TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 103


Episode 103

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Originally aired 12/10/2000

Episode description

Lindsay and Melanie have a bris for their new baby Gus, which Brian decides to miss until Michael convinces him otherwise. Brian decides to crash the party and put his parental foot down. Justin seeking to regain the attention of Brian decides to make himself noticed at Babylon. Meanwhile, Brian's involvement as the father of Gus causes some relationship strain between Lindsay and Melanie. Michael attempting to continue his straight act, runs into a co-worker in front of the gay bars. Also, Ted finally gets lucky with a guy who he's been denying the advances of all night, but ends up with devastating results.

Plānotais skatīšanās laiks 14.10.2009, 22:00

0

2

ah... njā. Tā sēriju, kur nabaga Tedijs beigās. ak. Bet te arī ir Justina seduction dance...  :D Un tas bija labi, ka Brians norāva apgraizīšanu, jo nu es ar esu stingri pret to - galu galā, kad vecis izaug, viņam pašam jāizlemj. :playful:

0

3

:D
Yeeey! Šodien vēlviena sērija! ! :D:D:D

0

4

tiešām - jej. Nespēju jau vairs sagaidīt. Man vēl izložu izlozes...

0

5

Man jau patīk šis mūsu pasāciens  :playful: Un 3. sērija bija super, ideāla tā vieta, kur Braiens ar rokām nošķir Džastinu no tiem vīriešiem  :flirt:

0

6

cravey написал(а):

Un 3. sērija bija super, ideāla tā vieta, kur Braiens ar rokām nošķir Džastinu no tiem vīriešiem

jā, tā vieta ideāla. un kā viņi dejo un Maikijs skatās un fonā aiz Maikija uz ekrāna viņi. Ideāli.

0

7

ņjā tā deja vienkārīs ir kolosāla beigās! :D
Diez no kurienes Justinam tā drosme nāk? un ja godīgi mani priecē, ka no šīs sērijas tika izgriezts viens Justina un Briana moments babylonā. tas te nemaz neiederētos! :D

0

8

karoč man atkal laikam jāiet dušā... :D  Hahaha, I got my hard on kad Justins nometa krekliņu un gāja gaismu apmirdzēts un tik pārliecināts un saka dejot turpat blakus un aizvilināja tos večus no Briana. Dievs, viņš ir tik sexīgs. Bilan, man parasti nepatīk tas tāds puišeļa tipa, bet nopietni - kad viņs novilka to krekliņu, tas viņa ķermenis. Es sāku smilkstēt. Skaļi.  o.O

0

9

bumerbmw написал(а):

un ja godīgi mani priecē, ka no šīs sērijas tika izgriezts viens Justina un Briana moments babylonā. tas te nemaz neiederētos! :D

Aha, ir labi tā kā ir  :playful: Fak, kā es gribēju būt Džastins sērijas pēdējās 2min  :insane:  Bet nu - man baig patika šī sērija, jau no sākuma, kur mēs redzam, ka Braienam tomēr rūp, kas notiek ar Gassu, un, ka viņš nav tik vienaldzīgs kā izliekas, līdz pat beigām, tas kā Džastins viņam uzleca uz gurniem - HOT :love: Nemaz neizteikšos par to momentu, kad Braiens nolaiza Džastina kaklu - pure hottness  :crazy:

Hhahaha, un šī bij arī sērija, kad Džastins pirmo reizi ierodas Babilonā, un es uzreiz iztēlojos mūsu ģīmjus fanfikā, kad mēs pirmo reizi tiksim iekšā Babilonā  :crazyfun:

0

10

cravey написал(а):

Hhahaha, un šī bij arī sērija, kad Džastins pirmo reizi ierodas Babilonā

Ja godīgi pēc visām šīm sērijām, es biju aizmirsusi, ka lai tiktu Babilonā ir vajadzīga biedra karte! :D es kaut kā to patiešām biju aizmirsusi! :D

cravey написал(а):

es uzreiz iztēlojos mūsu ģīmjus fanfikā, kad mēs pirmo reizi tiksim iekšā Babilonā  :crazyfun:

:D:D:D

cravey написал(а):

ka Braienam tomēr rūp, kas notiek ar Gassu, un, ka viņš nav tik vienaldzīgs kā izliekas,

Nu bet tur gāja runa par viņa dēla Dick! Protams, ka par šo viņš nepaliktu vienaldzīgs! :D

0

11

bumerbmw написал(а):

Nu bet tur gāja runa par viņa dēla Dick! Protams, ka par šo viņš nepaliktu vienaldzīgs! :D

Nu jā, bet viņam ne tikai Gassa dick rūpēja, paska, ko vinš teica dainerā tajā vakarā - "If I won't look after him ,who will?" ;)

0

12

Nu ta vēl sīkāk par sēriju. Atkal dievīgais filmējums ar paātrinājumiem, paralēli stāstījumi, gaismas, krāsas, mūzika, ideāli. Pirmoreiz zīmīgi leģendārā frāze Something`s came up. Pilnīgi piekrītu Briana vārdiem par apgraizīšanu. hihihi, komiskais Maikijs tvaikos - es vienkārši tur ķiķināju. Justins un Dafne - lai mēs esam tūkstoškārt nolādētas, ka nogalinājām Dafni LaF. Idešl padoms priekš Džastina, ideāls iegāziens baseinā un ideālais - he`s so old... and so skinny. You can do so much better then that.  :D  Un vispār jau pārā tā Briana sejas izteiksme, kad Maikijs parādīja, ka Justins ieradies un tas Leave him alone. He`s alright. He`s kind of sweet. hahaha. Tas izteica visu. Pilnīgi šķita, ka Brians ir atvieglots, ka nav spējis Justinu aizbiedēt un viņš jau atkal tepat vien ir.  :D  Un tik daudz humora šajā sērijā - humors it kā ar Emu un to aziātu, bet vispār skumji. Es par Emu reāli pārdzīvoju. Tedijs un Bleiks - nu ziniet, viņos es jūtu pat vairāk ķīmijas kā Maikijam ar Benu - nezinu, kā agrāk nejutu, bet tagad jūtu un - kāpēc pie velna viņiem nebij vairāk ainu seriālā. Viņi ideāli. Un es sapratu, ko man Teodors atgādina - ēzelīti Iā.  :D  Brians nabaga Maikju izblamēja Treisijas priekšā - hahahaha. Es nespēju just līdzi Brianam. Man patika Babilonas tolete - uz durvīm rakstīt - no fucking, bet visi ar to vien nodarbojas. Un Maikijs - nu jā - Brians tiešām izturas tā bieži, ka Maikijs var pārprast. Bet te tik ideāli parādīja Maikija un Justina pilnīgo pretstatu Briana acīs - nu nav Briana hard on for Mikey and never will be. Sorry, Mike. Un Justins ideāls - vienkārši - jau rakstīju, bet nebaidos atkārtoties. ak. Ideāli. Un atkal pamanīju to, ko pirmoreiz skatoties nebiju manījusi vai atmiņa nebija palicis - Brians ta pamanīja, ka Justins ir Babilonā un pateica Oh shit. Un bij sajūta, ka viņš speciāli it kā izaicināja Justinu, speciāli izrādījās un savādas tos divus sexīgos studus un Justins ideāli noreaģēja. Nu pilnīgi te parādījās, ka viņi ir viens otra vērti, ka Justins vienīgais visā pasaulē ir gana lielisks, fantastisks, drosmīgs u.c. lai izlauztos cauri Kinnija biezajiem aizsardzības slāņiem. Ideāli vienkārši. Un jau teicu - tās beigas, ko tūbē kādas pārsimts reizes esu skatījusies, kā Brians ar rokām azivāc tos projām un savāc Justinu un tas smaidiņš, viņu abu smaidiņi un Justins ir viņa rokās, kājas ap Briana gurniem un Maikijs, kurš vēro un tajā mirklī arī Maikija sejā ir tāds kā smaids - tas tik zīmīgi. Jo Maikijs, lai arī ar prātu moš nē, bet ar sirdi aptvēra, ka viņam ar Brianu nekad nekas nebūs un ka Justins ir uz palikšanu. Un vispār kā viņi abi ar Emu skatījās, kā Brians tos džekus savāc un prātoja, ko Brians viņiem saka. Un tad šoka - ko gan Justins tur dara? Tiėši tā - viņiem nekad nebūs tik daudz drosmes, lai izaicinātu pašu Brianu. Hahaha. Vai es jau teicu, ka mīlu Justinu? Ja teicu, man nav grūti atkārtoties. ES MīLU JUSTINU... :D

0

13

cravey написал(а):

Nu jā, bet viņam ne tikai Gassa dick rūpēja, paska, ko vinš teica dainerā tajā vakarā - "If I won't look after him ,who will?" ;)

Nu jā nu jā, bet atskrēja jau tikai kad  pieminēja to svarīgo lietu, bez kuras pats nespētu dfzīvot! :D

albalonga написал(а):

he`s so old... and so skinny. You can do so much better then that.

bāc šī bija vēl viena frāze, kuru bija kauns aizmirst, bet nu ok, manām smadzenēm piedodams, bet tas bija vienkārīs ģeneāli pateikts! es te pārsmējos līdz nemaņai!
Varu saderēt, ka mani vecāki jau kādu laiku QAF dēļ uzskata mani par ķertu it īpaši no tām visām skaņām, kas iznāk no manas istabas, kad skatos! :D

albalonga написал(а):

kāpēc pie velna viņiem nebij vairāk ainu seriālā. Viņi ideāli.

par to man ar bij žēl, bet ķīmiju starp viņiem es jau sajutu no paša sākuma, man kautt kā vienmēr ir sipatizējis Blaiks, neskatoties, ka viņš no sākuma bija narkomāns!

0

14

albalonga написал(а):

Vai es jau teicu, ka mīlu Justinu? Ja teicu, man nav grūti atkārtoties. ES MīLU JUSTINU... :D

Hi hi, and I love Brian Kinney! Cik forsi, ka mums pietiek mīlestības viniem abiem, un ka mēs visas neesam tikai par vienu  :crazy:  Bet jā, pēc šīm pirmajām sērijām es vēlreiz saprotu ka Braiens bez Džastina nav tas Braiens, ko es mīlu, Džastins viņu izveido par to, kas viņš ir :) Ahh, nu viņi nevar viens bez otra, viņi vnk ir Britin :)

Ak jā, vēl, ko es velreiz pārliecinājos - es dievinu kā Geils dejo  :playful: Nu lai arī tas ir BK, kas tur dejo, bet tomēr Geils tas kustības izdara, ahhh  :love: Es visp pēdejā laikā esmu sākusi tieš par Geilu vairāk fantazēt nevis par Geilu kā BK  :crazy:  :blush: Tās pēdējās Geila bildes mani pārāk kārdina :insane:

Ā, šodien visu laiku aizmirstu pateikt, ka nākot šon uz kojām no skolas vienā stāvlaukumā (mazā) redzēju veselas 3 mašīnas ar numurzīmes burtiem GH  :rofl: Un visas trīs stāvēja praktiski blakus :)

0

15

vot man nebij tā uz Bleiku. Nez. a tagad skatos otreiz visu un man pilnīgi skudriņas pa ķermeni, kad viņi sāka skūpstīties...

0

16

cravey написал(а):

Hi hi, and I love Brian Kinney! Cik forsi, ka mums pietiek mīlestības viniem abiem, un ka mēs visas neesam tikai par vienu    Bet jā, pēc šīm pirmajām sērijām es vēlreiz saprotu ka Braiens bez Džastina nav tas Braiens, ko es mīlu, Džastins viņu izveido par to, kas viņš ir  Ahh, nu viņi nevar viens bez otra, viņi vnk ir Britin

precīzi. eh. bet patīkami, ka es ir Justin`s girl, un jūs abas BK, tad tiesām izlīdzinās.

cravey написал(а):

Ak jā, vēl, ko es velreiz pārliecinājos - es dievinu kā Geils dejo   Nu lai arī tas ir BK, kas tur dejo, bet tomēr Geils tas kustības izdara, ahhh   Es visp pēdejā laikā esmu sākusi tieš par Geilu vairāk fantazēt nevis par Geilu kā BK

hahaha. pardon, bet Rendijs dejo labāk.  :playful:

cravey написал(а):

Ā, šodien visu laiku aizmirstu pateikt, ka nākot šon uz kojām no skolas vienā stāvlaukumā (mazā) redzēju veselas 3 mašīnas ar numurzīmes burtiem GH   Un visas trīs stāvēja praktiski blakus

hahaha. es uz darbu braucot, kā jau katru dienu, pētīju garam braucošo mašīnu numurus. Vienai bija GH un vienai bija RH... :rofl: Vot tā jau čista ir tvaicene...

0

17

Man at Bleiks patīk, it īpaši tas, kā vinš Tediju atbalstīja 4. sezonā :)

0

18

albalonga написал(а):

hahaha. pardon, bet Rendijs dejo labāk.  :playful:

Nu tas tev, man vnk kaut ka šausmīg valdzina, tās kustības uz sāniem, un vēl tas, ka viņš gara auguma un ieliecas ceļos - viņš pilnīg uzprasās, lai viņam lec virsū!!!!!! AAAAhhhh MAN TAGA VAIG AUKSTU DUŠU, FAAAK!!!! Plus vēl fonā ties "The Music" skan un tās visas Geila kustības dejojot gar acīm skrien, making me feel hotter and hotter, ahh, THAT MAN IS A WALKING ORGASM!!!! Nu bilan  :insane:

0

19

Laikam jāsāk vērot mašīnas kad kkur brqaucu! ?:D:D:D

albalonga написал(а):

hahaha. pardon, bet Rendijs dejo labāk.  :playful:

cravey написал(а):

Ak jā, vēl, ko es velreiz pārliecinājos - es dievinu kā Geils dejo  :playful:

ok vienosimies tā ka viņi abi labi dejo it īpaši kad dejo kopā!  :love:  That's what I love the most! :D of course Kisses too and everything else what they do together!!!

0

20

:D

hahaha - ejam uz dušu visas vienlaicīgi. hihihi. Pēc qaf tā kļūst gluži vai par nepieciešamību.

Vispār skatoties tagad pirmo sezonu, saprotu, ka bilan - es mīlu pirmo sezonu so fucking much. Kāpēc es trešo, otro, pat piekto esu skatījusies daudzos atkārtojumos, bet ne pirmo? Es laikam ir jocīga... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 103