prieksā.

Ev, kad mēs kaut kad iezagtos Briana loftā - Maikijam atzlēgu nozagtu piemēram - mums būtu kauč kāda svarīga misija - nu nez - kauč kas jāizzog - nu nez šaja mirklī, bet... Mēs tur kā muzejā - apčamdītu un apostītu visu un vispār. hahaha. Tas būtu nežēlīgi smieklīgi. Un kāda no jums atvērtu apakšbikšu atvilkni un protams visas Briana meitenes uzreiz mestos uz atvilkni un es nikni jūs apsauktu, jo mums ir misisja a jūs pilnīgi fetiša varā. :rofl:

0

30

cravey написал(а):

Aaa, vēl ko gribeju zināt, cik veci būs galvenās četrotnes varoņi?

hahaha, kā kura grib. mani apmierina mani 25 (  :glasses:  ) un es varētu būt vecakā no visām ta, ka ir realitātē, jo arī tā kā neesmu es ar Kinniju (Geilu) tik traki nojūgusies, tad es varētu biki jūs norāt ik pa laikam, bet tad atkal ņemt un pati muļķības sadarīt. Es varētu piemēram uzsākt kādu lezbisku deku ar kādu no qaf juniversa - tā teikt atklāj kādu neiepazītu savas personības daļu... :D  Nu nez - katra var sev ko izdomāt. Tik kā mēs rakstītu? Tur būtu jāsarunā, kura ko raksta. Un tur nevajadzētu no POV rakstīt, bet vispārīgi un katra savu piemetina. Viena stāsta, otra piemetina un iejaucas - it kā mēs visas kopā stāstām... :D

0

31

albalonga написал(а):

Ev, kad mēs kaut kad iezagtos Briana loftā - Maikijam atzlēgu nozagtu piemēram - mums būtu kauč kāda svarīga misija - nu nez - kauč kas jāizzog - nu nez šaja mirklī, bet... Mēs tur kā muzejā - apčamdītu un apostītu visu un vispār. hahaha. Tas būtu nežēlīgi smieklīgi. Un kāda no jums atvērtu apakšbikšu atvilkni un protams visas Briana meitenes uzreiz mestos uz atvilkni un es nikni jūs apsauktu, jo mums ir misisja a jūs pilnīgi fetiša varā. :rofl:

Hahhahahaha, jā :D Šitas labs :D Un šeit var arī paturpināt, ka kādai no mums "paveicās" un tā atskārš, ka kaut ko ir aizmirsusi loftā, un aiziet pakaļ, kamēr pārējās paliek ārā, un tai brīdī ierodas Braiens, un kā jau Braiens, ierodoties loftā sāk ižģērbties, lai ietu dušā, kamēr tā viena no mums mēģina kaut kur noslēpties, kamēr ierauga, kā Braiens sāk izģērbties, un pārvēršas par sālsstabu :D Un tad autopilotā ieskrien vannasistabā...

0

32

ev, nē, Brians atnāk un visas noslēpjas un man tur jāmēgina jūs nokontrolēt, lai viņš jūs nepamana. Un jūs tur visas drooling.  :D  Un beigās arī es drooling, kad ierugu viņa 10 inch cock, jo pa tv ta neparādīja.  :D hahaha, un tad kāda ir tik lielā hipnoze, ka netīšam ko nogāž un man jāglābj situācija, es izlienu no slepņa un sāku tīrīt un Brians atnāk un sāk kliegt, kas es tāda un es runāju spaniski un saku, ka no entiendo un ka es esu mājas tīrītaja un viņs prasa, kur ir Dorotija, kura parasti nākt un es saku, ka viņi mani atsūtīja un ta es tur tīru... hahahahahaha... bilan, es te skaļi smejos, to visu iztelojoties, ņemot vera, ka es pec spanietes vispār neizskatos. :D

0

33

albalonga написал(а):

Brians atnāk un sāk kliegt, kas es tāda un es runāju spaniski un saku, ka no entiendo un ka es esu mājas tīrītaja un viņs prasa, kur ir Dorotija, kura parasti nākt un es saku, ka viņi mani atsūtīja un ta es tur tīru... hahahahahaha... bilan, es te skaļi smejos, to visu iztelojoties, ņemot vera, ka es pec spanietes vispār neizskatos. :D

Es zinu ka es būšu ta, kas kaut ko nogāzīs :D A vai ta viņam nebij 9 inch? :D Vienīgais, ko es te tagad iedomājos, tur Loftā reāli ir, kur noslēpties? :D Hahaahahha, es pēc tam vēl varētu izlīst un sākt runāt franciski :D Un tu teiktu, ka esmu tava palīdze, francūziete pēc tautības :D Bet saprot, kad ar viņu runā spāniski, tikai runāt nemāk :D Nu tur to valodu dēļ riktīgs smejamais gabals varētu sanākt :D Un vēl Braiena "WTF?!" expression :D

0

34

cravey написал(а):

A vai ta viņam nebij 9 inch?

hahahahaha, es tak saku - tv neparādīja, bet realitātē izrādās vel labāk, nekā tika aprunāts. :D  Justins bija uzzīmejis pareizi.  :D

cravey написал(а):

Hahaahahha, es pēc tam vēl varētu izlīst un sākt runāt franciski  Un tu teiktu, ka esmu tava palīdze, francūziete pēc tautības  Bet saprot, kad ar viņu runā spāniski, tikai runāt nemāk  Nu tur to valodu dēļ riktīgs smejamais gabals varētu sanākt  Un vēl Braiena "WTF?!" expression

ak, dievs, tu mani nobeigsi - es iztelojos to visu lasot un gandrīz no krēsla nokritu. Literally. :rofl:

0

35

ev, bet par izmēriem runājot - es aiz smiekliem gandrīz aizrijos, kad Brians saka datorā mērīt ta tricka cock. Es kaut kā biju aizmirsusi šitādu momentu. Es gulēju gultā ar ausīm, ēdu prozit končas un gandrīz aizrijos, kad ieraudzīju, kā šis ar to mērlenti mēra. :rofl:

0

36

albalonga написал(а):

ev, bet par izmēriem runājot - es aiz smiekliem gandrīz aizrijos, kad Brians saka datorā mērīt ta tricka cock. Es kaut kā biju aizmirsusi šitādu momentu. Es gulēju gultā ar ausīm, ēdu prozit končas un gandrīz aizrijos, kad ieraudzīju, kā šis ar to mērlenti mēra. :rofl:

A šo momento es domāju toreiz, kad bumy prasīju vai viņa tagad monitorā mēra ar lineālu, lai pārliecinātos par lietu patieso lielumu?! :D

albalonga написал(а):

ak, dievs, tu mani nobeigsi - es iztelojos to visu lasot un gandrīz no krēsla nokritu. Literally. :rofl:

:D

0

37

cravey написал(а):

A šo momento es domāju toreiz, kad bumy prasīju vai viņa tagad monitorā mēra ar lineālu, lai pārliecinātos par lietu patieso lielumu?!

hahaha, skaidrs. es tādu momentu vispār kauč kā biju garām palaidusi.  :blush:

0

38

Jums tās sarunas tagad vienkārši ģeniālas!
Ok sorry ka vakar ātri pazudu un šodien noteikti ar ilgi diskusijās neieigrimšu jo jūtos nepārāk labi!
Tās domas par fanfiku ir vienkārši ģeniālas, kad no rīta lasīju pāsmējos līdz nemaņai par to kā tas varētu izskatīties! :D

0

39

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Pilot episode & 102