TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 106


Episode 106

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Originally aired 1/21/2001

Episode description:

Michael's new chiropractor boyfriend gets into a tug of war with Brian over Michael, as Ted recovers from his O.D. by dating Roger, a stable but overweight chorus director. Also, Justin meets Lindsay, who is impressed with his artwork.

Skatīšanās laiks 22.10.2009, pl. 22:00

0

2

o, jā - Justins ar mucherām sadraudzējās - tas bij labs. un - hahaha - njā, lai kur Brians ietu, Justins priekšā. :playful:

0

3

Diezgan tāda garlaicīga sērija, nebij šoreiz nekā tāda. Deivids joprojām man besī, bet laikam tas ir normāli! :D
Ok vienīgā vieta, kur man patiešām katru reizi rēka nāk ir kur Džrenifera istādē iztēlojas How Brians & Justinu is fucking!
Tas ir tik recīgi it īpaši viņu tie skatieni! :D

0

4

Hi hi, njā, šī bij tāda pagarlaicīgāka, bet tik un tā pakaifot varēja dažos momentos, tās Geila sejas izteiksmes :D Dievīgi, un Braiens savu gleznu nopirka, aaaww, tas moments man baig patīk, taga cenšos tā kadra backgrounda mūziku atrast :)

0

5

Ev, tev ir tā dziesma, kas beigās skan, kad Brians uz to zīmējumu skatās????

Karoč šī ir viena no sērijām, ko mīlu. Dafne te ir fantastiska, Justins ir stālkeris, bet reizē viņš arī panāk savu - Brians protams atnāk. Hahaha, man patīk, kā Justins iefiltrējas Briana dzīvē un patīk, ka abām lezbietēm viņš uzreiz patīk.

Brians no rīta, kad runāja ar Lindsiju un cienāja viņu ar kukurūzu pārslām - tie izpūrušie mati - tā uzreiz atgādina to 512 sākumu. hahahahaha. Izkust var.

Ok, you can shoot me, bet mani uzbudināja Deivida un Maikija pirmā reize - tas bija sexīgi - neko tur nespēju padarīt.

Tedijs un viņa centieni nestatī sexu pirmajā vietā un kārtējais pierādījums - divi cilvēki var būt saderīgi visās jomās, bet ja nav saderīgi sexā, nekas tur nesanāks. Un es to zinu. Tas, kā Tedijs pulkstenī skatījās - tas man tik ļoti mani reiz atgādināja. Kad man bij laikam 16 vai 17, es tikkos ar vienu džeku, kurš man ļoti atgādinaja Frediju Merūriju no Queen (zīmīgi, vai ne? Jau toreiz man geji patika). Viņs bija blonds un zilazains, bet viņam bija tāds pats smaids un lūpas kā Fredijam - izteikti pilnīgi. Nu vot. Un it kā viņš bij tāds klusais un kautrīgais un es varēju uzņemties inicatīvu, ko reti darīju. Un tad mēs vienreiz mīcījāmies pie viņa, viņa gultā, viņš ksūpstīja mani un es it kā pat atbildēju un tad viņs mani cieši apskāva un es pieķēru sevi, ka skatos pulksteī uz sienas un skaitu sekundes, cik ilgi viņs mani apskauj. Njā...

Un Par Devidu vēl - man patika, ka viņš spēj turēties pretī Brianam - tad man vienmēr Devida paticis. Bet kā daudozs fanfikos - Bens vienkārši pieņēma Maikija un Briana saiti, skūpstus, bet Deivids nespēja pieņemt, bija greizsirdīgs. Bet atkal no otras puses, kad Bens parādījās, tad Brians praktiski bija kopa ar Justinu, viņi pat dzīvoja kopā un Brians vairs tik ļoti bieži un tik ļoti intīmi neņēmās ap Maikju, kā vēl te - tā, ka tam burtiska nozīme. Ja Bens šobrīd būtu Deivida vietā, nedomāju, ka viņš ar īpaši spētu pieņemt Maikija attiecības ar Brianu.

Jennifera, kura atnāca un nabags no sirds cenššas un mīļā, jaukā Deba spilgti lillā vizoļojošā krekliņā un spilgti sarkanās biksēs. Bilan, es gribu to Debas krekliņu.... I`m no simply hidden gay. I guess I`m a drag queen...

Emets un viņa boys boys kreklīņš - kā var Emu nemīlēt. hihihihihi....

Un Brians beigās. Njā, diez, kuru viņš pats iztēlojās, raugoties uz Justina zīmējumu.

Vispār skatoties redzu, ka brianam un Maikijam viss notiek paralēli. 205 beigās Brians aizdot drēbes Maikijam un viņš dodas uz Babilonu un uzvedas kā brians, kad Brians tieši otrādi rīkojas pavisam savādāk un izvēlas Gusu, izvēlas ģimeni. Un te atkal paralēlais - Deivids prasa, ko Maikijs iztēlojas, un mums atkal parāda, ka savvukārt Brians arī kādu iztēlojas. Skaisti. Fantastiska sērija.Ar pēcgaršu. ES MĪLU QAF!!!!!

0

6

nu re - es lasu, ka jums šī sērija ir pagarlaicīga. hihihi. Vot nez, kāpēc man viņa tik ļoti patīk? Laikam tāpēc, ka man Deivids lielāko seriāla daļu neriebjas. Ir momenti,, kur riebjas, bet sākumā man viņs pat patīk.... :blush:

0

7

Hihihii, nē, nu nav jau slikti, vnk tas salīdzinājumā ar citam sērijām, piem 107 ir daži tādi momentiņi  :insane:

Es to beigu dziesmu it kā atradu, bet tagad skatos kā varētu novilkt :) Vel novilktu to muzonu, kas skan, kad Deivids Maikiju no Braiena aizvelk prom - arī praktiski beigu dziesma, baig iepatikās šis tuc tuc :D

0

8

YAYAYAYAYAYA, ATRADU! TŪLIŅ AUGŠUPIELĀDĒŠU, man mežonīgi iepatikās  :love:

0

9

hihihi, gaidu.

0

10

Pie QAF mūzikas ieliku ;)

0

11

Paldies, jau velku.

0

12

albalonga написал(а):

Dafne te ir fantastiska

Tas Dafnes moments uz ielas, kad Satiek Melu un Linsiju bija labs! Tas gan man tajā sērijā patika un protams vēl laba vietā kā teicu ir tā izstāde, tur prakstiski viss irlabi izveidots! :D
Bet visā visumā sērija patiesi man liekas nedaudfz par garlaicīgu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Episode 106