TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 105


Episode 105

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Originally aired 1/7/2001

Description:

Michael fends off the romantic interest of a female coworker who doesn't know he's gay and instead dates a handsome chiropractor, while Brian is propositioned by a potentially lucrative client of his firm. Meanwhile, Justin struggles to repair his fractured relationship with his mother Jennifer.

Plānotais skatīšanās laiks 19.10.09, pl. 23:40 ?

0

2

šitā ar viena no gana smagajām sērijā, ja pareizi atceros. eh. Bet qaf šovakar - jej.,  :D

0

3

albalonga написал(а):

Bet qaf šovakar - jej.,  :D

:D:D:D

es sākšu skatīties tieši pēc mājsaimniecēm!
Pārāk smieklīga sērija, lai beigtu pirms beigām! :D

0

4

bumerbmw написал(а):

Pārāk smieklīga sērija, lai beigtu pirms beigām! :D

Tas pa tv 3, kur Geils ir, ja? :D

Karoče, me ar ir klāt :)

0

5

Mmm, 105 īstenībā ir sērija, kurā ir daudzi man mīļi momenti no 1. sezonas ;) Ļoti daudz skati ar Braienu un Gasu - it īpaši tas skats beigās :love: , paralēli ar Maikiju Babilonā. Cik jauki Geils izskatās tur, mmm, es kūstu, man vispār patīk vīrieši ar bērniem, Geils ar bērniem ir vnk septītās debesis :D
Arī tas kadrs, kur Džastins aizkrien pie Braiena, un Braiens savam trikam pasaka, ka lai tas labāk vācas prom, un pēc tam tas Braiena glāsts, tas skatiens, un Džastins tik iemīlējies šeit izskatās...I LOVE BRITIN!!!! :love:
Vēl es fanoju par to, ka Braiens pasūtīja to pretīgo veci, man tik tā vien gribējās tam vecim plant a facer :angry: Tāds pretēklis! Un tas skats kā Braiens kails dodas laukā no istabas un saka "I'll tell him we couldn't provide the services you required"  :rofl:

Tas, kas man nepatika - tagad būs jāpacieš Deivids uz atlikušo sezonu  :sceptic:

0

6

cravey написал(а):

Tas pa tv 3, kur Geils ir, ja? :D

jap jap!
It īpaši Geila daļas ir viss labākās seriālā! :D
cravey tu pateici visu ko es gribēju teikt! :D
ņjā beigās Brians ar Gasu, nu to irkli gribas tik skatīties un skatīties, lai viņš tur tā vismaz kādu laiciņu paguļ ilgāk ar Gasu! tik piemīlīgi! Nu nez kapēc vēl viņam pašam nav tāda sīcīša!
Man ja godīgi nedaudz žēl palika Maikija, šis tāds nogribējies un Deivids, kas viņam izrāda uzmanību, nevar viņu apmierināt!
Un Deivids man ar Kuat kā ne'pārāk patīk! "istenībā es nezinu kapēc tas tā ir, laikam tāpēc, ka viņš pārāk visu gribēja kontrolēt un vienmēr likās, ka viņš sevi stāda augstāk pat Maikiju un gribēja viņu pārveidot pēc saviem ieskatiem!

0

7

bumerbmw написал(а):

Un Deivids man ar Kuat kā ne'pārāk patīk! "istenībā es nezinu kapēc tas tā ir, laikam tāpēc, ka viņš pārāk visu gribēja kontrolēt un vienmēr likās, ka viņš sevi stāda augstāk pat Maikiju un gribēja viņu pārveidot pēc saviem ieskatiem!

Tieš tā - Deivids bij bagāts uzpūtenis  :sceptic:

bumerbmw написал(а):

Nu nez kapēc vēl viņam pašam nav tāda sīcīša!

Turēsim īkšķus, lai drīz būtu, viņš būtu pelnījis un noteikti, ka būtu superīgs tētis  :glasses: (lai gan tas salauztu manu sirdi, bet nu būsim reālas :D)

0

8

nu vot nošaujiet mani, bet man patīk viss tas sākums ar Deividu un Maikijs kopā ar Deividu sākumā. Pēc tam jau - nu jā.

Te bij arī man tik mīļie citātiņi - Justina fantastiskais citāts par dick

I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And I'm good at it too.

:D  :D  :D

Patiesībā es nepareizi atcerējos - šitā nav smagā sērija, bet lielākoties jautrā un man ļoti patīk. Kā Jenifera centās attiecības ar Justinu uzlabot. Saruna ar Debu dainerī, prezervatīvs starp tējas paciņām.  :rofl:  Es gandrīz visu laiku te skaļi smējos, tā ka sencīts pat ielauzās, lai saprastu, ko es visu laiku rēcu.

Man mežonīgi patika tā saruna dainerī sākumā starp četrinieku. Tur tik daudz humoriņa.

Brian Kinney: If I don't get this account, I'll be fucked. And without lube.
Emmett Honeycutt: And that's a bad thing?
Deborah 'Debbie' Jane Grassi Novotny: It's amazing how you always work anal intercourse into the conversation.
Brian Kinney: Hey, you try spending an evening with some back-slapping breeder from out of town, smoking cigars, and talking about pussy.
Theodore 'Ted' Schmidt: I'd love to hear what you have to say about pussy.
Brian Kinney: That is a good thing you got one, because you wouldn't know what to do with a dick.
Deborah 'Debbie' Jane Grassi Novotny: Move over. So you boys in the mood for something sweet, or are you gonna pick up a little something at Woody's?
[pinches Michael's cheeks]
Michael Novotny: Ma, stop pinching my cheeks.
Deborah 'Debbie' Jane Grassi Novotny: Oh, bend over so I can pinch the other ones.

:rofl:  :rofl:  :rofl:

Jau sākums bij ģeniāls - Who are you? Where u any good? I`m coming and you`re going... hahaha. Un kā tas triks mīlinājās ar Gusu, un tas Briana skatiens. hahaha.

Un vispār es jau teicu, ka dievinu, ka arī Justinam ir triki visai regulāri - zens gūst sexuālo pieredzi arī bez Briana. Un tas moments bij ļoti zīmīgs muzejā - mātes nostaļģija, bet viņa tomēr palaiž dēlu, turpinādama viņu mīlēt.

Hahaha, Maikija fantāzija par to, ka viņs ir lāzervīrs Lielajā Q ar Treisiju - atkal vareja no smiekliem nomirt, sevišķi, kad Maikijs nokrita.

Vecais pervelis Mārvs. hahaha, un atkal quotes - Isn`t anybody straight anymore?  :rofl:  Bet nu jā - atlika Maikjiam uzvilkt Briana drēbes un viņi samainījās vietām. Un jā - visas tās Briana ainas viesnīca ar Mārvu bija vienkārsi mežonīgi HOT.

Ja, un protams tas, ka Brians Justinam ļāva palikt bija jauki un tiesam - es ar mīlu Britin protams, lai arī šajā sērija nebija fuckinga un kissinga, bet anyway - tik skaisti bija. Arī saruna bārā, kur mēs pirmoreiz °uzzinām, ka Brians nekad saviem senčiem nepateica, ka ir gejs. Un vēl Brians mēģināja Justinam paskaidrot, ka viņa mamma uztraucas par viņu. Eh, nu dievīgi. Dievīga sērija. Un ev - nebiju to manījusi, bet beigās, kur Maikijs dodas uz Babylonu un runā ar Emu un Tedu, skan thumpa-thumpa un tur sievietes balss dzied Sunshine, Sunshine. hahahahaha. Čist šito nebiju manījusi un man nav tās dziesmas. cravey, moš tev ir????

Jā, protams Gus+Brian ir eksplozīvi mīlīgi.  :D

0

9

cravey написал(а):

Turēsim īkšķus, lai drīz būtu, viņš būtu pelnījis un noteikti, ka būtu superīgs tētis  :glasses: (lai gan tas salauztu manu sirdi, bet nu būsim reālas :D)

aha, bet iedomājies cik skaistas bildītes ar laiku mēs redzētu! ahhh!  :love: viņš un viņa sīcītis! Tas patiešām būtu skaisti!

cravey написал(а):

Tieš tā - Deivids bij bagāts uzpūtenis  :sceptic:

aha! Maikijs bij pelnījis sev tādu kā Bens un arī dabūja, protams, Bens nebij ideāls, bet tomēr viņš izturējās, pret Maikiju ar cieņu un patiešām viņu mīlēja ar visiem Maikija trūkumiem! :D

0

10

cravey написал(а):

Turēsim īkšķus, lai drīz būtu, viņš būtu pelnījis un noteikti, ka būtu superīgs tētis   (lai gan tas salauztu manu sirdi, bet nu būsim reālas )

cik daudz iedvesmas priekš Unexpected... :D

0

11

bumerbmw написал(а):

aha, bet iedomājies cik skaistas bildītes ar laiku mēs redzētu! ahhh!  :love: viņš un viņa sīcītis! Tas patiešām būtu skaisti!

Tapē jau pierakstīju par to, ka jābūt reālām :D Un vispār Geilam ir pārak labi geni, lai tos nenodotu tālāk, tas būtu grēks  :playful:

albalonga написал(а):

Un jā - visas tās Briana ainas viesnīca ar Mārvu bija vienkārsi mežonīgi HOT.

Marv:You have a beautiful body!
Brian (bored):I know

Hhahahahahha, kā es dievinu, ka viņš apzinās to, cik skaists viņš ir :D Usually man tādi tipāži tracina, bet Braienam tas ir vnk - neatņemama sastāvdaļa, tā teikt :insane:  Un vēl, tajos behind the scenes klipos, kurus skatījos vakar, un Hels tur teica, ka Geils un Braiens ir tik dažādi, cik atšķirīgi ir eļļa un ūdens :D Mmm, jājautā, vai Geilz maz apzinās to, cik izskatīgs viņš ir?! :rolleyes:

Par Deividu - kad skatījos pirmo reizi, bija ciešami, tagad Deividu gribas pārtīt, sorre, mani viņš vnk tracina laukā  :sceptic:

albalonga написал(а):

cravey, moš tev ir????

Mmm, pačolēšu :)

0

12

albalonga написал(а):

cik daudz iedvesmas priekš Unexpected... :D

Alby, tu uzprasies, konkrēti  :D ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!

0

13

cravey написал(а):

Alby, tu uzprasies, konkrēti

lalalalala... :rolleyes:

0

14

Par to dziesmu - man nava kompī, un arī googlē man nekā neizmet, rīt moš kādā brīdī pameklēšu ;)

0

15

cravey написал(а):

Par to dziesmu - man nava kompī, un arī googlē man nekā neizmet, rīt moš kādā brīdī pameklēšu

oki.

Labi, tagad laikam jādodas čučēt. bet vispirms - mhmmmm... Daži te video jāpaskatās.... Lai naktī saldāk guļās... Un sapņojās... :D

0

16

A es sadomāju noskatīties Geila epizodes Grejas anatomijā :( Un tikko redzeju kā viņam puncī ar skalpeli iegriež  :'(

0

17

cravey написал(а):

Un tikko redzeju kā viņam puncī ar skalpeli iegriež

Jesus Fucking Christ... Ev, man ar būs jāsaņemas un janoskatās gan Grejas, gan mājsaimnieču Geila momenti.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 105